Reklama

Reklama

Možná, miláčku

  • Česko Všechno je možné, miláčku (více)
Trailer

Obsahy(1)

Sam (Hugh Laurie) a Lucy Bell (Joely Richardson) jsou šťastný pár, který má téměř všechno, po čem touží. Ovšem Lucy k dokonalému štěstí chybí miminko. Snaží se všemi dostupnými bizarními prostředky, ale zkrátka jim tato radost zůstává odepřena. Po čase se jejich zoufalství zvětší a vztah se začne hroutit. Lucy nachází útěchu u svého zákazníka Carla (James Purefoy) a Sam ventiluje svůj stres do svého filmového scénáře. Do tohoto zmatku nakonec vchází doktor James (Rowan Atkinson) se svým černým humorem, aby dal vše do pořádku. (Bakllazaan)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (51)

FFilipCZ 

všechny recenze uživatele

Byl jsem zvědavý, co v tomhle zajímavě vyhlížejícím filmu předvede Dr. House společně s Mr. Beanem. Bohužel byli to oni a pouze oni, kteří mě rozesmáli a donutili mě se dívat až do konce. Ve scénkách, kde se objeví Hugh - jakožto manžel nebo Rowan - jako gynekolog, máte o zábavu postaráno, zbytek je spíš taková nucená vycpávka, aby se natáhla stopáž a mělo to jakýs takýs příběh a děj. ()

vla_kor 

všechny recenze uživatele

Hugh Laurie, Tom Hollander, Rowan Atkinson, Emma Thompson a James Purefoy! Už jen kvůli těmhle hercům se na to člověk musí podívat. A pak pohled do zákulisí BBC. Pro milovníka televizní produkce ostrovního království je to věc zcela povinná. A ještě navíc ironický pohled do natáčení filmu ... Možná každému nesedne, že si někdo může dělat legraci z tak vážného tématu, ale o tom britský humor je, přátelé! ()

Reklama

vesper001 

všechny recenze uživatele

Podle zdejšího kolektivního nenadšení by se skoro mohlo zdát, že stačí, aby film nepasoval úplně přesně do určené škatulky, a už je odsouzení, posměchu a modrých procent hodný. Maybe Baby není prvoplánový brániční stimul, ale příběh dvou lidí, kteří řeší bolestivý partnerský problém, s komediálními prvky ve škále od suše britských po bláznivé. Hugh Laurie střídá herecké polohy z vteřiny na vteřinu a s Joely Richardson tvoří sympatický pár, střelený i milující (se). Jakkoli se děj točí kolem reprodukce, vtipy nesklouznou k nevkusu ani vulgaritě a jsou opravdu k smíchu. A vážná linie, vinoucí se paralelně s kopulačními eskapádami, v níž frustrovaná Lucy pokukuje po vystajlovaném hereckém cápkovi a Sam tajně převádí její deníček do filmového scénáře, je lidsky snadno pochopitelná. Výsledek je hořkosladký, ale dobrý. ()

Elyssea 

všechny recenze uživatele

Pokus o moderní komedii o (ne)početí. Zajímavé je, že se půlka filmu točí kolem... točení filmu. Filmu, který má být dojemný, vtipný, prostě trhák. Tak proč potom není takové Maybe, Baby je mi záhadou. Vznikla totiž podivná směs milých okamžiků, nesnesitelné nudy a poněkud z řetězu utrženého konce. Hlavní pár je sice hezký na pohled, ale že Laurieho si Tom Hollander strčí do kapsy, to jsem nečekala. Alespoň že Kelly, Rachael a Matthew v malých rolích potěšili. Čekala jsem trochu trpkou komedii, dočkala jsem se poměrně trpkého zklamání. ()

hrona 

všechny recenze uživatele

Žádné veledílo se nekoná. Ač film láká na plejádu slavných britských herců a komiků, nemůžu si pomoci, ale americká romantická tuctová komedie vypadá dosti podobně. Jedná se spíše o film, který velmi specificky zachycuje snažení manželského páru o potomka, občas s vtipnými dialogy, které ovšem po chvíli zevšední, jelikož jsou neustále opakovány. Hugh v celku dobrý (do role z Fortysomething ovšem sakra daleko). Joely Richardson a MacFadyen průměr. Rowan Atkinson je zde čistě do počtu. Shrnuto, podtrženo - film neurazí, ale také v ničem nepřekvapí, nic nového nenabídne. DVD v českém znění potěší milovníky českých hlasů, jelikož Rowana i Hugha mluví jejich dvorní dabéři. ()

Galerie (23)

Zajímavosti (2)

  • Niektoré scény režíroval Hugh Laurie (Sam Bell), a to kvôli tomu, že manželka režiséra Bena Eltona počas natáčania porodila a čerstvý otec si to nemohol nechať ujsť. (m.a.t.o.)
  • Emma Thompson (Druscilla) natočila svoje scény v priebehu jedného dňa. (m.a.t.o.)

Reklama

Reklama