Epizody(6)

Šestidílný televizní seriál ze života studentů maturitního ročníku natočil tvůrčí tým scenáristů Štorkán, Bednář, Adamec. Na úspěšnou spolupráci autoři navázali o šest let později ve zcela stejném složení dalším seriálem z podobného prostředí s názvem Bylo nás šest. (hippyman)

Recenze uživatele J.Mayen k tomuto seriálu (1)

Zkoušky z dospělosti (1980)

Me tyhly bolsevicky blbosti pritahujou jako magnet, byt uz velmi dlouho ziju venku,ale oprad mam nejak nutkani tohle hledat a dobrovolne se na to divat, proco to delam? Je to nejaky druh fetise nebo stihomam? Neco tak desnyho , strasnyho se silenou hudbou a jeste horsimy herecky vykony snad predci uz jen Okres na Severu a Jakub sklar,ale ja si stejne nedam pokoj a budu se na to divat dal, jak pisu je to jako magnet, komunismus me timhle doslova poznamenal. Nechapu jak na neco takovyho mohl kyvout treba pan Mensik. A perlicka na zaver z posledniho sesteho dilu, Petr (Jan Censky) tak jsem vam prisel rict, ze me to vsechno mrzi a chtel bych se omluvit hlavne tady Mirkovi,ale ted uz musim jit, protoze se necejtim dobre (po bourace na babete), na to vstane Mirek (Antonin Navratil) a na odchazejiciho Censkyho zavola, Petre, a jak se cejtis? Tohle ze sebe patrne vytalcil scenar ista nekde s novinama po ranu na velky. ()