poster

Hitch: Lék pro moderního muže

 • USA

  Hitch

 • Slovensko

  Hitch: Liek pre moderného muža

Komedie / Romantický

USA, 2005, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pethushka
  *****

  Takhle přesně si představuji krásnou americkou romantickou komedii. Není třeba trapných úchylek, divných hlášek, scének ze záchodu atd. Will Smith v plném nasazení! Stejně jako by hrál životní drama. Eva Mendes, pěkná a charismatická holka, která v tom Willa rozhodně nenechá. Do toho dost dobrý Kevin James a mioĺoučká Amber Valletta. Ten film mi celkově dává smysl.(12.2.2011)

 • Hrabka
  ***

  Asi jsem čekal trochu něco jiného. Větší odvaz. Některé pasáže byly skvělé, ale jindy jsem se zase docela nudil. Will Smith je můj oblíbený herec, ale v tomto případě si mě jeho film nezískal. Viděl jsem minimálně 10 lepších romantických komedií a to jsem jich celkově moc neviděl. Oddychovka na zabití času je to dobrá, ale ničím mě nepřekvapila. 60%(12.11.2009)

 • Shit
  ***

  Průměrná romantická komedie, nic extra se v tomhle filmu nenajde a co se týče Willa Smithe a jeho pokusu stát se nějakým komediálním hercem, tak to se moc nepovedlo, sice nic nezkazil, ale ani nic neukázal a od herce takovýho kalibru bych čekal něco víc, radši by měl zůstat u akčních filmech to mu jde daleko lip a když sem tam hodí nějakou hlášku, tak je i zábavnej, tady moc neni a vlastně v celým filmu se moc nezasmějete. Je to bohužel jenom příjemná romantická komedie, nic víc(8.9.2005)

 • Adman
  ****

  3,5 * .. má ode mě příběh který pojednává o pohodovéma sebevěodmém "schůzkologovi" Alex "Hitch" Hitchensovi v podání Willa Smithe, který se živí tím, že pomáhá méně společensky zdatným mužům získat ženy jejich srdce. Ale je ironií osudu, že samotný Hitch - přestože slaví u žen úspěch - nemá ve svém životě žádný trvalý vztah. Během prípravy jeho posledního svěřence Alberta, nemotorného úředníka se Hitch konečně setká s rovnocenným soupeřem v podobě krásné a mazané bulvární novinářky Sary Melas (Eva Mednes). Přeztože je Hitch extrémně úspěšný v pomáhání ostatním mužům, jeho bezproblémový a vyzkoušený přístup, zjevně nefunguje na Saru, která jej čím dál tím více zajímá....(14.5.2005)

 • robbiee
  ***

  [imdb: 6.8/10] | me: Prijemná pohodovka kvôli Smithovskemu faktoru je ľahká a zábavná, ... a dobre sa na to pozerá až k tretej tretine filmu kedy všetko začina byť až moc citovo vypäté a pritiahnuté za vlasy tak až to budí dojem totálnej hlúposti. Škoda toho prehnaného záveru, ... inak by to zanechalo fajnový dojem z dobrej zábavy. Ale americká sila happy endov a lásky to pretlačila.(16.3.2009)

 • - Pro scénáristu Kevina Bische byl Hitch celovečerním debutem. (imro)

 • - Všechny taneční kreace, které Kevin James předvádí Hitchovi v jeho pokoji, vymýšlel sám. (hippyman)

 • - Pracovní název snímku byl "The Last First Kiss". (imro)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace