Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Svět ji znal pod jménem Natalie Woodová, ale narodila se v rodině ruských imigrantů jako Natasha Gurdinová. Na filmovém plátně se objevila už jako čtyřletá. Postarala se o to její ctižádostivá a manipulativní matka Marie, která si usmyslila, že se její roztomilá holčička stane filmovou hvězdou. Proto jí ani nedovolila hrát si s dětmi a vše podřizovala výhradně dívčině kariéře. Když se dospívající Natalie začala bouřit, "přistrčila" jí matka do cesty dokonce vhodného manžela, herce Roberta Wagnera. Stoupání Nataliiny profesní hvězdy pak provázela i zdrcující realita - pocit osamělosti a strachu, nesnáze v manželství, nenaplnění touha po dětech a sebevražedná krize. V depresích jí pomáhali psychiatři a bohužel také alkohol.
V roce 1970 se jí konečně narodilo první vytoužené dítě. Osud ale dál míchá kartami... Natalie Woodová utonula ve 43 letech za záhadných okolností u ostrova Santa Catalina a nikdo přesně dodnes neví, co se tehdy doopravdy stalo. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (3)

Ajinka126 

všechny recenze uživatele

Ještě si tak někdy budu stěžovat, že po mě rodiče něco chtějí a já jsem proti. S tímto životním příběhem se to nedá srovnat. Aby mě matka, jako dítě, nutila do práce, po té mi zakázala jít k doktorovi se zlomeným zápěstím, anebo mi vyhrožovala tím, že když budu s mužem, otěhotním a umřu při porodu.. To je samo o sobě dost psycho a je k podivu, že se z Natalie nestala podřezávačka vlastních žil. Chudák krásná a nadaná herečka měla sice ctižádostivou, ale taky despotickou matku a ať ji milovala jak velmi chtěla, a možná pro ni chtěla dobrou budoucnost, o svém životě by si měl každý rozhodnout sám. Film se mi velmi líbil. Nebýt jeho tak o žádné Natalii Woodové ani nevím a přitom její životní hvězda byla skutečně zářivá. ()

Brandon 

všechny recenze uživatele

Přiznám se, že jméno Natalie Woodové mi bylo doposud neznámé. Díky tomuto moc hezky natočenému životnímu příběhu o psychicky zkoušené herečce jsem se začal o její filmy víc zajímat. "Dokument" je také proložen záběry Natalie z titulků časopisů, soukromých fotografií a dalších reálných situací. Justine Wadell byla nádherná, dceru ruských imigrantů zahrála opravdu skvěle. ()

Reklama

JaneAusten 

všechny recenze uživatele

Já jsem starší ročník, takže jsem West Side Story viděla a tudíž věděla o kom film je. Ta matka byla strašlivá příšera ... ()

Galerie (5)

Zajímavosti (2)

  • Ve filmu o Natalii Woodové se objevují autentické záběry ze života této herečky, její fotky z titulních stran časopisů a ze soukromí. (Ajinka126)

Reklama

Reklama