Dvacetiletá Violet Sanfordová pracuje už čtyři roky v malé pizzerii v městečku South Amboy v New Jersey. Touží však prorazit do světa showbyznysu jako hudební skladatelka, a tak se přes nesouhlas svého otce rozhodne zkusit štěstí v New Yorku. Kamarádka Gloria jí najde bydlení v Čínské čtvrti. Violet marně obchází hudební agentury s demopáskami a vůbec se jí nedaří. Jednoho dne zoufalá Violet narazí na bar U Hnusnýho kojota, který vede energická Lil a je proslulý barmankami, jež občas na barovém pultu tančí a řádí. I když je Violet nesmělá, Lil jí přesto dá šanci, když dívka dokáže uklidnit propukající rvačku. Přes řadu drobných i větších omylů a trapasů se Violet rychle zaučuje a také sbližuje s Kevinem, který jí o sobě prozradil, že pochází z Austrálie, má několik zaměstnání, je sirotek a sbírá komiksy. Violet uklidní další rvačku, přitom ji vyfotí jeden reportér a obrázek v novinách se dostane až k jejímu otci, který má kvůli ní v rodném městečku ostudu. Když za ní přijede, dívka ho marně uklidňuje a rozejde se s ním ve zlém, stejně jako po prudké hádce s Kevinem, kvůli němuž dostane výpověď. A když už se zdá, že horší to být nemůže, zahlédne ho, jak si vede domů vysokou atraktivní blondýnu, a jejího otce srazí auto. (TV Nova)

Auris

Pěkný romanický příběh plný hudby od LeeAnn Rimes. Oddychovka na večery. Připomíná mi to Popelku. Dívka z úplný nuly se dostane na vrchol ()

Worf

Dnes jsem se o5 podíval na Divoké kočky, takže jsem si koušel představit dvouhodinovy hudební klip, ale pro mou medvědí maličkost, jsou kojotky srdeční záležitost. Kdo se chce jen tak pobavit.... ano ano. ()

majklfly

Tak tenhle film jsem si opravdu užil. Brečel, smál se, toužil a nesnášel. Nádherný romantický příběh s úžasnými herci v podaní. Piper Perabo a Adama Garcia. Bojovat o svůj sen je stejně tak důležité, jako těžké a já věřím, že ona vyhrála... ()

babuca

,, nic moc ,, Popravde si tento film asi nezaslúži viac ako 2 hviezdičky, ale scény z baru keď kočky tancujú na pulte, atmosféra amerických pubov a schopnosť odviazať sa.......toto som si púšťal opakovane....páči sa mi to a pripomína mi to môj ročný pobyt v New Yorku / spomienky na U.S.A. ()

papinak

To, co jinak tuto podprůměrnou oddychovku dělá snímkem na tři hvězdy jsou prostě krásné divoké kočky a famózní bar, do kterého bych zavítal tuze rád. Hudba je pak příjemným doplňkem, který se k tomuto snímku hodí do puntíku. ()

sun.eagle

Chvílema stupidita na druhou, chvílema zajímavý film. Přes spoustu chyb a opravdu chvílema čisté debility jsem se nenudil. Ale pár let než to uvidím znova vydržím. ()

Margotka

Bože, nebylo to vůbec tak špatný, jak jsem podle komentů čekala. příjemná oddechovka se super hudbou, hned bych si vyskočila na bar zatancovat (nebo vydražila fešáka Garciu za 250 doláčů :-) ()

Candyman6

V tomhle filmu jsou pěkný písničky, poloobnažený holky tančíčí na baru a děj má celkem spád a já se u něj dobře bavil…podle mého názoru výbornej film na víkendový odpoledne. ()

BenNat

Jak chudá holka ke štěstí a lásce přišla - milionkrát omýlané téma, tentokrát v podobě nadějné skladatelky, která se snaží vybudovat si cestu na výsluní jako napůl barmanka a napůl tanečnice v(na) baru. Velmi přeslazené a místy tak trochu na uzívání k smrti. Takže pokud bude jednou pršet tak, že by ani psa nevyhnal a nebude co číst, pak možná. Ale pouze a jenom v tomto jediném případě. ()

Lumpicek1979

Naivní, ale pěkný odpočinkový film na nedělní odpoledne. Piper Perabo mi jako herečka moc nesedí, myslím, že kdyby tam hrála kvalitnější herečka bylo by to lepší. Film je opravdu taková pohádka o holce, která ke štěstí přišla i přes svojí až megamolanskou nervozitu. Po konci filmu si nedokáži představit, jak to bylo dále. Takže takový průměr. ()

JanniV

Ale no tak. Jestli jste čekali velké umění, tak to musíte do filmového klubu v deset večer, v úterý na ČT2 :-D jako oddechovka v naprostý pohodě. Rozhodně lepší, než ignorantský Tři mušketýři, stupidní Robin Hood, nebo totálně dojebaný Souboj Titánů 1 a 2... To radši tisíckrát radši short rozpočtový Coyote Ugly, který ctí pravidla žánru a na nic si nehraje, než holívůdskou velkorozpočtovou sra*ku, která aspiruje na velký kino a přitom ani nectí předlohu, ignoruje režiséra a tancuje tak, jak vylízaný producent píská. U mě kočky za 4*! ()

aysxdcfvgbhn

Holky mě vůbec nedokázaly vtáhnout do děje. Přede mnou plynul příběh, ale celou dobu mi bylo fuk, jak vlastně dopadne. (I když to snad je už od začátku každýmu jasný, ne?) Podprůměrný zabiják času... ()

Blonďaté posily

Blonďaté posily