Bean 1: Úžasná dobrodružství pana Beana

(video kompilace)
  • Velká Británie The Amazing Adventures of Mr. Bean
Velká Británie, 1991, 60 min

Univerzitná skúška z trigonometrie, plážové prezliekanie sa do plaviek, omša v kostole... (oficiální text distributora)

mirec88

Mr. Bean je moja najobľúbenejšia komická postavička, ktorá je vždy zábavná. Je to klasika a tento humor je to najvtipnejšie čo vzniklo na tejto planéte. ()

solskjaer

Ne, opravdu Bean to prostě umí. Ten by těmi gegy co umí se svým obličejem rozesmál i slepého. Některé scény jsou tak dobré , že bych je pouštěl místo večerníčku v televizi každý večer. ()

blueskin

Na rozdíl od zkoušky z trigonometrie prochází Mr. Bean spolehlivou prověrkou kvality humoru. Vždyť už ty skeče musí znát všichni nazpaměť a stejně se u nich válejí smíchy stejně, jako když je viděli poprvé! ()

Paity

Mr. Bean se do toho i se svým zeleným Mini pustil se vší vervou a je to znát. Zvláště nudná mše v kostele je jedna z těch nepřekonatelných scének. ()

Zik2

Pan Bean je zkrátka klasika. Když se řekně „britský humor“, většina lidí si okamžitě vybaví toho londýnského šílence v hnědém saku, který svačí akvarijní rybičky, zabité o lavičku, hází na centrifuze použité plenky za sebe, aby jimi pak zasáhl nebohého spolujezdce do obličeje, dohání britskou královnu k mdlobám, důmyslně se vyhýbá placení na parkovišti, strká hlavu do krocana, aby v tomto stavu přivítal svoji přítelkyni, žárovky zhasíná pistolí, řeže si kartáček na dovolenou na poloviny, aby ušetřil místo v kufru......... ()

El-Barto

Když u zkoušky náááhodou nevím a musím opisovat, pokaždé si vzpomenu na Mr. Beana. V kostele bývá strašná nuda a taky bych si asi nevšiml, že ten pán na pláži je slepec:) Tenhle díl obsahuje moje nejoblíbenější scény a zřejmě neexistuje nic jiného, co by mě dokázalo zaručeně rozchechtat i napopadesáté. Je hodně pravděpodobné, že nic vtipnějčího už v životě neuvidím. ()

Hapretor

Rowan Atkinson rozhodně nepatří mezi pohledné herce, ale patří mezi geniální komiky. Kdo chce dělat humor na úrovni a kvalitní "skeče", měl by si vzít příklad právě z pana Beana !!! ()

AxelWers

Jedna z najdokonalejších epizód Mr. Beana, skúška v škole je jedna z nich, na ktorej sa smejem, nech ju vidím aj 100x za sebou. ()

jda23

Na tych Ostrovoch sa vzdy niekto najde, kto nas pobavi a kto je vzdy ojedinely a nenahraditelny. Smiali ste sa niekedy tak dlho a tak intenzivne, ze ste zacinali rozmyslat nad svojim vystupenim. Schyza. To uz bolo vela. ()