Bobby Bishop je úspěšným a uznávaným poradcem prezidenta USA. Svět mu leží u nohou, je mladý, inteligentní, má spoustu přátel a před sebou slibnou kariéru. Užívá si života, ale pouze do doby, než ho kontaktuje bývalý profesor s důležitou informací, že se mezi špičkami v Bílém domě chystá spiknutí proti hlavě státu. Než mu stihne sdělit podrobnosti, je profesor zastřelen. Bobby se tak stává vyhnancem kličkujícím mezi nástrahami profesionálního zabijáka. Je najednou postaven před realitu, že mezi kolegy, kterým ještě včera důvěřoval, musí hledat zrádce. Požádá o pomoc svou bývalou přítelkyni Amandu, nyní reportérku washingtonských novin. Dvojice čelí pronásledovatelům, které vede šéf prezidentova štábu Jake Conrad. Podaří se jim čelit zdánlivě bezvýchodným situacím a vypátrat zákeřného nepřítele? (TV Nova)

Haymar

Koncem 90.let byli producenti zřejmě přesvědčeni, že slovo "Temné" nebo "Spiknutí" v samotném názvu filmu, znamená automaticky jeho úspěch. Toto (ačkoli se sychrovali hned dvojitě) je ukázkový případ, že ona teorie zas tak dobře nefungovala... Navíc obsazení Ch. Sheena do tohoto typu role, nebyla (podle mě) zrovna šťastná volba! ()

Fiftis

Málo napínavý a veľmi zamotaný film z vysokej americkej politiky. Veľmi mi síce nesedelo, že sa dvom hlavným hrdinov vždy podarilo nejako utiecť zo zlej situácie, ale dalo sa to prežiť. Horšia však bola všadeprítomná nuda. No a ten koniec - s tým malým modelom vrtuľníku, tak to ma dostalo. Bolo to strašne komické a nereálne. Do skupiny priemerných filmov ho u mňa zaradili aspoň herci - prítomnosť "Sary Connorovej", Donalda Sutherlanda a samozrejme Charileho Sheena. ()

Barak

Tak tady se přiznám, že jsem vážně neměl nejmenší tušení, o čem ten film je. Charlie Sheen tam furt před někým zdrhá, v zádech má Lindu Hamilton a musí odhalit týpka, který je v čele nějakého spiknutí, (spoiler) což je mimochodem od začátku plně průhledný Donald Sutherland. Sice je tam dost akce - ta ale nese označení "nudná" -, ani jeden herec tam neumí hrát, je to přetažené, nudné, blbé.. je to hodně špatné.... 3/10 ()

Martin741

Reziser George P. Cosmatos /Rambo 2, Cobra/ natocil svoj posledny film a regulerne je podla mna najslabsi. Tematicky sa film venuje vysokej americkej politike a tematicky ledva drzi pohromade. Rezia je hrozna, herecke vykony su mizerne a slabe, nic nepredviedol ani Donald Sutherland /JFK, Orel Pristal, Dirty Dozen/, ani Linda Hamilton /Terminator 1 a 2/. Akcne casti su fajn, ale pribeh je hrozne zamotany a divaka skor unudi nez potesi. Film, ktory mal dostat Carlosa Esteveza naspat na hollywoodske vyslnie proste nevysiel. 10 % ()

Ozzy2

Naučil jasem se v tomto snímku mnoho užitečných věcí.třeba dveře.S tím si amíci hlavu nelámou.Jdou lehce otevřít kreditkou, montpákou,nebo pilníkem na nehty!!! Zabijáci jsou oslové, tento elitní zabiják byl jako David Lafata.Zblízka zasáhl neomylně, na 5 metrů už ale netrefí ani vrata od stodoly. A totálně mne zklamalo to, že jsem celý film čekal, kdy se objeví Alan Harper s Jakem a bude legrace-a ono nic. A "krásná" Linda, která má asi 40 kilo a obličej jako zmuchlaný, starý papír...... Naprosto zbytečný snímek. ()