poster

Možná, miláčku

 • Česko

  Všechno je možné, miláčku

 • Velká Británie

  Maybe Baby

Komedie / Romantický

Velká Británie, 2000, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MRPitivier
  **

  Bohužel, tento snímek mě neoslovil. Nebýt to britský film s troškou jejich humoru a Hughem Lauriem, označil bych ho odpadem. Téma je zajímavé, ale zvláštně natočené s krátkými vedlejšími epizodami a nesympatickým obsazení vedlejších rolí, samozřejmě mimo Rowna Atkinsona. Ale ani on to nezachrání. Slabé vykreslení britské společnosti na rozhraní milénia. Nelze doporučit, protože film nepobaví.(5.9.2012)

 • vla_kor
  *****

  Hugh Laurie, Tom Hollander, Rowan Atkinson, Emma Thompson a James Purefoy! Už jen kvůli těmhle hercům se na to člověk musí podívat. A pak pohled do zákulisí BBC. Pro milovníka televizní produkce ostrovního království je to věc zcela povinná. A ještě navíc ironický pohled do natáčení filmu ... Možná každému nesedne, že si někdo může dělat legraci z tak vážného tématu, ale o tom britský humor je, přátelé!(15.12.2011)

 • rikitiki
  **

  Nahořklá tragikomedie o páru, kterému se nedaří otěhotnět se v třetině filmu zlomí v nudné psychologické drama o tvůrčím procesu a zne/využívání osobních zkušeností - a je to dost nezáživné. Škoda, ta podbízivost americkému publiku to srazila na bod mrazu a přitom vtípky jako byla kytice v poklopci by z toho mohly udělat dobrý film na závažné téma - kdyby se to právě závažného tématu nezaleklo.(23.10.2012)

 • terunka003
  ***

  Neplodné, snažící, trpící, psychické, scénaristické × moc toho humoru tam nebylo, spíš mi to přišlo takové smutné, depresivní, a ten konec to byl děs. Téma rozhodně aktuální v každé době, obecně děj okolo docela zvláštní, sice převedení do filmu proč ne, ale trochu mi to zkazil ten konec děje, to bylo teda s prominutím hodně trapný. ..maybe baby.. (30.12.2010)

 • blackrain
  *****

  Já mám pořád Hugh Laurieho v hlavě zafixovaného jako House, takže mi dělalo trošku problém se právě od role svérázného doktora oprostit, ale nakonec se to povedlo, protože Maybe Baby je moc příjemný a svěží film, i když se tu jedná o poměrně vážných a intimních záležitostech. Nejlepší scénáře píše sám život, tak věřím, že se autor nechal inspirovat někde ve svém okolí. V podobné situaci jako Sam a Lucy se ocitla i moje kamarádka, dělali s manželem úplně ty samé věci a podstoupili možné i nemožné. Když už měli rozjednanou adopci, tak se jí podařilo otěhotnět. Jo, jo, cesty osudu jsou holt pěkně nevyzpytatelné.(4.5.2011)

 • - Emma Thompson (Druscilla) natočila svoje scény v priebehu jedného dňa. (m.a.t.o.)

 • - Niektoré scény režíroval Hugh Laurie (Sam Bell), a to kvôli tomu, že manželka režiséra Bena Eltona počas natáčania porodila a čerstvý otec si to nemohol nechať ujsť. (m.a.t.o.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace