poster

Phantasm II

 • anglický

  Phantasm II

 • anglický

  Phantasm II: The Never Dead Part Two

Horor / Fantasy / Thriller

USA, 1988, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terva
  *

  Tak jsem se odvážil a rozhodl se, že dokoukám tuhle čtyřdílnou ságu. Film druhý začíná u těch událostí, při kterých končí část první. Hned od začátku mi začal lézt na nervy ten stupidní hudební doprovod. Vadil mě i v jedničce. CITÁT - Burn in Hell.......... Obdivuji tu quadro brokovnici, kterou si Reggie ( Reggie Bannister ) vyrobil. Vypadá velice nebezpečně. CHYBA VE FILMU - Když Reggie ve 28 minutě roztáhne závěs v pokoji, ve kterém je i Mike, je za oknem vidět jejich auto, je vidět úplně celé a dál od okna. Když se však po několika vteřinách kamera opět zaměří na okno, je auto postavené jinak, blíž a je vidět jen jeho zadní část........... CITÁT - Nemohu zavírat oči, před tím co jsem viděl.......... Film působí zmateně, je zdlouhavý a docela nudný. Moc věcí mě v něm nezaujalo. Snad jen Elizabeth ( Paula Irvine ).(24.4.2011)

 • Seabeast
  **

  Vzdávám to a pětidílnou sérii Phantasm prostě s největší pravděpodobností nesmrknu. V pokračování se jede opět v béčkových kolejích a tentokrát s chabší atmosférou. Je sice znát promakanější vizuál a chuťovější efekty, ale to nepomůže té neskutečné nudě táhnoucí se přes celý film. Pokud vás jednička neoslovila, tak se ani nepouštějte do dvojky. Dlouhán celek znovu zachraňuje a bez něj nevím, kde by série Phantasm byla. Co má být tohle za "kult" fakt nechápu, ale někdo má rád holky, jiný zase vdolky.(29.11.2014)

 • Laurent
  ****

  Druhý díl sice nepřináší žádné nové zabijácké techniky, pořád je tu ale stará dobrá koule, která si vystačí sama. Jinak společně s Mikem dospěl i samotný scénář a v něm jeho postava jako taková. Angus Scrimm je v této své roli naprosto skvělý. Divím se, že tenhle chlapík natočil tak málo filmů a že začal až téměř v 50ti. S tím svým "ksichtem" by mohl udělat větší díru do světa.(25.8.2007)

 • Bloody13
  *****

  Vyšší budget oproti jedničce jde zatraceně znát. Lepší triky, přehlednější scény, více krve i létajících koulí, celkově vymazlenější atmosféra. A hlavně nenahraditelný Tall Man, který se teprve tady stává kultovní postavou. Potěší špetka humoru (motorovka vs. ještě větší motorovka), několik narážek na legendární Evil Dead i samotného Raimiho. Jedna z mála výjimek, kdy sequel předčí originál. Krátce řečeno: Hororový orgasmus.(14.2.2010)

 • Kwaichi
  ***

  Kvalita špeciálnych efektov minulého storočia je veľmi kontroverzná. Niekedy vyzerajú neuveriteľne presvedčivo a omnoho lepšie ako tie dnešné moderné tvorené vo virtuálnom prostredí, inokedy je to zas presne opačný prípad a kazia dojem z celkom vydareného filmu. Tento raz majú efekty bližšie k druhej variante...(10.11.2011)

 • - Kvůli přístupnosti se umírnila původně mnohem krvavější scéna se smrtí kněze. Režisér také prostříhal závěrečnou scénu, kde Alchemy sundá z hlavy kůži a Reggie pozná, že je to zamaskovaný Tall Man - efektová sekvence se podle něj dostatečně nepovedla a tak ve filmu vidíme jen začátek a konec, kde už spojovacím okénkoem hledí "převlečený" Tall Man. Scénu, kde z teleportu vyjde nový Tall Man a vhodí do brány mrtvolu svého předchůdce, nakonec režisér použil na začátku trojky. Tyto a několik dalších vystříhaných scén můžeme k dnešnímu datu vidět jen v nelegálně kolující "workprint" verzi filmu. (BoredSeal)

 • - Don Coscarelli sa priznal, že menšiu inšpiráciu našiel v knihe "Salem's Lot" od Stephena Kinga. (beso74)

 • - Nový vzhled stříbrných koulí byl inspirován povídkou "Second Variety" od Philipa K. Dicka. (Chatterer)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace