poster

Jdi za svým srdcem

 • USA

  Where the Heart Is

 • Slovensko

  Choď za svojím srdcom

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2000, 120 min

 • Mr.Ripley
  *

  Jediná hvězda a to za roztomilou Natálku a nikdy nezklamající Joan Cusack. Pokud hledáte komedii jste na špatné adrese, pokud hledáte romantiku - hledejte dál. Hledáte-li drama při kterém budete neustále ve střehu? Pusťte si raději Closer kde Natálka září. Ovšem, hledáte-li hodný film k zdřímnutí v podvečer po úmorné práci? Ano, tak to tu jste na správné adrese.(25.4.2011)

 • mira.l
  ***

  Ze začátku mi to přišlo jako naprostá hovadina, kterou od odpadu dělí jenom krůček (naivní těhotná sedmnáctka, "bydlící" a rodící v obchoďáku), pak, zhruba někde mezi třetinou a polovinou, se to srovnalo do jakž takž koukatelné podoby, i když k tomu, aby mě to zaujalo, tomu docela dost chybělo po celou dobu. Natalie Portman a docela slušný soundtrack to nakonec dostal do takových bídnějších třech *, ale víckrát si to jistě nepustím. Abych nezapomněl, asi by tomu bývalo prospělo, kdyby to bylo o něco kratší.(3.10.2017)

 • Jeer
  **

  Na komedii to postrádalo humor (a ten, co tam byl mi nepřišel moc vtipný) a na drama to zase mělo naprosto nereálný a nesmyslný děj. "Romantiky" tam ale bylo požehnaně. To člověk jenom žasne, že má někdo odvahu tohle natočit... A pár postav mi tam šíleně lezlo na nervy, hlavně ta kamarádka hlavní hrdinky. Líbila se mi ale parodie na rockera a uhrančivé oči Jamese Fraina.(2.5.2009)

 • aquarkko
  ***

  Pěkný, ale takový...až moc limonádový. Že má holka problémy a náhodou ju v supermarketu nikdo týdny neobjeví, náhodou se najde pár alkoholiků, co se jí ujmou, náhodou potká lásku, dceruška je dokonalá, ex-přítel skončí špatně, všecko jí vyjde...ne, tak to v životě nechodí, a tohle myslím plánovaně pohádka nebyla. Nebo?(1.2.2011)

 • Dale
  *

  Neviem, čím mal tento film byť, ale viem, čím sa stal - americkou telenovelou s hviezdnym obsadením. Odporúčam všetkým ľuďom trpiacim bulímiou, aby si to púšťali stále dokola a budú krásne štíhli. Mne bolo na zvracanie už len z mena, ktoré dala Natálka svojmu decku a postava, ktorú hrala Ashley Judd... otras.(17.4.2004)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace