Trenérka

Divoké mačky

Divé mačky

Komedie / Sportovní

USA, 1986, 106 min

Viem, že odo mňa asi nie je správne aby som tento film hodnotil, keď som ho nevidel celý, ale celkom sa mi zapáčil. Mladá Goldie Hawn, ktorá sa mi až v ďalších filmoch sprotivila tu bola celkom milá. A slovenský dabing bol vynikajúci. S prepáčením, prekladateľ to urobil skutočne dobre: ch**ovalo a ku**ilo sa naozaj pekne! Snáď sú teraz tí vulgárni idioti, ktorím chýbalo tvrdé slovo spokojný. V slovenskom znení: ZUZANA SKOPÁLOVÁ, VLADIMÍR KOBIELSKÝ a počuli sme aj SOŇU ULICKÚ či PETRA JAMRICHA.(31.1.2010)

Goldie svojí úlohu trenérky zvládla skvěle, ale i tak to nestačilo na to, aby ten filmy dokázala vytáhnout z průměrných končin na něco víc. První polovina byla docela zajímavá, malá blondýnka se potácí s několika obrovskými, urostlými chlápky a chce je trénovat, to se jim samozřejmě nelíbí a tohle mě bavilo, bylo vtipné sledovat Goldie, jak se snaží vyrovnat se všemi těmi naschvály, ale druhá polovina už nebyla o ničem, co by mě bavilo nebo zaujalo a spíše jsem se nudila.(12.7.2016)

• Terva

CITÁT - Hráči amerického fotbalu musí být tvrdí, rychlí a zcela nemilosrdní ke svým soupeřům. A právě před takové muže se rozhodla postavit Molly McGrathová, protože chce naplnit svůj životní sen a vůbec nemyslí na to, že by se nejspíš stala první trenérkou mužstva amerického fotbalu. Hráči Central High Wildcats však Molly připraví kruté přivítání. Nejdrsnějším způsobem jí dávají najevo, že si představují úplně jiného trenéra. Molly sice nemá ani trochu autority, ale nechybí jí odvaha, aby se během jednoho tréninku utkala se všemi hráči najednou.(17.5.2011)

Docela obstojná komedie o hráčích amerického fotbalu, které trénuje žena. Film předvede několik dobře cílených situací, které zaručují dobrou zábavu. Mám na mysli například situace, kdy hráči poprvé přivítají novou trénérku nebo scénu s ukradenou kozou. Rozuzlení zápletky a děje je víceméně předvídatelné.(18.8.2014)

• Orlau32

Je to film mládeži od 12 let přístupný. Jsem na rozpacích... tolik sprostých slov a vulgarit jsem ještě v žádném filmu pro mládež neslyšela. A pak odkud to ty děti mají, proč jsou tak drzé a sprosté. Nepomůže sdělení, zda byla Goldie HAWN dobrá nebo špatná, celý dojem smaže pár vulgárních slov, za které by se u nás ani dlaždič nemusel stydět.(5.9.2008)