poster

Vesmírná Scratastrofa

 • USA

  Cosmic Scrat-tastrophe

Krátkometrážní / Animovaný / Komedie

USA, 2015, 5 min

Režie:

Mike Thurmeier

Producenti:

Lori Forte
(další profese)
 • kaylin
  ***

  Myslel jsem si, že tohle bude katastrofa, ale přesun veverky do vesmíru vlastně není vůbec zlý. Je to místy docela vtipné, je to zase takové nezastavitelné, kdy se pořád něco děje a některé gagy jsou opravdu nápadité. Už mě ale tyhle krátké filmy s veverkou prostě nedokážou dostat, jako kdyby už toho bylo moc.(29.3.2016)

 • gogos
  ***

  PO několika letech přichází nový Scratův kraťas. Nutno podotknout že tentokrát není ani tak zajímavý, ani tak zábavný jako jeho předchůdci. Vzhledem ke kvalitě čtvrtého filmu, velikonočního spceiálu a tohoto nového kraťasu se začínám obávat i o kvalitu chystaného pátého filmu. Svět Doby ledové začíná být asi vyčerpaný... škoda. 3*(26.3.2016)

 • Vlkodlak13
  *****

  No, nemám co dodat. Vtipné jako vždy, není nad šavlozubou veverku. Jak tu někdo psal, je opravdu škoda, že ještě nevznikl nějaký celovečerní film s touto veverkou a oříškem, ale co víme, třeba se jednou zadaří. Ano, pár zvláštností tam bylo jako třeba vznik samotného vesmíru (nebo minimálně ostatních planet) i když už na Zemi život byl..ale co mi můžeme vědět, když nikdo neví jak to celé začalo.. Když už, tak bych to vychytal tím, že by Scrat při bloudění po vesmírné lodi stiskl třeba časový portál a vrátil se do dávných časů a tak teprve vytvořil vesmír. ----- Jednoduše, jako další minifilm se šavlozubou veverkou a oříškem je to perfketní a rozhodně doporučuji shlédnout.(19.4.2016)

 • korbitch22
  ****

  Scrata není nikdy dost a jako vždycky mě tahle dost možná nejroztomilejší a nejvtipnější animovaná postavička desetiletí dokonale rozesmála i když už má za sebou určitě silnější kraťasy.Škoda, že je Scrat více či méně pouze epizodní postavičkou, ocenil bych spíš celovečerák s ním než regulérní pátý díl, ale třeba se někdy dočkáme.75%.K vidění zde: https://www.youtube.com/watch?v=zgSNlmkJCpg.(10.11.2015)

 • Marek1991
  ***

  Ako upútavka sa to dá brať, že je to milé a zas niečo vymysleli v spojitosti s históriou Zeme, no pár vecí sa mi zdá, že tu nedomysleli, najmä časových a trocha aj fyzikálnych aspoň tých elementárnych, čo aj v takýchto dielach mávali staré československé rozprávky často zvládnuté. Možno som sa ozaj len nebavil, ale aj to je argument, prečo to tu nevychvaľovať. Najviac ma však mrzí, že ani piaty diel si v kine nevychutnám teraz s nejakým vlastným dieťaťom, lebo Doba ľadová patrí k tomu lepšiemu v súčasnosti si myslím medzi rozprávkami.(21.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace