Bean 1: Úžasná dobrodružství pana Beana

(video kompilace)
  • Velká Británie The Amazing Adventures of Mr. Bean
Velká Británie, 1991, 60 min

Univerzitná skúška z trigonometrie, plážové prezliekanie sa do plaviek, omša v kostole... (oficiální text distributora)

Dlo'h-osh

Nikdy nepochopím, jak může nevtipný Mr.Bean bavit celý svět. Trapné, nechutné obličeje, "gagy" na úrovni 5letých dětí a podobné situace. Tomu někdo říká inteligentní humor?... nakonec jsem se rozmyslel a dávám jednu * ()

brabi

obdivuju Beana. Ať sem dělal co sem dělal, jako jemu se mi nikdy nepodařili dostat na sebe ani tranky, a ty sou o dost volnější:-)) ()

blondboss

Jaaaj, no nedá sa dať iné ako 5 hviezdičiek, aj keby som neviem ako chcel. Mr. Bean v jeho prvotných dieloch naozaj bravúrne skvelý. Rowan Atkinson to rozbalil naplno, najmä na pláži a doma pri usínaní. Teším sa na ďalšie diely, aj keď som ich videl už asi miliónkrát. 95 % ()

LeePriest

Ať se jedná o kino, nemocnici, byt, hotel či cokoliv jiného, pan Bean je králem komiků zcela všude. Nenapodobitelný génius, který je pouze jeden. ()

dawexx

Já z toho Beana někdy fakt nemůžu, ty jeho bláznivý kousky...kam na to chodí? První a snad i nejlepší představení Rowana Atkinsona v roli poťouchlého trouby. Aleluuuujaaaaa:) ()