Pětatřicetiletý Alex Hitchens, kterému nikdo neřekne jinak než Hitch, si kvůli dávnému zklamání nehodlá k tělu pustit žádnou další lásku, což mu však nebrání v tom, aby nebyl vyhlášeným expertem na seznamování. Zná ženy, dokáže odhadnout, co na kterou platí, a poradit klientovi, co své vyvolené nabídnout, aby získal její srdce. Jeho zásadou a jedinou podmínkou je, aby šlo o skutečnou lásku. Jeho schopnosti čeká obtížná zkouška v podobě nesmělého, nešikovného tlouštíka Alberta Brennamana, který je zamilován do slavné a bohaté Allegry Coleové, pro niž pracuje jako daňový poradce. Udělat z plachého nemotory muže, kterého by Allegra mohla milovat, se zdá nemožné. Hitch se však překonává a Albert sbírá první body. Když se Allegra rozhodne investovat velkou částku do neznámého návrháře, postaví se na její stranu, i když ho to stojí místo. Hitchovi se ovšem jeho vlastní život začne komplikovat, když se seznámí s novinářkou Sárou, která nemá čas na muže a nevěří kamarádce Casey historku o záhadném „schůzkologovi“. Přestože je na nejlepší cestě porušit své zásady, pozve Hitch dívku na schůzku a přes drobné nehody se s ní začne sbližovat. Už tak složitá situace se ještě zhorší, když se v tisku objeví fotografie Alberta s Allegrou a šéf nařídí Sáře, aby se na nový vztah ostře sledované celebrity zaměřila. (TV Nova)

zberatel

Vtipna a zabavna romantika o tom ze kazdy moze dostat ktoru kolvek babu ak vie ako nato... ale musi ju naozaj milovat - take je pravidlo Hitcha :-)) Will a Eva su naozaj dobri a je radost sa na nich pozerat, no a Kevin im zdatne sekunduje :D ()

Enterprise

Po první pěti minutách jsem byl natěšený, že zase po dlouhé době vidím moderní komedii, kde se pobavím, bohužel s každou další minutou jako by film ztrácel na originalitě a stávalo se z něj čím dál větší klišé. Výsledek je tak někde na půl cesty - celkově jsem nebyl z filmu nadšeny ale ani nějak extra zklamán. Otázka je jestli je to dobře ? No nebudu to řešit – jedno kouknutí mi stačilo. 60 % je hezké číslo. „Přišel tu kvůli tobě“. „Kdo" ? „Ten, koho škrtíš.“ ()

Zuzzka

Mezi americkými komediemi se tato vyjímá a to jak duchaplnou zápletkou tak opravdu zábavným a netrapným humorem. I když konec působil mírně trapně, po většinu doby jsem se bavila výborně. ()

danny_21

Frajírek nad věcí, který se jednoho dne beznadějně zakouká do kočičky - no kolikrát jsme to tady už měli ? Celé je to postavené na libých způsobech námluv, což samo o sobě mělo vtip, nicméně postupem času se to nějak vytrácelo až skoro do ztracena. Wille. tyhle role bych na tvém místě vynechal, máš na víc - 60 %. ()

Karp

Je velká škoda, že se k W. Smithovi nikdo nepřidal, aby film táhnul s ním. E. Mendes byla přeci jen lehce nevýrazná a chemie mezi ní a Hitchem ne vždy fungovala. Námět je v zásadě průměrný a děj nenabízí složitou zápletku ani přemíru vtipu. Romantika přítomná je a celkové vyznění říká: příjemná komedie v relativně všedních kulisách velkoměsta. ()

Brinkley

Ne, že by byl Hitch horší než většina novodobé chechtákové produkce, ale pocítila jsem subjektivní (a marnou) potřebu snížit oněch 74 nebo kolik % u této absolutně průměrné (a ke konci až příliš patetické a mentorské) komedie. Mám za to, že chlap s běžným poměrem testosteronu v těle lék tohoto typu nepotřebuje. ()

ZnalecH

Jak ukázal film, tak je lásku potřeba trochu popostrčit. A taky je potřeba "být tím, co jste a nebýt tím, co nejste, jak tomu v mnoha případech je". (parafráze Wericha) Film jsem si neuvěřitelně užil. Fandil jsem všem "borcům" a zároveň se bavil scénami, které film obsahoval. Přestože se jednalo o komedii, tak se mi líbily scény, které nebyly "trapné" jako v dnešních nejen amerických komediích. A přidávám se ke golfistovi Will Smith vytahuje film do úplně jiných výšin. ()

Nix

Will vám ukáže, jak balit ženský. Ale Kevin, to je jiný sousto jak ho to naučit. Proto tahle dvojice má skvělou chemii a spoustu vtipných gegů, on sám Smith tu perlí. Já se bavil, taková příjemná ničím nenáročná blbinka, kde ani kousek ty romantiky neurazí. ()

JamesLeon

Hitch je pohodová komedie. Will je fakt sympaťák, Evě to moc sluší, ale osobně se mi víc líbila Amber a u Kevinových tanečních kreací jsem se za břicho popadal.. A konec mi nevadil, asi proto že mám rád Happy end.. Základní pravidla: žádný nejsou! ()

Taffey

Musím konstatovat, že jsem si pro film do půjčovny šel s krajní nevolí jen proto, že ho chtěla vidět manželka. Ovšem po pár minutách svíjení se smíchy jsme museli film přerušit, abychom ho mohli vnímat normálně. Obzvlášť výkon Kevina Jamese mě naprosto dostal. Scéna, kdy čeká Willa Smithe na schodišti, byla naprosto dokonalá. Eva Mendes zahrála svou roli taky naprosto skvěle. Silně mi připomínala mou kamarádku, které taky žádný chlap nebyl vhod aby si nakonec vzala největšího troubu z okolí. Smith jako většinou taky výtečný. Veselým filmům většinou moc bodů nedávám ale tady neuberu ani hvězdičku. Stačí si pustit trailer na této stránce. ()

Alojs

čekal jsem větší nářez a zátěž pro mou bránici. Alespoň podle ohlasů na csfd.cz a doporučení mých přátel. Ne že bych se nepobavil, ale opět se dostavil klasický nešvar. Někdy v polovině to zvážnělo a výborná scéna s opuchnutím obličeje byla rázem zapomenuta. ()

Bartoloměj

výborná prvná půlka, závěr velice slabý... i přes to, že se mi eva mendes jako ženská líbí, tak mi byla celý film krajně nesympatická a nemohla za to její postava. nemůžu si pomoc, ale ta ženská prostě hrát neumí... ()

GOGO3000

Po delší době jena z mála komedií, u které jsem se nenudil a občas i ze srdce zasmál. Romantická komedie s hvězným obsazením je vskutku oddychovka pro každého nenáročného diváka. Jo a bez happy endu by to asi nebyla romantická komedie (že Tuxedo :-)) ()