Nevěsta přes internet

• Velká Británie Birthday Girl (více)

Spolehlivý bankovní úředníček (Ben Chaplin) si na internetu vybere krásnou ženu - Rusku Nadiu (Nicol Kidman). Představa se stává skutečností, kdy Nadia skutečně přiletí a začnou spolu žít. Vše se zdá ideální až do chvíle, než dorazí její bratranci (Vincent Cassel, Mathieu Kassowitz) a z nechtěné návštěvy se vyklubou nebezpeční gangsteři východního typu Sen o spokojeném životě s úžasnou ženou se mění v dokonalou noční můru a nezbývá než bojovat o vlastní život. Kdo je Nadia a jaká je její úloha v celé hře na ostří nože je přitom stále nejisté... Režisér Jez Butterworth původně scénář filmu psal pro Jana Svěráka. Nakonec ho natočil sám a vytvořil thriller s řadou překvapivých zvratů, v němž americká superstar Nicol Kidman hovoří rusky a francouzské hvězdy Vincent Cassel (Purpurové řeky) a Mathiue Kassowitz (Amélie z Montmartru) jsou jako typičtí pěšáci ruské mafie zcela dokonalí... (SPI Film)

alambert

Na film jsem se koukal víceméně jen proto, že se mi líbí Nicole Kidman. Ale byl jsem překvapen. Začátek je totiž dost vtipný a dokonce i, řekl bych, zvláštní...ty první milostné scény skutečně poutají pozornost. Když se na to koukáte čekáte něco jako romantickou komedii, jak se dva lidi sblíží jen na základě sexu a slova nejsou potřeba...bla bla...Ale pozor nic takového...Potom přecházíte do další fáze, kdy si myslíte, že příběh bude mít nějakou dramatickou krvavou pointu, nějakou skutečnou Omertu....ale pozor....zas nic. Tak se vracíte ke střízlivým myšlenkám a máte pocit, že film bude jen takový příběh o obětování cti člověka kvůli někomu, koho miluje. Ale pozor, přichází skutečný závěr. Tak debilní, že vás v žádném případě nenapadl. Překvapení sou sice pěkná věc, ale jen ta kladná. Takže né tento případ. (Dvouhvězdičkový film, jedna navíc za zmíněný začátek.) ()

Hapretor

Jedno vím teď jistě - nebudu si dávat interát na seznamku. Na jedno kouknutí dobré. Rozhodně ne nudné, ani blbé. ()

Torgal

Okrem Nicole Kidman na ktorú mám slabosť sa v tomto filme nie je moc na čo pozerať. Všetko je tu šedivé a nevýrazné, čistý podpriemer. 5-/10 ()

Petulka88

Přes většinou negativní hodnocení, jsem se u toho docela pobavil. Určitě se nejedná o událost desetiletí, ale stejně tak se nedá říct, že bych se během těch 90 minut nudil. Největší zásluhu na tom má ústřední pár, kterému to paradoxně nejvíc sluší během hádek nebo při ručním řešení jejich vzájemných problémů. Možná je jen škoda, že se ke konci začne Ben Chaplin chovat jako úplnej blbec. Říkejte si co chcete, ale tohle by žádnej chlap ženské neodpustil. ()

dj_kure

U filmů toho jsem ochotnej překousnout dost. Ale naprosto nesmyslnej průběh filmu a závěr mě nutí dát jen 2*. Našlo se pár vtipnejch chvil, ale na komedii málo. Na krimi taky málo, romantika se vůbec nepovedla a thriller? Ten tam trošičku cejtit byl. Ale smrděl jak tejdení fusekle. Bohužel. 48% ()

snake

Příběh mi nepříjde nijak nápaditý, ale alespoň slouží jako varování před dnes dosti oblíbeném seznamování přes internet .Ben Chaplin je takový chudák, vždycky ho ve filmech strašně lituji, a dnes se nekonala vyjímka.Jako herec mně příjde zcela průměrný. Svůj talent zde nezúročila ani moje oblíbená Nicole Kidman, které byla psána postava, na níž se podle mého příliš nehodí.Každopádně co udělat mohla, to udělala. Vincent Cassel a Mathieu Kassovitz v roli ruských padouchů, mně přišli hodně vtipní, takže pro mně nebyli vlastně ani moc záporáky. No jo, kdyby ten scénář byl lépe napsaný, film mohl mít jinou úroveň. ()

jt13

Co toto mělo být? Film na objednávku ochránců morálky, aby ukázali, že 'kupovat' si holky z východu je nebezpečné a varovali před tím další potenciální zákazníky? Tak s tím přece ti osamělí pánové musí počítat, že nejde o charitu :-) Trochu zklamání, jak se film nemůže rozhodnout, jestli bude moralizovat nebo bavit (těch bavících momentů tam zas až tolik není), případně jestli je to romantika? Ale to vyvrací nereálný konec. Shrnuto - film pro jedno podívání, hlavně kvůli Nicol, celkově oddychovka za 3* ()

Jonatthan

Zajímavé téma, které bylo divně natočeno... Začátek slušný, ale pak je to čím dál víc divný. Včetně závěrečného "happyendu". Ale jedná se vůbec o HAPPY END ??? ()

DooFooS

I přes své nedostatky a očekávání něčeho neurčitého, co ještě musí přijít, ale až do titulků nepřichází, je to pokoukání, které většinu diváků nijak neurazí. ()

MaxPower

Film se mi líbil. Není to nic objevného, ale který film dneska je? Hvězdné obsazení, zaujalo mě to od začátku do konce. 70% ()

me3x®

Mne sa to pacilo. Mozno ako povedal POMO, mam velmi divny vkus. Ale skor to bude tou slabostou pre Kidmanovu. Ale zase to nebola az taka hlupost. Komplicka mafie predstiera vztah s dalsou obetou a pritom sa do nej zalubi. Sto krat otrepany scenar, ale v anglicko ruskom sate s australcankou a dvoma francuzmi, tu este nebolol. A neviem co sa tu vsetci obuvate do Chaplina... ani taki sympaticky ako on mozno nie ste a urcite ani nie taki herci. A jeho rola si vyzadovala aby posobil ako geek. 75% ()

koza3

Příjemná odreagovačka s Nicole Kidman tak, jak ji neznáme. Ruská manželka, která splní sexuální touhy troubovi ze zapadákova dostane druhou tvář. Dost jsme se bavili a můj oblíbený Vincent Cassell zase hraje hajzla :-) ()

LarryW

Slátaný příběh, předstírané emoce. Slabé herecké výkony v čele s bezemočním, bezduchým Chaplinem, usměvavou ale herecký né uvěřitelnou Ruskou Nicole Kidman. Příběh komedie/drama/romantický v sobě nemá viditelné ani jedno ze jmenovaného. Béčkové nedramatické drama, komedie bez špetky humoru, romantika spočívající zřejmě ve scéně kdy se oba fackují jak děti ve školce, vulgární dialogy, happy end bez polibku. Rozpačitý konec stejně jako celý film, Nicole si určitě oddechla, že má tenhle omyl za sebou...Bezžánrová, bezemoční nuda. Slabota vřele nedoporučuji...1,5 hvězdy s příklonem k jedné. ()

fafejt001

MĚ SE TO TEDY LÍBILO . Trochu naivní Ben si vyhlídne Nicol , sbližují se a pak přijedou dva exoti a dostane to jiný rozměr . Něco mne na tom zaujalo .Takže já jsem byl spokojen . Zvláštní , vidˇte ? ? ()

zigy

Sexy Kidman a ulítlá záležitost, která je lehce lechtivá svým námětem a divná, ale tím zajímavá. ()

lapatata

V roce, kdy tato filmová katastrofa spatřila světlo světa, Nicole Kidman natočila kromě ní také své dva nejlepší filmy. Takže čím se utěšuju je to, že nějak se ta úroda prostě musela vykompenzovat. A že to teda byla kompenzace. ()

Gabra

Ani příliš nevím, jestli se mi film líbil / nelíbil. Jestli si ho vlastně vůbec pamatuji / nepamatuji. Byla to romantika? / akční??? Myslím, že tvůrci mohli víc zapracovat na detailech. Na dialozích, na romantice i vlastně na těch akcích. Ale nakonec to bylo docela fajn. Trochu zbrklé a zmatené, ale pěkné a milé. Nicole i Ben nepředvedli nic světoborného, ale co měli v tomto příběhu předvádět? Myslím, že od filmu se všeobecně očekávalo víc. I já jsem myslela, že Nevěsta přes internet bude dalším Nicoliným skvostem. Na druhou stranu to ale bylo něco nového, zajímavého a rozhodně více než průměr... takže tak... tři hvězdy. ()

Agent008 odpad!

Nudný a hrozně natočený film který nemá nic za co by se dala dát jediná hvězdička. Jinak nejhorší film Nicole Kidman a k tomu hrozný herec Ben Chaplin který má úspěch ve filmu jen díky jménu. Mimochodem Nicole Kidman není žádná rodilá američanka ale australanka. ()