Temné spiknutí

Temné sprisahanie

Akční / Thriller

USA, 1997, 103 min

• Ozzy2

Naučil jasem se v tomto snímku mnoho užitečných věcí.třeba dveře.S tím si amíci hlavu nelámou.Jdou lehce otevřít kreditkou, montpákou,nebo pilníkem na nehty!!! Zabijáci jsou oslové, tento elitní zabiják byl jako David Lafata.Zblízka zasáhl neomylně, na 5 metrů už ale netrefí ani vrata od stodoly. A totálně mne zklamalo to, že jsem celý film čekal, kdy se objeví Alan Harper s Jakem a bude legrace-a ono nic. A "krásná" Linda, která má asi 40 kilo a obličej jako zmuchlaný, starý papír...... Naprosto zbytečný snímek.(4.6.2015)

• Radiq

Jeden z mnoha shitů. Ohraná story, herci na hovno, předvídatelné všechno, očekávaný happy end, žádná lekačka, nevím co dodat. Ani se na to nedívejte. Stejně když vám řeknu, že Donald Sutherland je nakonec proti němu, tak to nikoho nepřekvapí. Už jenom podle známejch herců (nebo aspoň podle vidění) bylo jasné, kdo bude na jaké straně - proč by tam jinak asi hráli, že? pozn. pro ybuko: s tou Třesničkou idiocie - moc krasně vyjádřeno.(14.1.2007)

• whitas

Charlieho Sheena mám fakt rád, ale v tomto filmu jsem se víc než o jeho život bál o jeho kariéru. Já ho prostě vidím raději v komických rolích(ne že by tahle byla vážná). Kdyby tento film byl komedie, asi bych hvězdičku přidal. Bohužel je to jen nedomyšlená slátanina nereálných situací, které jsou předvidatelné jak loňský kalendář. Dívat se na želvu v terárku by mě aspoň uspalo, ale tohle mě bohužel nechalo vytrpět si to až do konce.(17.2.2008)

Málo napínavý a veľmi zamotaný film z vysokej americkej politiky. Veľmi mi síce nesedelo, že sa dvom hlavným hrdinov vždy podarilo nejako utiecť zo zlej situácie, ale dalo sa to prežiť. Horšia však bola všadeprítomná nuda. No a ten koniec - s tým malým modelom vrtuľníku, tak to ma dostalo. Bolo to strašne komické a nereálne. Do skupiny priemerných filmov ho u mňa zaradili aspoň herci - prítomnosť "Sary Connorovej", Donalda Sutherlanda a samozrejme Charileho Sheena.(20.1.2015)

Opět americkej flák provoňenej kvalitou devadesátek, kdy slovo hrdinové něco znamenalo a pc digitální úprava byla nijaká, nebo minimální. K tomu napínavou story, parádní obsazení a co víc si přát?! Sutherland skvěle zákeřnej, Lang kamennej a zlej, Hamiltonová BYLA ještě paní herečka a Sheen? Škoda ho dnes, protože před přelomem století měl hereckýho potenciálu na rozdávání! Zde Temný spiknutí celkem nedoceněný. Za mě 65%(4.2.2021)