Pětatřicetiletý Alex Hitchens, kterému nikdo neřekne jinak než Hitch, si kvůli dávnému zklamání nehodlá k tělu pustit žádnou další lásku, což mu však nebrání v tom, aby nebyl vyhlášeným expertem na seznamování. Zná ženy, dokáže odhadnout, co na kterou platí, a poradit klientovi, co své vyvolené nabídnout, aby získal její srdce. Jeho zásadou a jedinou podmínkou je, aby šlo o skutečnou lásku. Jeho schopnosti čeká obtížná zkouška v podobě nesmělého, nešikovného tlouštíka Alberta Brennamana, který je zamilován do slavné a bohaté Allegry Coleové, pro niž pracuje jako daňový poradce. Udělat z plachého nemotory muže, kterého by Allegra mohla milovat, se zdá nemožné. Hitch se však překonává a Albert sbírá první body. Když se Allegra rozhodne investovat velkou částku do neznámého návrháře, postaví se na její stranu, i když ho to stojí místo. Hitchovi se ovšem jeho vlastní život začne komplikovat, když se seznámí s novinářkou Sárou, která nemá čas na muže a nevěří kamarádce Casey historku o záhadném „schůzkologovi“. Přestože je na nejlepší cestě porušit své zásady, pozve Hitch dívku na schůzku a přes drobné nehody se s ní začne sbližovat. Už tak složitá situace se ještě zhorší, když se v tisku objeví fotografie Alberta s Allegrou a šéf nařídí Sáře, aby se na nový vztah ostře sledované celebrity zaměřila. (TV Nova)

Trailer

Fr

Každej chlap může zamotat ženský hlavu, JEN O TOM NEVÍ! A klidně může Tvůj přítel vlastnit třeba Švédsko, když se na scéně objeví HITCH, není co řešit... W.Smith v komediální roli svůdce znamená spokojenost u manželky - a nebudu to zbytečně vokecávat - i u mě. Komedie je, když se směju. A to proběhlo. Několikrát. To by snad mohlo na normální americkej film stačit. I díky Smithovi jdu asi vejš. Kdyby to tak fungovalo vždycky.... to by jsme si klidně mohli spolu žít šťastně až do smrti! ()

Faye

„Život se neskládá z dýchání, ale z chvil, kdy se ti tají dech“ Hm ..... pěkné. Jeho prací je „otevřít ženám oči“ a tokajícího chlapa připravit na to prvotní oblbování do nejmenších detailů. Krásná práce ..... vyznat se, poradit a vidět výsledky. Psychologie použitá v praxi. Ovšem, když se srazí dva znalci v „oboru“ léty prověřená zkušenost může selhat. Pohodový film o vtipných a pohotových větách .... a o jednoduchosti seznamování, vždyť „Jakýkoli chlap má šanci uhnat jakoukoli ženu.“ ()

Shakers

Will Smith ma v tomto filme fakt prekvapil. Prečo ? Kto by povedal, že je až taký neuveriteľný sympaťák aj bez búchačky a odznaku ? Každopádne ma definitívne presvedčil, že vie hrať aj v iných žánroch a nie len akčných. Eva Mendes je fakt kočka a výborne dopĺňala už tak skvelého Smitha, ktorý si celý film vystačí iba s jeho xsichtom. Do filmu som sa zažral hneď na začiatku, pretože mal veľmi zaujímavý, dobrý a hlavne vtipný príbeh. Aj keď ten koniec bol predvídateľný, romantika prehnaná nebola. Všetko bolo šité na mieru. Dokonca aj tučko Kevin James pobavil. Pre mňa kráľovsky dobra zábava, ktorú si môžem dať kedykoľvek znova. 95% - 5* ()

kleopatra

Je přirozenost vážně takový handicap? Jsou mechanismy "tutového" sbalení, i když zažité a mockrát prověřené, opravdu nezbytné? Hitch a jeho klienti jedou v přesvědčení že ano a tahle komedie je o tom, že to až tak jednoznačné není. Z ňoumy se asi pár pokyny nestane James Bond, ale proč bychom tomu na 115minut nevěřili? Příjemná komedie, kde mě ale pobavila spíš zápletka kolem "pana účetního" než ta kolem Hitche, protože finální vyznání zbořilo jinak osvěžující lehkost a vtip. ()

cheyene

No páni! Tak tento snímek mě velice mile překvapil. Po celou dobu jsem jej sledoval s patřičným zaujetím. Jde o opravdu zdařilou romantickou komedii, která mi připomínala Crazy Stupid Love a Po čem ženy touží. Will Smith byl ve své roli vskutku přesvědčivý a vynikající, ale podobně se mi líbili i jeho herečtí kolegové a kolegyně. Řada scén dokázala pobavit, ale také seriózně zaujmout, tudíž nemám problém s plným hodnocením. ()

• Eve Mendes (Sara) bola ponúknutá rola aj z toho dôvodu, že tvorcovia požadovali herečku s tmavším pigmentom kože, pretože sa producenti obávali, že herečka svetlejšej pleti by podnietila negatívne verejné reakcie. Zároveň však hľadali herečku, ktorá by nebola vyslovene černoška. (Greenpeacak)