Temné spiknutí

Temné sprisahanie

Akční / Thriller

USA, 1997, 103 min

• Barak

Tak tady se přiznám, že jsem vážně neměl nejmenší tušení, o čem ten film je. Charlie Sheen tam furt před někým zdrhá, v zádech má Lindu Hamilton a musí odhalit týpka, který je v čele nějakého spiknutí, (spoiler) což je mimochodem od začátku plně průhledný Donald Sutherland. Sice je tam dost akce - ta ale nese označení "nudná" -, ani jeden herec tam neumí hrát, je to přetažené, nudné, blbé.. je to hodně špatné.... 3/10(20.2.2008)

• Martin741

Reziser George P. Cosmatos /Rambo 2, Cobra/ natocil svoj posledny film a regulerne je podla mna najslabsi. Tematicky sa film venuje vysokej americkej politike a tematicky ledva drzi pohromade. Rezia je hrozna, herecke vykony su mizerne a slabe, nic nepredviedol ani Donald Sutherland /JFK, Orel Pristal, Dirty Dozen/, ani Linda Hamilton /Terminator 1 a 2/. Akcne casti su fajn, ale pribeh je hrozne zamotany a divaka skor unudi nez potesi. Film, ktory mal dostat Carlosa Esteveza naspat na hollywoodske vyslnie proste nevysiel. 10 %(28.2.2015)

• whitas

Charlieho Sheena mám fakt rád, ale v tomto filmu jsem se víc než o jeho život bál o jeho kariéru. Já ho prostě vidím raději v komických rolích(ne že by tahle byla vážná). Kdyby tento film byl komedie, asi bych hvězdičku přidal. Bohužel je to jen nedomyšlená slátanina nereálných situací, které jsou předvidatelné jak loňský kalendář. Dívat se na želvu v terárku by mě aspoň uspalo, ale tohle mě bohužel nechalo vytrpět si to až do konce.(17.2.2008)

Málo napínavý a veľmi zamotaný film z vysokej americkej politiky. Veľmi mi síce nesedelo, že sa dvom hlavným hrdinov vždy podarilo nejako utiecť zo zlej situácie, ale dalo sa to prežiť. Horšia však bola všadeprítomná nuda. No a ten koniec - s tým malým modelom vrtuľníku, tak to ma dostalo. Bolo to strašne komické a nereálne. Do skupiny priemerných filmov ho u mňa zaradili aspoň herci - prítomnosť "Sary Connorovej", Donalda Sutherlanda a samozrejme Charileho Sheena.(20.1.2015)

• Ozzy2

Naučil jasem se v tomto snímku mnoho užitečných věcí.třeba dveře.S tím si amíci hlavu nelámou.Jdou lehce otevřít kreditkou, montpákou,nebo pilníkem na nehty!!! Zabijáci jsou oslové, tento elitní zabiják byl jako David Lafata.Zblízka zasáhl neomylně, na 5 metrů už ale netrefí ani vrata od stodoly. A totálně mne zklamalo to, že jsem celý film čekal, kdy se objeví Alan Harper s Jakem a bude legrace-a ono nic. A "krásná" Linda, která má asi 40 kilo a obličej jako zmuchlaný, starý papír...... Naprosto zbytečný snímek.(4.6.2015)