Jejich láska měla jeden háček - oba si měli brát úplně někoho jiného... Julia je servírka a pracuje na svatebních oslavách. Robbie je zpěvák a také si na svatbách přivydělává. Na jedné takové se oba mladí hrdinové do sebe zakoukají a láska je na spadnutí. Má to však jeden háček – jak Robbie, tak Julia si mají za pár dní brát někoho jiného. Kolotoč dějových zvratů, citových šoků a překvapivých rozuzlení může začít. (HBO Europe)

malyLibor

Kdysi před mnoha lety jsem tento film viděl. Nebyl jsem tehdy v úplně nejlepším období svého života, tak jsem jej jen ohodnotil třemi hvězdičkami s tím, že na něj ještě jednou kouknu. A to jednou přišlo včera večer. Hezký večer, pohoda, klídek, a tak jsem si pustil tuto romantickou komedii... a dobře jsem udělal. Romantická komedie pro hezký večer, která pobaví i po čtvrtstoletí od jejího vzniku. Víc sem psát nebudu, protože naprosto přesně to vystihl B!shop a já bych to lépe nenapsal. Já jen upravím hodnocení. Vím, že 5* je hodně... jenže když já neoceňuji uměleckou stránku, ale to, jak mne film pobavil a pohladil na duši... a tento je opravdu milý. ()

juta

Frank Coraci točí skvělé filmy a už měl toto řemeslo v ruce i ve svém druhém filmu s osvědčenou dvojicí Adamem a Drew. Z nenápadného filmu se vyklubala příjemná romantická komedie, která mě několikrát přiměla se smát. Na to že já na takovéto filmy moc nejsem, tak od Coraciho bych se na takové díval klidně pořád. :D ()

Yardie

50% - čistých a jasných. Klasický scénář jako ve všech romantických komediích - tady se nedá čekat nic nového. A už jde jen o to, jaká bude omáčka kolem a jak to bude vtipné, nevtipné či trapné. Zde to bylo celkem vtipné. Pár dobrých hlášek a pár povedených scének. Zbytek nebyl až tak moc nudný, takže to celkem šlo. Dá se na to kouknout jednou, po druhé už není proč. Howgh! ()

freddy

Zajímavý film, ve kterém nám Adam Sandler opět dokazuje, že umí být velice vtipný a že je přímo rozeným komikem. A v tomto filmu mu navíc zdatně sekunduje Drew Barrymore. A do toho všeho je v tomto filmu i vidění další z mnoha zajímavých hereckých kreací Stevea Buscemiho, kdy si tentokrát zahrál vedlejší postavu opilého svatebního hosta. Takže herecká jména rozhodně nejsou neznámá, co by mnozí režiséři za tato jména dali. A musím konstatovat, že tenhle film zase tak špatný není. Naopak, nabízí zajímavý nápad a po dějové stránce takřka vůbec nenudí. A ten efektní závěr v letadle, to je jedna velká jízda, kdy jsem se smál nepřetržitě celou dobu. Navíc zde měl vtipné cameo zpěvák Billy Idol. Takže tohle je film, který má co nabídnout, a který mne jako člověka, který se snaží nejčastěji vyhledávat právě filmy komediálního žánru, velice zaujal, a u kterého jsem se nejednou nahlas zasmál. A to jsem měl původně v plánu se na tenhle film nepodívat, a to, že jsem to viděl, byla jen náhoda, ale jsem tomu rád, protože bych se připravil o vtipný a zajímavý filmový zážitek. Já jsem prostě s touto romantickou komedií spokojený a nevidím důvod, proč sahat k nízkým hodnocením, když ten film splnil hlavní účel, a to sice, že mě dokázal rozesmát. Takže je to za čtyři hvězdičky. ()

waits

Tak dlouho jsem vahal s nakupem listku na Woody Allena a jeho New Orleans Jazz Band, az jsem provahal a skoncil ten samy vecer u TV, a co hur, u nejslabsiho z nabizenych domacich programu. Hrdina Sandler, usmivajici se truhlik, je predurcen si padnout na konci do naruce s dokonale nezivotnou a nezajimavou Barrymore, obe nesympaticke postavy se k tomuto finale dostanou za pronaseni nejiskrivych dialogu a za doprovodu vybranych hudebnich pecek 80. let. Objevi se par potesujicich scen (Buscemiho monolog na svatbe a v zaveru zpivajici Spandau Ballet) a par scen strasnych (divocici starenka na jine svatbe). Bohaty hudebni podklad muze na kazdeho pusobit jinak, osobne me v podstate udrzel u televize, zejmena potesilo zarazeni Patricka Morrisseyho a Davida Bowieho, cameo Billyho Idola me naopak zanechalo chladnym. Pro romanticke typy: Nemuzu rict, ze by se hlavni hrdinove k sobe nehodily (u nas bych je oba tipnul na posluchace Honzy Nedveda a ctenare Mladeho sveta), ale ze bych chtel jejich pribeh nekdy videt podruhe.. ()

• Produkce filmu trvala přes rok a půl. (JORDY)
  • Po nezdařené svatbě v televizi hraje skladba „White Wedding“ od Billyho Idola, který se ve filmu také objeví, konkrétně v letadle. (Knowho)
  • Režisér filmu Frank Coraci má ve filmu menší cameo. Objevuje se jako postava zpívající skladbu "Love Stinks" ve chvíli, kdy kolem něj prochází Robbie (Adam Sandler) s mikrofonem. (JORDY)