poster

Jdi za svým srdcem

 • USA

  Where the Heart Is

 • Slovensko

  Choď za svojím srdcom

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2000, 120 min

 • Dale
  *

  Neviem, čím mal tento film byť, ale viem, čím sa stal - americkou telenovelou s hviezdnym obsadením. Odporúčam všetkým ľuďom trpiacim bulímiou, aby si to púšťali stále dokola a budú krásne štíhli. Mne bolo na zvracanie už len z mena, ktoré dala Natálka svojmu decku a postava, ktorú hrala Ashley Judd... otras.(17.4.2004)

 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 7/10 Děj 6/10 Hudba 5/10 Efekty 4/10/// +Natálka, přátelští lidé ve filmu, hodně se toho ve filmu událo -film je ovšem hodně zdlouhavý a sledování je náročné/// Film je z 85% drama, ze 14% romantický a z 1% komedie. To jen aby bylo jasno o zařazení snímku. Rozhodně nejde mluvit o tom, že by byl snímek jakkoliv zábavný či snad vtipný. Děj je po celou dobu hodně vážný, až na poslední minutu kdy je opravdu dojemný. Je to tedy spíš příběh o tom jak se mladá zbouchnutá dívka snaží protloukat životem a často narazí na přátelské lidi, kteří jí pomohou z nejhoršího. Rozhodně se nejdená o klasický příběh o popelce a než dojde ke svému štěstí bude jí to trvat 119 minut čistého času. Toho filmového pak zhruba 5-6 let. Dost zvláštní film, řekl bych asi s trošku utahanou réžijí. No ale rád jsem zas po dlouhé době viděl Natálku./// Celkem 56%///(13.7.2008)

 • Colour
  ***

  Je to príbeh o tínedžerke, ktorú počas tehotenstva nechal frajer bez peňazí na ulici. Zachovala sa svojsky, nevzdala sa, popasovala sa s problémami. Filmov z prostredia obyčajných ľudí je málo. Podtiaľto je film dobrý. No obrovským problémom je dĺžka. Snímok je zbytočne naťahovaný. V podstate zobrazuje cca 9 rokov života hlavnej hrdinky a jej priateľov. Mnoho častí z filmu mohlo byť vynechaných a naopak niektoré mohli byť rozvité. Čo sa týka romantiky, mohlo to byť horšie, ale i oveľa lepšie. A humoru bolo poskromne. 65%(13.10.2010)

 • Michelle75
  ****

  Včera viděno podruhé a své hodnocení nezměním.Někdy mi stačí, když má film atmosféru a nějak nezáleží na ději. Hrozně se mi líbila Ashey Judd a je mi líto, že se jí vyhýbají role, pro které by jsme si ji mohli hodně pamatovat.Tahle byla jakoby přímo ušitá přímo pro ni. Hezký film, který pohladí po duši.(24.8.2010)

 • Faruco
  ****

  Mě se to prostě líbilo, těžko napsat proč, ale líbilo. Děj je příjemný a dojemný a abyste neusnuli, objeví se tam i nějakej ten dějovej zvrat.. Co se mi však nelíbilo, byla scéna s tornádem, jak Novalee visela za nohy a držela při tom Americus, to už bylo trochu příliž. K závěru bych pochválil ještě scénář a kameru, která mě zaujala docela dlouhými střihy.(24.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace