poster

Letní vzplanutí

 • USA

  Summer Catch

 • Slovensko

  Letné vzplanutie

Romantický / Komedie / Drama / Sportovní

USA, 2001, 100 min

 • eraserhead666
  ***

  Nenáročné ale milé. Jsem rád za každý nově objevený film, v němž hrála Brittany Murphy. A kluk, co veřejně prohlásí, že se mu líbí a berou ho tlustý holky, to je vyloženě sympatická postava. Za toho palec nahoru, to ve filmu fakt potěší. Potěšil i Matthew Lillard, toho mám hrozně rád od Vřískotu. Navíc jsem kdysi znal jednoho kluka, který mu byl docela podobný. Jen ten Prinze je takový divný. Devatenáctiletá Jessica Biel před ním vyleze v plavkách z bazénu a on "jenom" poseká záhon kytek a ťukne krmítko, to ho asi moc nezaujala... 2.5*(13.4.2018)

 • Pavlínka9
  **

  Za prvé - souhlasím s komentářem Rosaviva :D :D A za druhé - pro mě zajímavý pohled na hraní baseballu, který mám moc ráda, ale takovouhle puberťárnu jsem o něm ještě neviděla :D :D Scény s tangama - dobrý, scény s nadrženou paničkou - dobrý, scény s přiznáním taky dobrý, scény s polonahou Jessicou Biel - taky dobrý, celkový film - podprůměr :D(23.8.2014)

 • DadysGirl
  ***

  Freddie, láska mého mládí... Jessice přicházím na chuť... jinak ze zdejšího hodnocení to vypadá jako úplná blbost, ale dovoluju si odporovat... Celkem atraktivní prostředí sportu, krásných dívek i chlapců, romantická zápletka... Já jsem rozhodně dostala víc než jsem čekala a ani času stráveného s tímto filmem nelituji... Moment vyznání přátelství mezi chlapy mě dojal a vůbec... Prostě semi to líbilo... PS - jdu shánět další film s Metthewem Lillardem, protože je naprosto neuvěřitelnej... :)(5.9.2011)

 • LarryW
  *

  Klasické americké "Béčko až Céčko" z prostředí "klasického" amerického sportu. Čekáte na odpal a téměř vždy promáchnete. Jako sportovní fanda jsem, přiznám se, Baseballu nikdy nepřišel na chuť. U filmu jsem se bavil stejně jako při sledování tohoto sportu. Půl hodiny sledujete televizní přenos a ono se na hřišti téměř nic neděje, když už někdo zázrakem odpálí, nevyoutují ho a doběhne pro bod, máte z toho u televizní obrazovky asi stejnou radost, jako když běží tahle americká braková šablonovitá bejsbolovolovina...(3.9.2005)

 • darwin
  ***

  Naprosto bezstarostná a pozitivní komedie pro bezstarostný letní čas. Místy z filmu letní atmosféra dokonce silně sálá. Jinak je to typický film Freddieho Prinze, Jr., navíc je tady ten baseball a pár vedlejších postaviček s Wilmerem Valderramou v čele. Výhrady mám ke konci, který se mi zdál jakoby předčasný. Tři hvězdy za proslunění mého bytu na konci září.(23.9.2006)

 • - Tenleyina sestra Katie (Zena Greyová) se snaží během celého filmu obléci za maskota týmu, kterého by fanoušci vzali "za svého". V závěru filmu s ní na toto téma mluví Ryan (Freddie Prinze Jr.). V posledních scénách se pak Katie mihne v obleku, který měl na sobě krvavý mstitel z filmu "Tajemství loňského léta", ve kterém představitel Ryana Freddie Prinze Jr. hrál po boku Sarah Michelle Gellarové, své nynější manželky. (Gooran)