Jennifer (Madeleine Stowe) je okouzlující dcera gangsterského bosse Angela (Anthony Quinn). Bodyguard Frankie (Sylvester Stallone) je sympatický profesionál, kterého si oblíbí každý, koho chrání. Mafiánskou idylku ale naruší nájemní vrazi, kteří nejdříve odstraní bosse Angela a poté si brousí zuby i na jeho dceru. Z Frankieho a Jennifer se stávají parťáci, kteří se rozhodnout pomstít smrt otce a milovaného bosse za každou cenu. (Intersonic)

MacGyver

Veď je to takmer regulérna romantická komédia! Sly Stallone pôsobí pohodovo a Madeleine Stowe je ako obvykle na zjedenie:) Filmu by však určite svedčila výraznejšia čiernohumorná struna - napr. plávajúca mŕtvola v prederavenom nafukovacom člne v kontraste s romantickým snením ústrednej dvojice vo svetle mesačného svitu či ,,veveričkový“ príbeh, ktorým sa Frankie snaží Jennifer zatajiť omráčeného gangstra pod posteľou sú hodné zapamätania:) Avenging Angelo stojí za pozornosť tiež preto, že išlo o poslednú úlohu Anthonyho Quinna. ()

Bozvav

Nejspíš tento film není aspirant na čtyři hvězdy, ale já je dám. Asi mi kápl právě dnes do noty a já se fakt bavila. Tato mírně akční skoro parodie na drsné italské gangsterky s výborným hereckým výkonem v podání Madeleine Sowe a slušným Stallonem pro mne byla příjemným překvapením. Ze začátku to vypadalo, že film bude pěkná nuda, ale najednou se rozjel a bože já se nasmála. Závěr je romantický, ale netypické klišé. Takže já to vidím na 75%. PS: dabing Stalloneho hrozný, ale ten nehodnotím. ()

FilmWave

Zvláštní, velmi zvláštní komedie/romantika/gangsterka. Sly má šarm a překvapivě zcela přehrává afektovanou Madeleine, ale jinak je to opravdu podivnost. ()

Puol

Malý, milý filmík so zaujímavým obsadením ústrednej dvojice určený priamo na DVD trh a v podstate právom. Sly celkom prekvapil a Madelaine je sympatická aj ako uvrešťaná hysterka. ()

lu-cinka

Stallone se mi tady kupodivu libil, cely mi to jen kazily obcasny scenky s Madeleine Stowe, kdy se chovala jako labilni ..... ()

Rathalos

Tato akcna komedia patri k mojim oblubenym,Sylvester Stallone sa da rad vidiet aj v tomto zanri a pristane mu to,Madeleine Stowe je vo svojich naj rokoch a vyzera super,k tomu vsetkemu sa pridali i dalsi dobri herci i fajn pribeh,takze za mna nie je o com rozmyslat...:-) ()

Stíba

Místy zbytečně přitažené za vlasy a některé scény dost mimo mísu, ve finále ale i tak příjemné, spíše odpočinkové a to díky Stallonemu. ()

chaturga

Pěkný film, ostatně Stallone má pěkné všechny filmy. Ale bohužel mě totálně zklamal výběr českého dabéra. Pavel Rímský je špička (myslím, že je na jeho hlas každý zvyklý již od dob Rockyho) a nikdo nemůže k postavě dát hlas, který je mimo mísu. Tak jako kdybyste vařili knedlík a vyšel vám nok! ()

fandalehy

Celý film jsem čekal, že se něco stane, že už konečně přijde na scénu Stallone jak ho známe. Bohužel. Nic. A opět nám Sly dokázal, že jeho herecké umění není daleko od bodu mrazu. ()

kikikrikri

Chvilkama utrpení a zachvíli zas legrace. Kdyby měl Angelo lepší scénář a ne tak děsnou herečku v hlavní roli, byl by v pohodě. Stallone měl dostat víc prostoru a pořádnou partnerku (s normální hladinou hormonů). + eště trochu akce, vynechat trapnou pasáž jak si Jeniffer vezme za manžela mafiána a později ho zabije tim že se svlíkne a víc nebezpečí ze kterýho by ji Sly pokaždý zachránil. (Vim že to nebyli Expendables, ale akce tam bylo opravdu co by se za nehet vešlo) Když vezmu v potaz jen ty dobré momenty a mínus za to že bych zbytek předělala tak dávám 3*. Ani nevim proč, protože to je na **. (Ta * navíc asi za nostalgického Slye.) ()

Bublinka6

Oblíbenec Stallone po boku s krásnou Madelaine Stowe tvoří příjemné duo v milém a zábavném filmu. Co bych důrazně vytkla je Stallonův dabing-u takto známých a často hrajících herců je to pro mě velký problém, je to prostě jako Kačer Donald s Mickeyho ušima, nepatří to k sobě! Ne a ne! Jinak za příjemné pobavení dávám čtyři hvězdičky. ()

ZnalecH

Ne, nemůžete mi říct, že to má takto malé hodnocení. Je sice pravda, že Stallone zapadá více do role Ramba, ale v tomto filmu byl senzační romantik se smyslem pro humor. 95% ()

RedRose

No nevim... Stalone je u me herec vsech hercu, ale tohle jsem nejak nepochopil... Nejde vubec o to ze by to mel byt akcni film, ale spise o to ze tento film jako celek je beznadejny podprumer a ani herecke obsazeni to nezachrani... U filmu kde Sly hraje mam tendenci vzdy trochu pridat na hodnoceni ale tendokrat to neudelam a vic nez ty dve hvezdy si to urcite nezaslouzi... ()

KdG

Na můj vkus málo humorné, je to spíš romantické, klasickej předvídatelnej happyend. Lehký podprůměr. ()

john.h

Tak dalo se to, možná by to mohlo být míň komediální. Potešil odkaz na Stalloneho předešlé filmy. Například když si zašíval průstřel po kulce v úplně stejném místě jako v Rambo 3, tak se Stalloneho Madeleine Stowe zeptala: Ty to neděláš poprvé, že? ()