Sam (Hugh Laurie) a Lucy Bell (Joely Richardson) jsou šťastný pár, který má téměř všechno, po čem touží. Ovšem Lucy k dokonalému štěstí chybí miminko. Snaží se všemi dostupnými bizarními prostředky, ale zkrátka jim tato radost zůstává odepřena. Po čase se jejich zoufalství zvětší a vztah se začne hroutit. Lucy nachází útěchu u svého zákazníka Carla (James Purefoy) a Sam ventiluje svůj stres do svého filmového scénáře. Do tohoto zmatku nakonec vchází doktor James (Rowan Atkinson) se svým černým humorem, aby dal vše do pořádku. (Bakllazaan)

filmmovier

Fajn komedie (s trestuhodně nevyužitým Atkinsonem, který ale i na opravdu mrňavém prostoru, opět ovládl naprosto celý film, jak je jeho dobrým zvykem). Funkční postavy, funkční děj, funkční chemie mezi hlavní dvojicí, navíc se o tom ještě točí film, takže se podíváme i do "zákulisí"... Občas někdo pronese fakt legendární hlášku, je tam celá řada velmi povedených scén, příjemně to odsýpá, je v tom spousta hereckých es a navíc Martin Stránský na Lauriem a Jiří Práger na Atkinsonovi (to jen tak na okraj). Krom toho je hlavní song velmi fajn a výběr hudby celkově je povedený. Další britský klenot, ve kterém opravdu funguje prakticky vše a vtipné momenty se krásně prolínají s těmi trochu víc dramatickými, scénář se opravdu povedl a já se krásně pobavil, navíc mi tenhle film skvěle zvedl náladu a kdykoliv se na něj rád znovu podívám. Všem milovníkům britské tvorby doporučuji, protože tohle je opravdu poctivá Británie za 80%. ()

terunka003

Neplodné, snažící, trpící, psychické, scénaristické × moc toho humoru tam nebylo, spíš mi to přišlo takové smutné, depresivní, a ten konec to byl děs. Téma rozhodně aktuální v každé době, obecně děj okolo docela zvláštní, sice převedení do filmu proč ne, ale trochu mi to zkazil ten konec děje, to bylo teda s prominutím hodně trapný. ..maybe baby.. ()

Yoss

Inteligentná romantika, ktorá za svoj nadpriemer vďačí najmä Hughovi Lauriemu. Dostatok hlášok, sympatickí hrdinovia a starosti, ktoré môžu postihnúť ozaj hocikoho. Len dúfam, že nie mňa :-) ()

Majkl1711

Zajímavý film o životě při kterém si člověk uvědomí, že vlastně nejlepším příběhěm je sám život. Dle mého názoru se Hugh Laurie na tuto roli opravdu hodil. Mám ho spíše zafixovaného jako Dr.House, ale tato role mu sedla. Co dodat? Snad jen to, že ikdyž mě film bavil. Stále mi v něm něco chybělo, aby dosáhnul na onou metu 5* :-) ()

cerbygerby

Nečekaně dobrá komedie o páru který se snaží mít miminko, ale nedaří se mu to, a proto začíná krize kde se oba dva snaží najít si něco co je bude bavit, ona si nachází jiného muže, on píše scénář, ale nééé jen tak ledajaký, tento je opravdu ze života... komedie u které jsem se bavil, takže u me je to za 4 hvězdy ()

LuckyDuckie

hrůza! půlka hvězdy za to, že se tam mihla Emma Thompson jako šílená vyznavačka přírodních sil (power of vagina!) a druhá půlka hvězdy za pohled na nejotřesnějšího bíbra, co jsem kdy na ksichtě viděla. klišoidní a ubohá montáž pseudoromantických slátanin. never more. ()

E lan

Hezká britská komedie, které k vyššímu hodnocení chyběl opravdu jenom kousek. Tím kouskem by mohl být určitě trochu jiný konec, který na rozdíl od celého dění působil tak nějak nedůvěryhodně. Přesto si z tohoto filmu odnáším příjemné zrelaxované pocity... ()

vla_kor

Hugh Laurie, Tom Hollander, Rowan Atkinson, Emma Thompson a James Purefoy! Už jen kvůli těmhle hercům se na to člověk musí podívat. A pak pohled do zákulisí BBC. Pro milovníka televizní produkce ostrovního království je to věc zcela povinná. A ještě navíc ironický pohled do natáčení filmu ... Možná každému nesedne, že si někdo může dělat legraci z tak vážného tématu, ale o tom britský humor je, přátelé! ()

Petulka88

Škoda, že tady Rowan Atkinson nedostal větší prostor. Jeho dvě scénky totiž patří k tomu nejlepšímu co tato jinak jen mírně nadprůměrná komedie nabízí. ()

MRPitivier

Bohužel, tento snímek mě neoslovil. Nebýt to britský film s troškou jejich humoru a Hughem Lauriem, označil bych ho odpadem. Téma je zajímavé, ale zvláštně natočené s krátkými vedlejšími epizodami a nesympatickým obsazení vedlejších rolí, samozřejmě mimo Rowna Atkinsona. Ale ani on to nezachrání. Slabé vykreslení britské společnosti na rozhraní milénia. Nelze doporučit, protože film nepobaví. ()

jafuska

bohužel jen průměrná až skoro podprůměrná romantická komedie, ani herci to nezachrání, pokoušení se o dítě, manželského páru, pomocí odborníka, když to nejde přirozenou cestou, ale jinak vše kolem dokola nudné, nezáživné, ()