poster

Ztracený ráj

 • Německo

  Haven

 • USA

  Haven

 • Slovensko

  Útočisko

Krimi / Drama

Velká Británie / Německo / USA / Španělsko, 2004, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TO
  ***

  Dva příběhy, které se tak trochu míjejí. V prvém Agnes Bruckner a Bill Paxton (trochu jako Viktor Kožený) a ve druhém Orlando Bloom a Zoe Saldana (trochu jako Romeo a Julie). Samozřejmě, že by neškodilo ještě zajímavější propojení a nějaká ještě dramatičtější vyvrcholení, ale mě to docela bavilo i takhle.(26.2.2007)

 • MI-380
  ***

  Vizuálně příjemná exkurze do pověstného daňového ráje. Kde jsou ty časy, kdy ve zdejším vězení byl jen jeden člověk. Dnes už jde v první řadě jen o peníze a s těmi přibývá kriminalita. Pěkné barvy, svižná polodokumentární kamera, klipový střih, krásné mulatky, atraktivní blondýny, spousta povalečů, kokainu a dolarů, a dokonce i trochu všelijak zpřeházeného děje. 70%.(11.2.2010)

 • est
  *

  Ve filmu se něco protíná. Objevují se a mizí postavy co nemají co říci. Podívejte se na tu jednu zajímavost co je k filmu napsaná. Ta vystihuje vše. Film prakticky vůbec nemělo smysl uvádět do kino-distribuce. Je to jako několik rozdělaných filmů náhodně spojených do sebe a zároveň pěkně nudných. Aspoň si ověříte proč máte rádi své oblíbené filmy. Jednoduše proto, že existují takovéhle sr4čky.(3.9.2011)

 • issoumaila
  *****

  Veľmi nízko hodnotená dráma tu na csfd. No i tak som názoru, že mnoho ľudí sa len opakuje po ostatných. Nič to. Osobne si myslím, že nejde o nijak prevratnú dramatiskú bombu no Heaven vo mne zatriasol s emóciami s čím som nepočítal a úprimne ma veľmi milo prekvapil. Vrím, že nisom jediný. Hudba: 100%. 4*+ nie spracovaním ale celkovím dojmom. Osobne odporúčam. Lamb - Heaven... xD(3.1.2010)

 • 2sistem
  ****

  Mám rád tenhle styl filmů, kde se prolínají příběhy. Je v tom přesně to, co mě drží u obrazovky. Málo kdy se povede, že nudí a u Haven jsem se v celku bavil. Film si sice nezískal takové ocenění a popularitu, a zůstal spíše ve stínu těch známějších ale ja jsem spokojen. Průměr je málo a mohl být rozhodně víc, takže slabší 4*(15.4.2013)

 • - Film byl natočen v roce 2004 a představen 11.9.2004 na Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu, ale svou kino-premiéru si odbyl až 2 roky poté - 12.9.2006. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace