Brano

Rozhodne Chanov najlepší film, kde už hrá trochu vážnejšiu rolu a zároveň aj jeden z najlepších akčných filmov ázijskej kinematografie čo som videl. Na to že filmy z tejto krajiny veľmi nemusím, tak New Police Story som si obľúbil hneď po prvom vzhliadnutí. Veľmi originálny námet o partii maniakov, ktorý si chceli previesť počítačovú hru do reality a pritom vyzabíjali Chanov celý policajný tím a on sa im po čase pomstí. Výborná hudba, herci, scenár a našli sa aj scény, ktoré pobavili. Jediná vec čo mi na filme dosť vadila, boli niektoré typické Chanovské fantasy bojové scény, ako aj napríklad tá posledná pri páde z tej budovy. /80%/ ()

subic

První 3 díly Police Story jsou akční komedie z osmdesátek a začátku devadesátek. Tohle je někde jinde o kus dál a je to docela husťácká krimi a přeci jen protivníci v maskách, co vybírají jednu banku za druhou, jsou o generaci mladší, rychlejší a akčnější a kulkami zrovna nešetří. Nepohrdl bych ani pokračováním. 2015: Jackie Chan má kolegy, svou holku i protivníky o nejmíň o generaci mladší. Už jsem to viděl několikrát a ono to i po 11 letech vypadá pořád hodně slušně. Rozhodně patří mezi nejlepší 3 filmy s Jackiem Chanem. ()

JosefTomas

Můj nejoblíbenější Chan (Společně s Městem zločinu), výborná akce, drsnější přístup i příběh a pomalu stárnoucí Chan, který sice nepředvádí akci jako za mlada, ale stále umí dávat rány. ()

rafix

U tohoto filmu jsem se nudil a to celé 2 hodiny. Sice mám rád Jackieho Chana ale tohle se mu bohužel nepovedlo. S milosti dávám 2 hvězdičky. ()

sirrgulo

Díky tomu, že Jackie tentokrát zapomněl na své obvyklé srandičky a film je docela vážný, tak se mi líbil víc než většina Jackieho posledních filmů. Jen se divím, že i v padesáti točí kaskadérské kousky sám. ()

Bobofon odpad!

Neuvěřitelně naivní, převídatelné a přitom ve všech směrech přehnané. Jedním českým slovem: blbost ()

Kapikova

Pro mne to byl konečně film, kde není Jackie Chan komediální šašek, který mluví legračně anglicky (a do češtiny je vždy dabován přitroublými hlasy) a omračuje cizince svými bojovými schopnostmi. Film, který aspiruje na něco víc, skvělý Daniel Wu a podle mne Jackiemu role zachmuřeného, drsného policisty velmi sedí. Přála bych mu takovýchto rolí mnohem více. ()

honzic

Tento film neexceluje ani hereckými výkony, ani scénářem, ani příběhem. Jeho plus je hlavně skvělá akce a efekty, na které se dobře kouká. Hodnocení: 75 % ()

Matamoroz

Ta banda dekadentních arogantních a citově vyprahlých zbohatlíčků mě dokázala opravdu nasrat. Masky a styl mi trochu připomínají Batmana. Ale dialogy ve dvou typu: "už mě nemůžeš milovat, ó ne, můžu tě milovat", jsou hodně slabé. Nebýt toho, přidám jednu hvězdičku. Celkově takové nedotažené, kdyby na tom rejžáci víc popracovali, mohl to být fakt dobrý thriller. ()

mondavi

Police story na mně fungovala před 20 lety, v tuto chvíli sice neurazí, ale bohužel ..... zklamání. Možná jsem měl příliš vysoká očekávání po zdejších komentářích, nebo jsem prostě z Chanovských kousků vyrostl. Průměr. ()

waltosin

Lepší jízda než v jedničce, záporáci neuvěřitelně brutální a do puntíku promyšlení! Úplně obyčejný akčňák, kterej má svoje kouzlo a ten čaroděj není nikdo jiný, než nesmrtelnej Jackie Chan!! :) 80% ()

Skytavka

Ta partička mě fakt pořádně nakrkla a tak to má být. Prostě jsem toho názoru, že u dobrého filmu musíte něco cítit. A čím víc, tím líp. Jackieho mi bylo líto a ty děcka bych poslala klečet do minového pole :D Néé, kecám... ()

Cid

Jackie Chan nám konečne dokázal, že umí natočit i něco jiného než komedie a klobouk dolů, povedlo se mu to a přitom tomu nechybí žádná z těch jeho "šílených" akcí, které snad nikdy neomrzí. Jen ta druhá půlka by potřebovala trochu dopilovat, ale i tak doufám, že nám přinese ještě víc takových a možná i lepších:-) ()