poster

Jako za starých časů

 • USA

  Seems Like Old Times

 • slovenský

  Ako za starých čias

Komedie / Romantický

USA, 1980, 100 min

Režie:

Jay Sandrich

Scénář:

Neil Simon

Kamera:

David M. Walsh

Producenti:

Ray Stark

Scénografie:

Gene Callahan

Kostýmy:

Betsy Cox
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Boogeyman
  ****

  1- Co mám dělat? 2 - S čím? 3 - Myslí s kuřetem, je totiž vegetarián a nikdy to nejedl. 2 - A proč se ptá zrovna 4? 3 - Protože 4 byl kdysi taky vegetarián, tak s tím má zkušenosti. 2 - Aha. 4 - Kousej to......dialogy jsou občas skutečně kouzelné. Příjemná komedie, která pobaví, ale uplná špička to taky není.(2.12.2007)

 • kolodej1
  ****

  tak tohle musím hodnotit rozhodně pozitivně. Jako příběh samozžejmě žádný skvost, v kterém by se dala snadno najít různá klišé, v tomhle případě je ovšem podstatné, jak film fungoval coby komedie. A v tomto směru snímek v žádném případě nezklamal, míst pro zasmání tu bylo opravdu dost, špičková pak byla figura řidiče. Nenáročná podívaná, která ale všem se smyslem pro humor zvedne náladu. Mohu jen doporučit(6.11.2015)

 • Tosim
  *****

  Takové komedie se už opravdu netočí (nebo jich je málo.) Dva z nejvýraznějších komických talentů (Chevy Chase a Goldie Hawn) se sešli v této úžasně vtipné komické hříčce Neila Simona. Je to film, který vás ani na chvíli nenudí a pokud to hrozí, vždy se najde nějaký ten konverzační fórek, který vás udrží ve stavu bdělosti.(25.8.2003)

 • Martin741
  **

  No tak v prvom rade mne "humor" Chevyho Chase nic nehovori a ked uz pozeram na US styl humoru, tak suverenne beriem radsej inteligentny humor Styva Martina nez tieto lacne srajdy. Ale zase Chevy Chase mal v 80. rokoch nieco do seba, nemilosrdne k nemu boli az 90. roky, kedy pravom upadol do zabudnutia a vyhasol. Jay sandrich ako rejza mi nehovori uz vobec nic a myslim, ze skoncil v druho - a tretoradych sytkomoch. Ako komedia nic moc, zasmiat sa da len na 2 - 3 pripadoch : 30 %(9.7.2016)

 • Oskar
  ****

  "Dát se dohromady, bude z nás tří pěkný pár." Kvalita a úspěch spolu nemusejí vůbec souviset, Chevy a Goldie by mohli vyprávět. Rok 1980 pro oba znamenal separátní úspěchy se slabými filmy Caddyshack, resp. Vojín Benjaminová, a taky katastrofální neúspěch v podobě téhle skvělé komedie. Proč u diváků propadla, je mi záhadou. Neil Simon tradičně napsal scénář s potenciálem třaskaviny a obsazení by už mohlo vylepšit jen kdyby Grodinovu roli hrál Steve Martin. Jediným kamenem úrazu je režisér Jay Sandrich, který trochu nezvládá svižné tempo, nezbytnou součást každé konverzačky. Taky právem skončil u druhořadých sitcomů. Jinak ovšem nemám co vytknout. Film s tak vtipnými dialogy se nevidí každý den. 80 %(18.11.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace