Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djkoma
  ****

  Will Smith dokazuje svou extra třídu i v romantické komedii, která na první pohled vypadá podivně, ale vyklube se z ní velké překvapení, plné příjemných vtípků, postav a hereckých výkonů. Ať si říká, kdo chce, co chce, tak Smith válí na plné čáře a každý muž mu určitě závidí Evu Mandes ( i přes její "výstřelky":)). Kevin James jako právník, který se zamiloval do velké hvězdy využije služeb Smithe, který mu radí, jak získat srdce své vyvolené (neplést s přespáním v její posteli). Andy Tennant natočil příjemnou a rychle ubíhající komedii, v které je dost především kvalitních vtipů a velmi málo trapných. To se v dnešních komediích nevidí příliš často a proto jedno velké díky.(5.11.2008)

 • Faye
  ****

  „Život se neskládá z dýchání, ale z chvil, kdy se ti tají dech“ Hm ..... pěkné. Jeho prací je „otevřít ženám oči“ a tokajícího chlapa připravit na to prvotní oblbování do nejmenších detailů. Krásná práce ..... vyznat se, poradit a vidět výsledky. Psychologie použitá v praxi. Ovšem, když se srazí dva znalci v „oboru“ léty prověřená zkušenost může selhat. Pohodový film o vtipných a pohotových větách .... a o jednoduchosti seznamování, vždyť „Jakýkoli chlap má šanci uhnat jakoukoli ženu.“(11.6.2005)

 • lamps
  ****

  Hitch mi přinesl přesně to, co jsem od něj očekával. O tom, že herectví Willa Smithe má něco do sebe, jsem věděl už dávno, stejně jako jsem si už dříve povšiml, že Eva Mendes by nebyla partie k zahození, a nijak mě nepřekvapilo, že spolu jim to před kamerou klapalo jako skutečným milencům. Ten film ale není pouze o nich, je také o zajímavé myšlence, o svěžím a vtipném zpracování a také trochu o Kevinu Jamesovi, který se mi v roli plachého finančníka také moc líbil. Zkrátka a dobře, Hitch je jistotou pro zasmání a nějaký ten odpočinek, a nic na tom nemění ani trochu volnější druhá půlka, ani to za vlasy přitažené finální vyznání. 80%(21.1.2013)

 • ripo
  ***

  "Viete, aké je základné pravidlo ? .... Žiadne nie sú !!! " ... Komédia, dokonca romantická a dobre hodnotená, to je v súčasnej dobe tak ťažko uveriteľné , ako fakt že Bluntman-Hobit raz dostane rozum ... Jemný, inteligentný humor, a situácie, ktoré dokážu zopárkrát vylúdiť na vašich perách úsmev. Úsmev áno, ale nie rehot ! Veď vravím, že ti je inteligentný humor, no nie ?!?(13.6.2007)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Moji klienti mají ženy rádi. Dovnitř a ven není moje parketa." Jakákoli atraktivní žena je okamžitě ochotna podlehnout jakémukoli neatraktivnímu muži, který po ní skutečně touží a neodflákne přípravu na lov. To mám vyzkoušeno v praxi, takže v tom si svým kolegou Hitchem rozumím. Horší je to s humorem, který mě z počátku hrozně bavil, ale pak to tak nějak začalo romanticky chřadnout a chřadnout .. až to uchřadlo.(22.2.2018)

 • - Ve scéně v lékárně, kdy má Hitch (Will Smith) nateklý obličej, má nateklou levou část obličeje. V další scéně venku má však nateklou pravou část. (Kroeger055)

 • - Film, který sleduje Sara ve svém pokoji, je Jerry Maguire (1996). (hippyman)

 • - Eve Mendes bola ponúknutá rola aj z toho dôvodu, že tvorcovia požadovali herečku s tmavším pigmentom kože, pretože sa producenti obávali, že herečka svetlejšej pleti by podnietila negatívne verejné reakcie. Zároveň však hľadali herečku, ktorá by nebola vyslovene černoška. (Greenpeacak)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace