Píseň pro nevěstu

The Wedding Singer

Pieseň pre nevestu

Komedie / Romantický / Hudební

USA, 1998, 95 min

Romantická komedie v hlavní roli s nemožným účesem Adama Sandlera. Průměrně zábavné, ale neurážející (minimálně 2 momenty jsou ale v mých očích nadčasové - zhrzené řečnění na cizí svatbě a dvojnásobně zhrzená Sandlerova píseň). Přiznám se bez uzardění, že na konci jsem byl i trochu dojat, ale hlavně figury jsou profilovány přesně tak aby jste ústřední dvojce přáli šťastný konec, takže ať je výsledek předem sebeznámější, obyčejného diváka ve vstřícné náladě potěší.(19.6.2008)

Docela milá romantická komedie s jasným záměrem - že ne vždycky plánovaná svatba a dlouhodobá láska vydrží i dál. Adam Sandler je tu ohromně vtipnej, nejen jak vypadá, ale jak se šíleně chová. Sice je to docela zábavně natočené, ale dabing byl naprosto šílenej, taky některé scény byly skoro trapné a přišlo mi to docela dlouhé... No jen tak tak...(20.12.2008)

• maruli

Mno.. co k tomuhle říct. Chtělo by se mi dát odpad, ale na celé jsem s maminkou vydržela koukat až do konce, takže si to tu jednu asi zaslouží. Nesnaším pitomé příběhy a lacinost a vulgaritu. Tomuto příběhu se dostává obojího. Dokonce i Steve Buscemi tu vypadá pitomě (!). Celým filmem vás budou provádět nesmyslné řeči o zvracení, poznání, že všichni nastávající jsou hajzlové a kdo neuteče od oltáře, jakoby nežil. Jestli se budu chtít nechat moralizovat, určitě né filmem se Sandlerem v hlavní roli.(2.1.2011)

Dobrá zábava. Klasický milostný príbeh a sympatický hlavný hrdinovia. A hlavne ta muzika. Viac krát pozerateľné, ale za podobným filmom s podobnou hudbou z 80´ rokov "Dvaja na lásku" to o tú jednu hviezdu zaostáva. Najsympatickejší výkon Adama Sandlera a Drew Barrymore v ich kariére. Štyri hviezdy za 75%.(1.11.2007)

Oddychová romantická komedie s Adamem Sandlerem, který zaujme zejména svým podáním písničky You spin me round (společně s jeho transexuálním parťákem Georgem) a taktéž nezvyklým porostem na hlavě. První polovina je silnější díky podařenějšímu humoru a také díky krásným pěveckým vystoupení na začátku filmu. Druhá polovina je stereotypní a každý okamžik jaksi očekávaný.(14.2.2009)

• - Režisér filmu Frank Coraci má ve filmu menší cameo. Objevuje se jako postava zpívající skladbu "Love Stinks" ve chvíli, kdy kolem něj prochází Robbie (Adam Sandler) s mikrofonem. (JORDY)

• - Produkce filmu trvala přes rok a půl. (JORDY)