Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Při vyslovení jména americké přímořské oblasti Cape Coat se většině lidí vybaví pláže, krásný oceán, útulné restaurace s humřími specialitami a malé rybářské vesničky lemující celé pobřeží. Pro Ryanna Dunneho je ale Cape Coat mnohem víc. Je to šance, jak konečně uspět a prosadit se v milovaném baseballu. Právě zde se totiž hraje nejkvalitnější amatérská letní liga v celých Spojených státech. Odsud si lovci talentů vybírají nové hráče do Major league profesionální baseballové soutěže. Kdo uspěje zde, uzavírá během pár měsíců stotisícové kontrakty, smlouvy na reklamu, jeho život je na celý život zajištěn. Zájemců o místo v lize je ale mnoho a až k vrcholu se může dostat pouze ten, kdo dokáže hrát nejen svaly, ale též hlavou a srdcem. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (38)

Dale 

všechny recenze uživatele

Baseball je pre mňa španielska dedina, takže som bol takmer polovicu filmu, keď sa hral, dosť mimo. Navyše pomedzi ten baseball sa odohrávala taká typická, ničim originálna romantika, no napriek tomu to bol veľmi pohodový film s nenútenými hereckými výkonmi (aj Freddieho) a naozaj vydarenými vedľajšími postavami (Lillard, dvaja miestni flákači, tangáčová Brittany Murphy...), ktorí dokázali pobaviť. A ako čerešnička sexy Jessica Biel, čiže suma sumárum solídna 60ka. ()

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

Nenáročné ale milé. Jsem rád za každý nově objevený film, v němž hrála Brittany Murphy. A kluk, co veřejně prohlásí, že se mu líbí a berou ho tlustý holky, to je vyloženě sympatická postava. Za toho palec nahoru, to ve filmu fakt potěší. Potěšil i Matthew Lillard, toho mám hrozně rád od Vřískotu. Navíc jsem kdysi znal jednoho kluka, který mu byl docela podobný. Jen ten Prinze je takový divný. Devatenáctiletá Jessica Biel před ním vyleze v plavkách z bazénu a on "jenom" poseká záhon kytek a ťukne krmítko, to ho asi moc nezaujala... 2.5* ()

Reklama

tron 

všechny recenze uživatele

Človek by hádam vďaka všetkým tým pesničkovým vypaľovačkám, krásnym mladým chlapčenským a dievčenským telám a milionárskym fasádam zabudol, na aký plytký film sa pozerá. Napriek tomu nechcem a ani nebudem urážať LETNÉ VZPLANUTIE, pretože sa jednak uráža samo a jednak občas určite nie je od veci pozrieť si čisto oddychovú záležitosť, takže síce volím len 40%, ale ak sa chcete zabaviť, nie je to zase až také zlé, ako by si človek pomyslel po vypočutí slov „Freddie“, „junior“ a „Prinze“. ()

freddy 

všechny recenze uživatele

Opět můj velmi oblíbený herec Freddie Prinze Jr. A opět s velmi vnadnou dívkou. Safra, jak já mám pro tohohle herce slabost. Vím, že mé hodnocení není objektivní, ale tohohle herce mám rád, což dokazuje i to, že ve své filmotéce mám 14 filmů, v nichž hrál + kompletní první řadu jeho vlastního sitcomu. A tak prostě nemohu jít s hodnocením dolů. A v tomhle filmu se navíc přidal baseball, což je sport, na který rád koukám v pozdních večerních hodinách, když na jedné z českých sportovních stanic běží přenosy z americké MLB, a řadím ho hned na první místo v žebříčku mnou oblíbených sportů. Takže pro hlavního herce i pro tento sport mám slabost. Freddiemu Prinzovi Jr. tato role nadějného baseballisty sedla a já byl prostě nadšený! Takže čtyři hvězdičky! A nakonec jedna technická poznámka. Pokud možno doporučuji nekoukat na tento film s českým dabingem. Pokud můžete, vyhněte se dabingu a mrkněte na film v originále s titulkami, protože je to jeden z nejhorších dabingů, jaké jsem měl možnost slyšet. Ale to je asi tím, že mě doslova šokovalo, že Freddieho Prinze Jr. daboval Gustav Bubník. Horšího dabéra pro tohoto mladého herce nemohli vybrat a nechápu, proč dabingový režisér vybral právě jeho. A znovu jsem se přesvědčil, že asi nejlépe Freddiemu Prinzovi Jr. sluší hlas Saši Rašilova, takže dabing nedoporučuji, pouze na vlastní nebezpečí! ()

misterz 

všechny recenze uživatele

Tak nevýrazné, suchopárne a nudné, že to nezachránila ani tá hŕstka známejších hercov, ktorí tam hrali. Z nich tam trónila predovšetkým rozkošná, mladučká J. Biel. To keď vyšla z toho bazénu bola asi TOP najlepšia scéna - čo samozrejme tiež dačo o snímku vypovedá, keďže ide o niečo takéto prízemné. Podpriemer. 40/100 ()

Galerie (25)

Zajímavosti (2)

  • Tenleyina sestra Katie (Zena Greyová) se snaží během celého filmu obléci za maskota týmu, kterého by fanoušci vzali "za svého". V závěru filmu s ní na toto téma mluví Ryan (Freddie Prinze Jr.). V posledních scénách se pak Katie mihne v obleku, který měl na sobě krvavý mstitel z filmu "Tajemství loňského léta", ve kterém představitel Ryana Freddie Prinze Jr. hrál po boku Sarah Michelle Gellarové, své nynější manželky. (Gooran)

Reklama

Reklama