Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fr
  ****

  Každej chlap může zamotat ženský hlavu, JEN O TOM NEVÍ! A klidně může Tvůj přítel vlastnit třeba Švédsko, když se na scéně objeví HITCH, není co řešit... W.Smith v komediální roli svůdce znamená spokojenost u manželky - a nebudu to zbytečně vokecávat - i u mě. Komedie je, když se směju. A to proběhlo. Několikrát. To by snad mohlo na normální americkej film stačit. I díky Smithovi jdu asi vejš. Kdyby to tak fungovalo vždycky.... to by jsme si klidně mohli spolu žít šťastně až do smrti!(8.10.2005)

 • Gemini
  ****

  Hitch je romantickou komedií "s myšlenkou", stejná třída jako Po Čem Ženy Touží, kterýžto snímek měl ovšem působit tak nějak elegantněji a decentněji (a obdivovat Helen Hunt;)). Hlavní hrdinové Hitche jsou tak o deset let mladší, nicméně jsou stejně úžasní a bohatí a také se motají v poněkud vyšších kruzích - ale holt působí jako pachatelé věkem blízcí a jsou "akčnější", viz vysílačky, vodní skútry atpd. Vlastně celý film je o namlouvacích manévrech, o snaze zaujmout, a možná budu za skeptika a cynika, jenž ztratil víru, ale myslím si, že to celé dost idealizuje. A proč ne, tenhle žánr na tom stojí, a kdyby měl každý kus vypadnuvší z filmařských dílen takhle povedený scénář a výzor a jiskru, byl by to důvod k hodně velké spokojenosti. A ještě něco zajišťuje Hitchovi plusové body - je to naprosto úžasná a úchvatná Eva Mendes, kterou si snad každý člen štábu předsevzal učinit nezapomenutelnou. V každém předvedeném modelu je zkrátka k nakousnutí. Něco podobného bylo k vidění v případě Salmy Hayek v zlodějské romanci Before Sunset, ale tam šlo o karibskou pohodu a ne o to, co při troše štěstí a dámského vkusu můžete potkat v ulicích, což činí Evíka o kousek zajímavějším;) No, dost jsme si zaslintali a je čas říct si něco o té "myšlence" - kleopatra to trefila naprost přesně - existence zaručených mechanismů není jednoznačná. Ale co si budou obě strany nalhávat? V Hitchových slovech je skryto nebo na na odiv vystaveno mnoho pravdy:) Je třeba mít se trochu k světu a starat se o sebe, neboť při prvotním pokusu o seznámení se osobnost a jiné klady bohužel moc neprojeví a často je to právě o té jedné šanci. A když není, potom je tu ještě jeden problém - když už se žena rozhodne, že se na to nemůže dívat a udělá ten rozhodný (první) krok, dost často narazí na nechápavost druhé strany, která má stejně často hrozivé rozměry:) Ale když se sejdou všechny ty nepravděpodobné okolnosti a ono to vyjde...však to znáte. Život nemá scénář a leckdy je to komedie, a tahleta fraška jménem komentář naštěstí dospěla k závěru. Pro Hitche čistých a velmi dobře pobavených 80%.(19.3.2007)

 • Marsik
  ****

  NOVA HD (4:3) - Jedna z mých TOP komedií, u které se vždycky od srdce zasměji a která je prostě tak příjemná, že ji nelze nemít rád. Bez debat byly nejvtipnější námluvy Kevina Jamese a Amber Valletty, u toho se člověk fakt řechtal. Bylo zde i pár trefných rad do života, perfektní hudební podkreslení a ta 2 hodinová délka (+ 3 otravné reklamy TV Novy) nevadila, takže jsem byl nad míru spokojen. Ještě teda musím poznamenat, že Will Smith byl opravdu skvělý. Člověk mu vše věřil a sežral i s navijákem. 84%(16.9.2013)

 • DaViD´82
  ***

  Zatimco dějová linka kolem Hitche a Sáry je zcela tuctová a tudíž nezajímavá, tak příběh Alberta a jeho námluv Allegry je vskutku vydařený. Celý snímek výrazně stojí na nepopiratelném charismatu Willa Smithe a naopak je srážen přílišnou stopáží a zcela topornou a asympatickou Evou Mendes. Přesto se mi Hitch nějak trefil do nálady a docela jsem si ho i užil.(1.10.2006)

 • Slarque
  ***

  Will Smith je výborný, Eva Mendes krásná, ale jejich romanci podělal slabomyslný scenárista. Takže se dá lépe fandit stoprocentně přesvědčivému Kevinu Jamesovi, v jehož části se žádné vyložené nejapnosti nevyskytují. Jenže jeho partnerka Amber Valletta tu zase moc prostoru nedostala. Zkrátka je to celé poněkud polovičaté. Škoda, potenciál tu byl pořádný.(29.9.2008)

 • - Roli Sary Melasové odmítla Jennifer Lopez. (jandomi10)

 • - Filmu sa nakrúcal vo viacerých lokalitách – Morningside Heights, Manhattan, Columbia University, Ellis Island, Wall Street Bull a v Cove Marina. (Greenpeacak)

 • - Pro scénáristu Kevina Bische byl Hitch celovečerním debutem. (imro)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace