Vesmírná Scratastrofa

Krátkometrážní / Animovaný / Komedie

USA, 2015, 5 min

Mike Thurmeier

Lori Forte

No, nemám co dodat. Vtipné jako vždy, není nad šavlozubou veverku. Jak tu někdo psal, je opravdu škoda, že ještě nevznikl nějaký celovečerní film s touto veverkou a oříškem, ale co víme, třeba se jednou zadaří. Ano, pár zvláštností tam bylo jako třeba vznik samotného vesmíru (nebo minimálně ostatních planet) i když už na Zemi život byl..ale co mi můžeme vědět, když nikdo neví jak to celé začalo.. Když už, tak bych to vychytal tím, že by Scrat při bloudění po vesmírné lodi stiskl třeba časový portál a vrátil se do dávných časů a tak teprve vytvořil vesmír. ----- Jednoduše, jako další minifilm se šavlozubou veverkou a oříškem je to perfketní a rozhodně doporučuji shlédnout.(19.4.2016)

-3* kraťas z Doby ledové po 152., další prosím! Vypnul jsem mozek a na pět minut jsem se vrátil do dětských let - tehdy Tom&Jerry a teď Scrat - jen ta animace trošku polepšila :-). Zkuste třeba tady [ PŘÍBĚH: 1 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 3 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: X (3*MAX) ](8.4.2016)

PO několika letech přichází nový Scratův kraťas. Nutno podotknout že tentokrát není ani tak zajímavý, ani tak zábavný jako jeho předchůdci. Vzhledem ke kvalitě čtvrtého filmu, velikonočního spceiálu a tohoto nového kraťasu se začínám obávat i o kvalitu chystaného pátého filmu. Svět Doby ledové začíná být asi vyčerpaný... škoda. 3*(26.3.2016)

Scrata není nikdy dost a jako vždycky mě tahle dost možná nejroztomilejší a nejvtipnější animovaná postavička desetiletí dokonale rozesmála i když už má za sebou určitě silnější kraťasy.Škoda, že je Scrat více či méně pouze epizodní postavičkou, ocenil bych spíš celovečerák s ním než regulérní pátý díl, ale třeba se někdy dočkáme.75%.K vidění zde: https://www.youtube.com/watch?v=zgSNlmkJCpg.(10.11.2015)

Spíše než humornou stránku, která je samozřejmě přítomná, avšak ne v takové míře jako u starších kraťasů se Scratem, musím ocenit vskutku velkou nápaditost tvůrců, co se (nejen) vzniku sluneční soustavy týká. Plakát jakoby lákal na parodii na Marťana, obsahově je to takový mix vesmírných dobrodružných filmů, nicméně v podstatě jde o další a nadmíru šílený řetězec událostí odstartovaný prehistorickým kryserčákem.(3.9.2016)