Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Láska je nevyzpytatelná. Když ji hledáte, vyhýbá se vám, když rezignujete, vpluje do vaší náruče a řádně vše zkomplikuje. Příběh Shye (Orlando Bloom), který se v tropickém ráji zamiloval do Andrey (Zoe Saldana). Ta ho miluje, ale její starší bratr se pochopitelně k celé věci staví poněkud jinak. Na ostrov dorazí dva gangsteři, kterým se podaří utéct z vazby. Na svém útěku narazí na Shye a ten je pod tlakem okolností donucen spáchat zločin… Jako jednoho z gangsterů uvidíte Billa Paxtona, kterého znáte také z filmů Lovec démonů a Ponorka U-571. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (29)

honajz 

všechny recenze uživatele

Pokus o cool film se současným cool řazením několika příběhů vedle sebe, s pokusem o cool kameru a s Orlandem Bloomem jako tahákem. Jo, a spousta cool filtrů na kameře. Jinak nic nového :-) http://www.dvdextra.cz/dvd-kratke-recenze/ztraceny-raj.html Nečekejte, že by titul měl něco společného s románem A. C. Doyla. Jde o dnes oblíbené dva paralelní příběhy (které se ani neprotnou), kdy v tom prvním hrají Agnes Bruckner a Bill Paxton a jde o nějaké finanční problémy velké společnosti, a ve druhém Orlando Bloom a Zoe Saldana a jde o milostný příběh mezi podvodníky či co. Filtry, nervní kamera, dlouhý videoklip. ()

MI-380 

všechny recenze uživatele

Vizuálně příjemná exkurze do pověstného daňového ráje. Kde jsou ty časy, kdy ve zdejším vězení byl jen jeden člověk. Dnes už jde v první řadě jen o peníze a s těmi přibývá kriminalita. Pěkné barvy, svižná polodokumentární kamera, klipový střih, krásné mulatky, atraktivní blondýny, spousta povalečů, kokainu a dolarů, a dokonce i trochu všelijak zpřeházeného děje. 70%. ()

Reklama

HappySmile 

všechny recenze uživatele

Film rozehrává dva příběhy, kde jdou oba svou vlastní cestou a nikde se neprotnou. Navíc mají oba otevřený konec. Což je celkem zajímavý experiment, ale děj filmu je tak nějak o ničem. Jediné co můžu vyzdvihnout je práce kamery, na některé scény byl opravdu dobrý záběr, hlavně se mi líbil ten pohled na molo. ()

Big Bear 

všechny recenze uživatele

Tohle mne moc nebavilo. V podstatě jen překvapila ta vysoká míra kriminality v ostrovním ráji. Takový Romeo a Julie z mafiánského prostředí domorodých obyvatel Kajmanských ostrovů, kde Romea hraje Orlando. Snaha roztříštit děj do jednotlivých časových fází s tím, že si to divák pospojuje selhal na základní chybě a to opakování některých pasáží znovu. Vždycky si pak u toho říkám, že když už do toho režisér jde, nesmí pak diváka podceňovat a dělat z něj idiota... Konec trochu zlepšil chuť. Tři balíčky doláčů. * * * ()

TO 

všechny recenze uživatele

Dva příběhy, které se tak trochu míjejí. V prvém Agnes Bruckner a Bill Paxton (trochu jako Viktor Kožený) a ve druhém Orlando Bloom a Zoe Saldana (trochu jako Romeo a Julie). Samozřejmě, že by neškodilo ještě zajímavější propojení a nějaká ještě dramatičtější vyvrcholení, ale mě to docela bavilo i takhle. ()

Galerie (29)

Zajímavosti (1)

  • Film byl natočen v roce 2004 a představen 11.9.2004 na Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu, ale svou kino-premiéru si odbyl až 2 roky poté - 12.9.2006. (HappySmile)

Reklama

Reklama