Nastala chyba při přehrávání videa.
 • misterz
  ***

  Prekvapivo zábavné. Aspoňže sa scenár v rámci romantickej komédie pokúsil o niečo sviežejšie, ako len o zaužívanú romantickú šablónu. Niektoré scénky mi dokázali vyvolať úsmev na tvári a nudil som sa len zriedka. Na druhú stranu ale ani nečakajte nič prevratné. Navyše situáciu vo veľkej miere zachránilo aj sympatické herecké duo. Lepší priemer. 65/100(4.5.2018)

 • Natascha
  ****

  Když překousnu typická klišé pro romantické komedie (veřejná zpověď, mám ji rád-nemám ji rád-mám ji rád...kdy konečně někdo natočí něco, kde tohle nebude???), tak musím uznat, že jsem se bavila, navíc Will Smith je sympaťák, takže tohle si klidně někdy zopakuji a vřele doporučuji na zlepšení nálady...(6.6.2006)

 • Hrabka
  ***

  Asi jsem čekal trochu něco jiného. Větší odvaz. Některé pasáže byly skvělé, ale jindy jsem se zase docela nudil. Will Smith je můj oblíbený herec, ale v tomto případě si mě jeho film nezískal. Viděl jsem minimálně 10 lepších romantických komedií a to jsem jich celkově moc neviděl. Oddychovka na zabití času je to dobrá, ale ničím mě nepřekvapila. 60%(12.11.2009)

 • Bauer
  *

  Romatické komedie mám rád. Dost často jsou přeslazené ale na druhou stranu docela pobaví. Téměř vždycky se najdou nějaké vtipné scény u kterých bych se smál i nahlas. Do tohoto snímku jsem šel s velkým očekáváním. Za prvý, že to bude něco originálního a to celkem i je. Za druhý, že to bude vtipný a to teda nebylo ani kdybych se na hlavu postavil. A za poslední, čili za třetí jsem čekal lepší herecké obsazení. Willa Smitha mám rád. Je to herec, který umí hrát, je to sympaťák a jeho humor mi sedí. Zde nic nepředvedl. Krásná Eva Mendes zde byla jen na okrasu. Tomuhle chybí jakýkoliv šmrnc a humor. I když jedna vtipná scéna byla a to když Smith natekl z alergie, ale jinak to byla taková nuda, že jsem u toho stále zíval, prosil jsem aby už byl konec a s velkou dychtivostí jsem sledoval display, kdy už konečně bude konec. Po hodině jsem měl pocit, že na to koukám 2 hodiny. Po skončení jsem myslel, že jsem na to koukal 6 hodin. Bylo to vážně nezaživný a pokud bych se na to ještě někdy chtěl podívat (což silně pochybuju), tak jedině se třemi litry kávy a musel bych u toho mít oči otevřené pomocí parátek, abych neusnul. Se svým nízkým hodnocením si připadám jako narušitel procentuálního hodnocení Hitche, ale mně se to prostě nelíbilo!!!(18.10.2008)

 • Gemini
  ****

  Hitch je romantickou komedií "s myšlenkou", stejná třída jako Po Čem Ženy Touží, kterýžto snímek měl ovšem působit tak nějak elegantněji a decentněji (a obdivovat Helen Hunt;)). Hlavní hrdinové Hitche jsou tak o deset let mladší, nicméně jsou stejně úžasní a bohatí a také se motají v poněkud vyšších kruzích - ale holt působí jako pachatelé věkem blízcí a jsou "akčnější", viz vysílačky, vodní skútry atpd. Vlastně celý film je o namlouvacích manévrech, o snaze zaujmout, a možná budu za skeptika a cynika, jenž ztratil víru, ale myslím si, že to celé dost idealizuje. A proč ne, tenhle žánr na tom stojí, a kdyby měl každý kus vypadnuvší z filmařských dílen takhle povedený scénář a výzor a jiskru, byl by to důvod k hodně velké spokojenosti. A ještě něco zajišťuje Hitchovi plusové body - je to naprosto úžasná a úchvatná Eva Mendes, kterou si snad každý člen štábu předsevzal učinit nezapomenutelnou. V každém předvedeném modelu je zkrátka k nakousnutí. Něco podobného bylo k vidění v případě Salmy Hayek v zlodějské romanci Before Sunset, ale tam šlo o karibskou pohodu a ne o to, co při troše štěstí a dámského vkusu můžete potkat v ulicích, což činí Evíka o kousek zajímavějším;) No, dost jsme si zaslintali a je čas říct si něco o té "myšlence" - kleopatra to trefila naprost přesně - existence zaručených mechanismů není jednoznačná. Ale co si budou obě strany nalhávat? V Hitchových slovech je skryto nebo na na odiv vystaveno mnoho pravdy:) Je třeba mít se trochu k světu a starat se o sebe, neboť při prvotním pokusu o seznámení se osobnost a jiné klady bohužel moc neprojeví a často je to právě o té jedné šanci. A když není, potom je tu ještě jeden problém - když už se žena rozhodne, že se na to nemůže dívat a udělá ten rozhodný (první) krok, dost často narazí na nechápavost druhé strany, která má stejně často hrozivé rozměry:) Ale když se sejdou všechny ty nepravděpodobné okolnosti a ono to vyjde...však to znáte. Život nemá scénář a leckdy je to komedie, a tahleta fraška jménem komentář naštěstí dospěla k závěru. Pro Hitche čistých a velmi dobře pobavených 80%.(19.3.2007)

 • - 70-milionová romantická komedie, mimochodem první svého druhu ve filmografii Willa Smithe, vydělal za první víkend (11. -13. 2. 2005) vynikajících 43,1 milionů dolarů, v 3575 kinech. Hitch zaznamenal historicky čtvrtý největší opening v období leden až duben, po Umučení Krista, Hannibalovi a Době ledové, a zároveň také nejlepší úvodní víkend pro žánr romantické komedie. Pro Smithe to je sedmý film za posledních 9 let, který za první tři dny promítání vydělal víc než 40 milionů a pátý v pořadí se ziskem nad magickou hranicí 100 milionů dolarů. (imro)

 • - Eve Mendes bola ponúknutá rola aj z toho dôvodu, že tvorcovia požadovali herečku s tmavším pigmentom kože, pretože sa producenti obávali, že herečka svetlejšej pleti by podnietila negatívne verejné reakcie. Zároveň však hľadali herečku, ktorá by nebola vyslovene černoška. (Greenpeacak)

 • - Film, který sleduje Sara ve svém pokoji, je Jerry Maguire (1996). (hippyman)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace