poster

Ztracený ráj

 • Německo

  Haven

 • USA

  Haven

 • Slovensko

  Útočisko

Krimi / Drama

Velká Británie / Německo / USA / Španělsko, 2004, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • honajz
  **

  Pokus o cool film se současným cool řazením několika příběhů vedle sebe, s pokusem o cool kameru a s Orlandem Bloomem jako tahákem. Jo, a spousta cool filtrů na kameře. Jinak nic nového :-) http://www.dvdextra.cz/dvd-kratke-recenze/ztraceny-raj.html Nečekejte, že by titul měl něco společného s románem A. C. Doyla. Jde o dnes oblíbené dva paralelní příběhy (které se ani neprotnou), kdy v tom prvním hrají Agnes Bruckner a Bill Paxton a jde o nějaké finanční problémy velké společnosti, a ve druhém Orlando Bloom a Zoe Saldana a jde o milostný příběh mezi podvodníky či co. Filtry, nervní kamera, dlouhý videoklip.(12.3.2007)

 • MI-380
  ***

  Vizuálně příjemná exkurze do pověstného daňového ráje. Kde jsou ty časy, kdy ve zdejším vězení byl jen jeden člověk. Dnes už jde v první řadě jen o peníze a s těmi přibývá kriminalita. Pěkné barvy, svižná polodokumentární kamera, klipový střih, krásné mulatky, atraktivní blondýny, spousta povalečů, kokainu a dolarů, a dokonce i trochu všelijak zpřeházeného děje. 70%.(11.2.2010)

 • 2sistem
  ****

  Mám rád tenhle styl filmů, kde se prolínají příběhy. Je v tom přesně to, co mě drží u obrazovky. Málo kdy se povede, že nudí a u Haven jsem se v celku bavil. Film si sice nezískal takové ocenění a popularitu, a zůstal spíše ve stínu těch známějších ale ja jsem spokojen. Průměr je málo a mohl být rozhodně víc, takže slabší 4*(15.4.2013)

 • HappySmile
  ***

  Film rozehrává dva příběhy, kde jdou oba svou vlastní cestou a nikde se neprotnou. Navíc mají oba otevřený konec. Což je celkem zajímavý experiment, ale děj filmu je tak nějak o ničem. Jediné co můžu vyzdvihnout je práce kamery, na některé scény byl opravdu dobrý záběr, hlavně se mi líbil ten pohled na molo.(8.1.2009)

 • TO
  ***

  Dva příběhy, které se tak trochu míjejí. V prvém Agnes Bruckner a Bill Paxton (trochu jako Viktor Kožený) a ve druhém Orlando Bloom a Zoe Saldana (trochu jako Romeo a Julie). Samozřejmě, že by neškodilo ještě zajímavější propojení a nějaká ještě dramatičtější vyvrcholení, ale mě to docela bavilo i takhle.(26.2.2007)

 • - Film byl natočen v roce 2004 a představen 11.9.2004 na Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu, ale svou kino-premiéru si odbyl až 2 roky poté - 12.9.2006. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace