Reklama

Reklama

Ztracený ráj

Trailer 1

Obsahy(1)

Láska je nevyzpytatelná. Když ji hledáte, vyhýbá se vám, když rezignujete, vpluje do vaší náruče a řádně vše zkomplikuje. Příběh Shye (Orlando Bloom), který se v tropickém ráji zamiloval do Andrey (Zoe Saldana). Ta ho miluje, ale její starší bratr se pochopitelně k celé věci staví poněkud jinak. Na ostrov dorazí dva gangsteři, kterým se podaří utéct z vazby. Na svém útěku narazí na Shye a ten je pod tlakem okolností donucen spáchat zločin… Jako jednoho z gangsterů uvidíte Billa Paxtona, kterého znáte také z filmů Lovec démonů a Ponorka U-571. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (29)

issoumaila 

všechny recenze uživatele

Veľmi nízko hodnotená dráma tu na csfd. No i tak som názoru, že mnoho ľudí sa len opakuje po ostatných. Nič to. Osobne si myslím, že nejde o nijak prevratnú dramatiskú bombu no Heaven vo mne zatriasol s emóciami s čím som nepočítal a úprimne ma veľmi milo prekvapil. Vrím, že nisom jediný. Hudba: 100%. 4*+ nie spracovaním ale celkovím dojmom. Osobne odporúčam. Lamb - Heaven... xD ()

honajz 

všechny recenze uživatele

Pokus o cool film se současným cool řazením několika příběhů vedle sebe, s pokusem o cool kameru a s Orlandem Bloomem jako tahákem. Jo, a spousta cool filtrů na kameře. Jinak nic nového :-) http://www.dvdextra.cz/dvd-kratke-recenze/ztraceny-raj.html Nečekejte, že by titul měl něco společného s románem A. C. Doyla. Jde o dnes oblíbené dva paralelní příběhy (které se ani neprotnou), kdy v tom prvním hrají Agnes Bruckner a Bill Paxton a jde o nějaké finanční problémy velké společnosti, a ve druhém Orlando Bloom a Zoe Saldana a jde o milostný příběh mezi podvodníky či co. Filtry, nervní kamera, dlouhý videoklip. ()

Reklama

2sistem 

všechny recenze uživatele

Mám rád tenhle styl filmů, kde se prolínají příběhy. Je v tom přesně to, co mě drží u obrazovky. Málo kdy se povede, že nudí a u Haven jsem se v celku bavil. Film si sice nezískal takové ocenění a popularitu, a zůstal spíše ve stínu těch známějších ale ja jsem spokojen. Průměr je málo a mohl být rozhodně víc, takže slabší 4* ()

HappySmile 

všechny recenze uživatele

Film rozehrává dva příběhy, kde jdou oba svou vlastní cestou a nikde se neprotnou. Navíc mají oba otevřený konec. Což je celkem zajímavý experiment, ale děj filmu je tak nějak o ničem. Jediné co můžu vyzdvihnout je práce kamery, na některé scény byl opravdu dobrý záběr, hlavně se mi líbil ten pohled na molo. ()

TO 

všechny recenze uživatele

Dva příběhy, které se tak trochu míjejí. V prvém Agnes Bruckner a Bill Paxton (trochu jako Viktor Kožený) a ve druhém Orlando Bloom a Zoe Saldana (trochu jako Romeo a Julie). Samozřejmě, že by neškodilo ještě zajímavější propojení a nějaká ještě dramatičtější vyvrcholení, ale mě to docela bavilo i takhle. ()

Galerie (29)

Zajímavosti (1)

  • Film byl natočen v roce 2004 a představen 11.9.2004 na Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu, ale svou kino-premiéru si odbyl až 2 roky poté - 12.9.2006. (HappySmile)

Reklama

Reklama