Životní příběh Natalie Woodové (TV film)

The Mystery of Natalie Wood

Drama / Mysteriózní / Životopisný

USA, 2004, 180 min

Já jsem starší ročník, takže jsem West Side Story viděla a tudíž věděla o kom film je. Ta matka byla strašlivá příšera ...(13.3.2011)

Přiznám se, že jméno Natalie Woodové mi bylo doposud neznámé. Díky tomuto moc hezky natočenému životnímu příběhu o psychicky zkoušené herečce jsem se začal o její filmy víc zajímat. "Dokument" je také proložen záběry Natalie z titulků časopisů, soukromých fotografií a dalších reálných situací. Justine Wadell byla nádherná, dceru ruských imigrantů zahrála opravdu skvěle.(3.12.2006)

Ještě si tak někdy budu stěžovat, že po mě rodiče něco chtějí a já jsem proti. S tímto životním příběhem se to nedá srovnat. Aby mě matka, jako dítě, nutila do práce, po té mi zakázala jít k doktorovi se zlomeným zápěstím, anebo mi vyhrožovala tím, že když budu s mužem, otěhotním a umřu při porodu.. To je samo o sobě dost psycho a je k podivu, že se z Natalie nestala podřezávačka vlastních žil. Chudák krásná a nadaná herečka měla sice ctižádostivou, ale taky despotickou matku a ať ji milovala jak velmi chtěla, a možná pro ni chtěla dobrou budoucnost, o svém životě by si měl každý rozhodnout sám. Film se mi velmi líbil. Nebýt jeho tak o žádné Natalii Woodové ani nevím a přitom její životní hvězda byla skutečně zářivá.(13.3.2011)

• - Ve filmu o Natalii Woodové se objevují autentické záběry ze života této herečky, její fotky z titulních stran časopisů a ze soukromí. (SexyAjinka)