Sam (Hugh Laurie) a Lucy Bell (Joely Richardson) jsou šťastný pár, který má téměř všechno, po čem touží. Ovšem Lucy k dokonalému štěstí chybí miminko. Snaží se všemi dostupnými bizarními prostředky, ale zkrátka jim tato radost zůstává odepřena. Po čase se jejich zoufalství zvětší a vztah se začne hroutit. Lucy nachází útěchu u svého zákazníka Carla (James Purefoy) a Sam ventiluje svůj stres do svého filmového scénáře. Do tohoto zmatku nakonec vchází doktor James (Rowan Atkinson) se svým černým humorem, aby dal vše do pořádku. (Bakllazaan)

bonita69

Průměrná komedie ale bylo fajn vidět Hugha Laurie že se umí taky usmát. Klasická britská komedie kde nechybí ani Rowan Atkinson. ()

Přiznejme si to, něžný Hugh Laurie mne dostal a možná až vyděsil. Ano, je to tuctový pár a sladkobolný konec,, ale líbilo se mi to dost na ty čtyři hvězdičky, zejména díky některým hláškám, takové ocásky, ty neměly chybu! ()

Cearomana

Hodnotím 3 * ale jen kvůli Rowanu Atkinsonovi a Hughu Lauriemu, kteří neměli chybu, jinak samotný film o ničem. Touha Lucy po dítěti, byla přehnaně tlačená do popředí a na ostatní věci už nebyl pořádně prostor. ()

Zewla

Tak tenhle film je fakt moc XD. Rozhodně ze života, hodně sem se u toho nasmála, jlavně u závěru. Jak je vidět, Laurie si hravě poradil i s tímto charakterem. Moc se mi to líbilo a všem to moooc doporučuju. :D ()

embee

Svěží a vtipná romantická komedie, kde kromě hlavních postav Sama a Lucy, zaujmou i ty vedlejší. Zvláště potrhlý gynekolog Rowana Atkinsona, excentrický režisér Ewan Toma Hollandera, nebo opravdu sexy Carl Jamese Purefoye. ()

pavont

Hugh Laurie si reziu vyskusal na par dieloch Dr. Hausa a pustil sa aj do celovecerneho filmu. Jedna sa o balans medzi hrubozrnou britskou komediou a socialnou dramou a vo vysledku sa mu to ceklkom podarilo. Ked nic tak Mr. Bean ako gynekolog je uzasny. ()

Srbic

není nad to dívat se přes hodinu a půl na nesympatickou angličanku, která chce naprcat sviště a je jí jedno s kým ()