Píseň pro nevěstu

Pieseň pre nevestu

Komedie / Romantický / Hudební

USA, 1998, 95 min

• MATADOR

Adam Sandler s nehorázným účesem. A Drew Barrymore se mi líbila jako nikdy předtím. Jediné mínus je v tom, že se opět jedná o typickou, americkou romantickou komedii, při které Vám je konec už předem jasný. Ale to by to nebyla "Sandlerovka", která by Vás v průběhu nepobavila některými velmi povedenými, až ujetými fórky. S pěknými písničkami se jedná o jednoduchý a hezký film. ***(21.12.2008)

• Pohrobek

Hodně nevyvedená komedie, která kamsi spláchla celkem, včetně vedlejších rolí, slibný herecký potenciál. Úplně nepochopitelně pak působí uměle vyvolávaná a opěvovaná atmosféra osmdesátých let, především díky archaickému soundtracku, jenž však sám o sobě může být pro někoho cenný alespoň z toho vzpomínkového hlediska.(7.4.2005)

Minulý týden jsem viděla tento film asi po čtvrté nebo dokonce po páté. Nevyhledávala jsem ho, jen nebylo v televizi nic lepšího. Tak jsem si řekla, že se podívám, jestli jsem ho ohodnotila a nestačila jsem se divit. Po prvním shlédnutí jsem usoudila, že je hoden dvou hvězdiček, ale protože jsem se při čtvrtém až pátém podívání vůbec nenudila, a ba naopak jsem se stále bavila, tak jsem musela ty hvězdičky přehodnotit. A z toho plyne, že opravdové hodnocení se projeví časem.(3.1.2011)

Víte 5 hvězd se nemusí vždy dávat jen filmům s velkímy hereckými nebo režisérskými esy, ale taky někdy i filmům, z kterého máte dobrý pocit ze srdce a se zábavy, která je v tomto filmu laděna na romantickou notu. Mě tento film oslnil jako velmi příjemná romantická komedie plná písniček a skvělě fungující chemii mezi sandlerem a Barrymorovou 86%.(21.3.2011)

• zdenny

Adama Sandlera mám rád, Drew Barrymore ve filmech takového typu také hraje dost, ale v tomto je opravdu asexuální. Neříkám, že jindy je sexy, ale tady je to tragédie. Vím, že to není porno, ale přece jenom... Jinak film nic moc, jen ta hudba byla super. Ve filmu Mr. Deeds - náhodný milionář jsem slyšel jak A. Sandler zpívá D. Bowieho, což mě přivádí k tezi, že jej Adam má rád stejně jako já. Toto není první film, ve kterém Adam hraje a jsou tam super písničky. Takže mimoto, že je to můj oblíbený herec, máme i velmi podobný hudební záběr. PS: Jo a sexy zde byla Christine Taylor: "Pojď dál a dostaneš, co budeš chtít".(21.12.2008)

• - Produkce filmu trvala přes rok a půl. (JORDY)

• - Režisér filmu Frank Coraci má ve filmu menší cameo. Objevuje se jako postava zpívající skladbu "Love Stinks" ve chvíli, kdy kolem něj prochází Robbie (Adam Sandler) s mikrofonem. (JORDY)