Chudý mladík Jonathan Corliss je nejen pohledný, ale také bezcharakterní a značně nebezpečný. Je totiž posedlý touhou po bohatství, moci a prestiži. Zaměří se na rodinu Thora Carlssona, jednoho z vlivných průmyslových magnátů Pittsburghu, a svede jeho důvěřivou dceru Dorothy, jeho plán však značně zkomplikuje její nečekané těhotenství. To totiž vede mimo jiné k tomu, že otec Dorothy vydědí. Aby mu dívka nestála v cestě, Corliss ji zavraždí a protože se během jejich vztahu držel zpátky a poměrně úspěšně se vyhýbal zbytku rodiny, dokáže se zanedlouho dostat k Dorothině truchlící sestře, dvojčeti Ellen, proniknout jí pod kůži a svést ji. Tentokrát si ovšem počíná opatrněji a vše mu vychází bez nejmenších potíží. Vetře se do přízně Carlssona, získá jeho souhlas a ožení se s Ellen. Velmi rychle se zabydlí v roli zetě a začíná si budovat postavení. Ellen se však snaží odhalit pravdu o smrti své sestry, protože nikdy ani na okamžik neuvěřila, že by mohlo jít o sebevraždu. Její pátrání však vedou k odhalení děsivějšímu, než si vůbec dokázala představit. (oficiální text distributora)

haWranka

O-ou... Čekala jsem víc. Jednak kvůli tomu, že předlohou je knížka od výbornýho Iry Levina, jednak proto, že Matt Dillon je pro roli ziskuchtivýho cvoka jako dělanej. Bohužel výsledkem je jedna velká a průhledná nuda bez nějakýho pořádnýho konce. ()

Tweetak

Nápad určitě zajímavý, děsivé to je, to je pravda. U obrazovky mě to udrželo docela dlouho, moc jsem ani nedokázel říci, co bude dál. ()

glum88

Když se o vaši rodinu začne zajímat Matt Dillon , je lepší si změnit jméno a přestěhovat se někam hodně daleko ..... ()

Nick321

Příběh o mladíkovi, který byl natolik posedlý bohatstvím, že v momentě kdy začal být ohrožen jeho sen přiženit se do miliardářské rodiny tím, že jeho přítelkyně otěhotněla, se rozhodl že vražda je jediným způsobem jak vyřešit své problémy. Na to navazují další vraždy, jak získat novou identitu, jak se zbavit nepohodlného svědka a nakonec i šťouravé přítelkyně, která je sestrou zavraždené těhulky. Blbé je, když máte novou identitu a potkáte zřejmě retardovaného bývalého spolužáka, který začne na celou restauraci vyřvávat kým jste. Dobře vymyšlený scénář i postavy, líbilo se mi. ()

bournak

Film nestál za moc, ale shlédnout by se to dalo. Jen mě iritoval herecký výkon Sean Young, ten stáhnul hodnocení ještě níž. ()

andy60

Neskutečně předvídatelný film, kde vraha znáte po pěti minutách a stejně tak neomylně tušíte, jak to vše dopadne. Scénárista se ani nenamáhal pokusit se obrátit vaši pozornost jiným směrem. Tím pádem téměř nulové napětí. ()

CSGoddess

Průměrného thriller o tom jak jeden psychouš chtěl ojebat bohatou rodinu o mamón. Jen ta blbka co jí zabil sestru i vrata byla talk blbá kunda když mu na ten komplot nepřišla dřív a ještě si ho vzala. Až sem ji přála aby ji hlavní psychouš oddělal taky. Ovšem jeho smrt pod vlakem byla fuckt kůl stejně jako první smrt schozením z baráku s následným rozflákaným mozkem na dlažbě. Jinak ale průměr co vidět znova nemusím. ()