Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Slarque
  ***

  Will Smith je výborný, Eva Mendes krásná, ale jejich romanci podělal slabomyslný scenárista. Takže se dá lépe fandit stoprocentně přesvědčivému Kevinu Jamesovi, v jehož části se žádné vyložené nejapnosti nevyskytují. Jenže jeho partnerka Amber Valletta tu zase moc prostoru nedostala. Zkrátka je to celé poněkud polovičaté. Škoda, potenciál tu byl pořádný.(29.9.2008)

 • Matty
  ***

  Pokus o romantickou komedii i pro muže vyšel tak napůl. Neustále vytrubování různých životních rad a mouder (z nichž je tak každé páté skutečně pravdivé) vyznívá dost naprázdno, zvlášť po vyřčení pravidla úplně posledního. Filmu by také prospěla výrazná redukce dvouhodinové délky a „odstřihnutí“ některých vedlejších zápletek souvisejících s vedlejšími zápletkami. Na druhou stranu je sympatická snaha o vyhnutí se (po většinu filmu) sentimentalitě. Celkově však Hitch zdaleka nedosahuje milého cynismu Když Harry potkal Sally. Ať už kvůli příliš dokonalé ústřední dvojici (pokud už mám spáchat něco špatného, tak jen proto, že mě zradil ten, který to vlastně dělal pro dobro druhých a bla bla bla...) či předem nalajnovaným pocitům z probíhajícího děje: teď se budete smát, teď budete chvíli dojati, a teď zas překvapeni. Poselství Hitche je jasné a jednoduché, to samé se nedá říct o filmu samotném. Není příliš vtipný ani romantický, není bůh ví jak originální ani příliš dobře zahraný, přesto o něm nemůžu napsat, že nestojí za nic. 65% Zajímavé komentáře: Brouk, Aiax, prof.horak(10.8.2005)

 • Pilec
  ****

  Tento film jsem viděl již třikrát a klidně bych si ho pustil znovu...Výborný výkon Willa Smithe,jeho výborné rady zákazníkům ohledně "balení" žen a do toho samozřejmě jeho vlastní zápletka s láskou...možná to není dost na americký velkofilm,ale na film ke kterému si večer sednete po práci je to dostatečné...bavíte se vy i lidé okolo vás...dávám 3,5*->tudíž 4*(5.5.2009)

 • Fr
  ****

  Každej chlap může zamotat ženský hlavu, JEN O TOM NEVÍ! A klidně může Tvůj přítel vlastnit třeba Švédsko, když se na scéně objeví HITCH, není co řešit... W.Smith v komediální roli svůdce znamená spokojenost u manželky - a nebudu to zbytečně vokecávat - i u mě. Komedie je, když se směju. A to proběhlo. Několikrát. To by snad mohlo na normální americkej film stačit. I díky Smithovi jdu asi vejš. Kdyby to tak fungovalo vždycky.... to by jsme si klidně mohli spolu žít šťastně až do smrti!(8.10.2005)

 • Pepinec
  ***

  Kdybych tak Hitche potkal v osmé třídě, mohlo to s tou blondýnkou z páté řady dopadnout úplně jinak a celý ten bláznivý kolotoč se mohl spustit ještě dřív, než mi na bradě stačil vyrašit první vous. No vida... Dneska mám vousů plné zuby (doslova) a už dávno vím, že cestu do lékárny si každý musí poctivě vyšlapat sám. Přišel jsem na to i bez Hitche, takže sorry, kámo - nejsi mi k ničemu. Leda, že bys vyřídil Evče, ať mi brnkne, až to zas poděláš.(18.10.2012)

 • - Všechny taneční kreace, které Kevin James předvádí Hitchovi v jeho pokoji, vymýšlel sám. (hippyman)

 • - Film se stal inspirací pro indický remake Partner (2007). (NinadeL)

 • - Allegra Coleman (Amber Valletta) byla fiktivní postavou stvořenou roku 1996 časopisem Esquire v listopadovém čísle. Záměrem bylo mystifikovat ostatní časopisy, které prahly po nových celebritách. (HellFire)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace