Reklama

Reklama

Rozvedená matka Molly McGrathová sníva o tom, stať sa trénerkou školského futbalového tímu. Vyzeralo to tak, že ako žena šancu mať nebude, ale riaditeľ školy, kam chodia najväčší chicagskí gangstri jej dá príležitosť. A ona ju prijme. Musí však "bojovať" nielen s jej protivníkmi v škole, ale aj s jej bývalým manželom.
Okrem Goldie sa vo filme predstavia aj známi herci Bruce McGill, Wesley Snipes, alebo Woody Harrelson. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (21)

Streeper 

všechny recenze uživatele

Goldie svojí úlohu trenérky zvládla skvěle, ale i tak to nestačilo na to, aby ten filmy dokázala vytáhnout z průměrných končin na něco víc. První polovina byla docela zajímavá, malá blondýnka se potácí s několika obrovskými, urostlými chlápky a chce je trénovat, to se jim samozřejmě nelíbí a tohle mě bavilo, bylo vtipné sledovat Goldie, jak se snaží vyrovnat se všemi těmi naschvály, ale druhá polovina už nebyla o ničem, co by mě bavilo nebo zaujalo a spíše jsem se nudila. ()

Violeta 

všechny recenze uživatele

Další film, kterému jsem se hodně dlouho vyhýbala a teď jsem ráda, že jsem ho viděla. Bylo v něm všechno to, kvůli čemu jsem na něj házela bobek – úplně klasický příběh odvážný trenérky a citlivý mámy, banda buranů proměněná v hrdé bojovníky a nevlastní syny svého kouče v sukni atd. Prostě normální americká limoška, tak jak jsme předpokládali. Navíc to tušení, že už jsem to někdy viděla.. Jenže ono mi to tentokrát docela hodně dalo. Asi ta odvaha, bojovnost, kuráž, tvrdost vs. citlivost, víra v to dobrý, co v nás je, bla bla bla. Zřejmě ted vypadám jako sentimentální kráva – ve srovnání s ostatními hodnoceními, ale já přesně tohle vyhledávám čím dál častějš a mnohem intenzivnějš než dřív. I ve filmu. A tady jsem to dostala. ()

Reklama

-soch- 

všechny recenze uživatele

Viem, že odo mňa asi nie je správne aby som tento film hodnotil, keď som ho nevidel celý, ale celkom sa mi zapáčil. Mladá Goldie Hawn, ktorá sa mi až v ďalších filmoch sprotivila tu bola celkom milá. A slovenský dabing bol vynikajúci. S prepáčením, prekladateľ to urobil skutočne dobre: ch**ovalo a ku**ilo sa naozaj pekne! Snáď sú teraz tí vulgárni idioti, ktorím chýbalo tvrdé slovo spokojný. V slovenskom znení: ZUZANA SKOPÁLOVÁ, VLADIMÍR KOBIELSKÝ a počuli sme aj SOŇU ULICKÚ či PETRA JAMRICHA. ()

Orlau32 

všechny recenze uživatele

Je to film mládeži od 12 let přístupný. Jsem na rozpacích... tolik sprostých slov a vulgarit jsem ještě v žádném filmu pro mládež neslyšela. A pak odkud to ty děti mají, proč jsou tak drzé a sprosté. Nepomůže sdělení, zda byla Goldie HAWN dobrá nebo špatná, celý dojem smaže pár vulgárních slov, za které by se u nás ani dlaždič nemusel stydět. ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Slabe, Richie ako reziser natocil len par dobrych supov : Prime Cut, Pulnocni Podraz. Goldie Hawn bola otravna a meíestami az odpornatym, ak ochcelaviest futbalovy tim. Vsimol som si ludi ao Bruce McGill /legenda o slavnem Navratu, Insider - muz ktery vedel prilis mnoho, Porota/, Veslo Snimpsa /Expendables 3, Blade/. Harrelson mi bol vzdy odporny, ale toto nebola este jeho najodpornejsia rola : 30 % ()

Galerie (47)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama