Bean 1: Úžasná dobrodružství pana Beana

(video kompilace)
  • Velká Británie The Amazing Adventures of Mr. Bean
Velká Británie, 1991, 60 min

Univerzitná skúška z trigonometrie, plážové prezliekanie sa do plaviek, omša v kostole... (oficiální text distributora)

mzss1

No Coment ! :-) Mr. Bean ve třídě = srandovní představa. Jak si vytahuje budíka na lavici a neuvěřitelné množství propisovacích tušek. Převléknutí na pláží je výborné, sám jsem si ho v mládí zkoušel a vyšlo to, ale ne tak dobře jako Beanovi ! :-))) A scéna v kostele též výtečná. Co dodat ? 100% = ***** ()

Anderton

Či sa dá podobne prezliecť do plaviek, ako sa to podarilo pánovi Beanovi, by mala byť jedna z najzásadnejších otázok modernej vedy a logiky. Podarilo sa to ešte niekedy niekomu? ()

Zodd

Takže úplně první Mr. Bean, kde má epizoda stejný název jako celý pozdější seriál. Je to výborný začátek a jeden z nejlepších dílů (i když osobně mám nejradši ten s bazénem a kinem). Zkouška z trigonometrie v první části asi vychází z Atkinsonova života během studií, ale v reálu měl snad samé výborné a dokonce má IQ neuvěřitelných 178! Kněze, kterého nevidíme, dokonce sám Atkinson namluvil. Pointa u scény z pláže taky za to stojí. Jen nevím, proč měl v tomto dílu oranžové Mini a v příštích má zelené, ale to jsem nikdy moc neřešil. Každopádně tady se zrodila legenda! P. S. 1. nejlepší seriál? Jeden díl? Vypadá, že to odstranění kategorie "video film" tu udělalo pěkný bordel. Ale to udělali asi už před půl rokem, ne? LOL |P.P.S. Prý na DVD edici jsou ještě epizoda Return of Mr. Bean a scéna The Library, která nebyla součástí žádné epizody. To ovšem v popisu chybí. ()

Bachy

Jednoznačně za plný počet. A tímto hodnotím celou sérii. Přeci jen nemám potřebu hodnotit každý díl zvlášť. ()

Ištván87

Když jsem Beana viděl padat v kostele z lavičky, nebo zpívat tak aby si nikdo nevšiml jeho bonbónu, tak jsem myslel, že mě odnesou. Neskutečná cvokárna. ()

gogos

Todle hodnotit je tezke, proste je to fakt narez, ktery bohuzel, davaj v televizi tak casto, ze nas za chvili bude nudit jako history Glena Millera ()

IllIlIlIIl

Kdo by neznal Mr. Beana, k tomu není ani co dodávat. Jeden z největších komiků, co kdy byl. Kdykoliv se rád podívám znovu na tuto klasiku. ()

YURAyura odpad!

Bean suckX!!! Otravne pitvoreni, prevarene scenky a humor na urovni prvniho stupne zakladni skoly - fakt squela zabava. Pro nekoho mozna - kdyz Atkinson nemluvi jsou jeho skece fakt tragicke - od odpadu zachranuje obcasna slusna pointa, ale jinak je to des... Zlaty Benny Hill nebo Hale and Pace!!! ()

Damiel

Tenhle člověk, jak to dělá s tím ksichtem? ;-) Stačí jeden jeho debilní pohled a já mám pocit, že se po... ()