Trenérka

Divoké mačky

Divé mačky

Komedie / Sportovní

USA, 1986, 106 min

Docela obstojná komedie o hráčích amerického fotbalu, které trénuje žena. Film předvede několik dobře cílených situací, které zaručují dobrou zábavu. Mám na mysli například situace, kdy hráči poprvé přivítají novou trénérku nebo scénu s ukradenou kozou. Rozuzlení zápletky a děje je víceméně předvídatelné.(18.8.2014)

Goldie svojí úlohu trenérky zvládla skvěle, ale i tak to nestačilo na to, aby ten filmy dokázala vytáhnout z průměrných končin na něco víc. První polovina byla docela zajímavá, malá blondýnka se potácí s několika obrovskými, urostlými chlápky a chce je trénovat, to se jim samozřejmě nelíbí a tohle mě bavilo, bylo vtipné sledovat Goldie, jak se snaží vyrovnat se všemi těmi naschvály, ale druhá polovina už nebyla o ničem, co by mě bavilo nebo zaujalo a spíše jsem se nudila.(12.7.2016)

• -marti-

Začátek mě nezaujal - klasické východisko: příšerná škola, nemotivovaná děcka a nová, odhodlaná trenérka. Ani po půlhodině to nebylo lepší. A po scéně s novým účesem dcery jsem to ukončila definitivně, naprosto otřesný dabing už jsem nedokázala dál snášet. Ale i v originále bych si to asi nechala maximálně jako kulisu v naději, že se třeba objeví nějaká vtipná scénka či aspoň maličký gag. Budiž, jednou jsem se pousmála - při scéně s kozou.(8.7.2015)

Viem, že odo mňa asi nie je správne aby som tento film hodnotil, keď som ho nevidel celý, ale celkom sa mi zapáčil. Mladá Goldie Hawn, ktorá sa mi až v ďalších filmoch sprotivila tu bola celkom milá. A slovenský dabing bol vynikajúci. S prepáčením, prekladateľ to urobil skutočne dobre: ch**ovalo a ku**ilo sa naozaj pekne! Snáď sú teraz tí vulgárni idioti, ktorím chýbalo tvrdé slovo spokojný. V slovenskom znení: ZUZANA SKOPÁLOVÁ, VLADIMÍR KOBIELSKÝ a počuli sme aj SOŇU ULICKÚ či PETRA JAMRICHA.(31.1.2010)

• Orlau32

Je to film mládeži od 12 let přístupný. Jsem na rozpacích... tolik sprostých slov a vulgarit jsem ještě v žádném filmu pro mládež neslyšela. A pak odkud to ty děti mají, proč jsou tak drzé a sprosté. Nepomůže sdělení, zda byla Goldie HAWN dobrá nebo špatná, celý dojem smaže pár vulgárních slov, za které by se u nás ani dlaždič nemusel stydět.(5.9.2008)