Krásná a bohatá prezidentka dívčího klubu South Beach University zosnuje originální plán, jak vydělat na právě získané slávě jejího klubu v sexy komedii s Paris Hilton v hlavní roli. (oficiální text distributora)

corpsy

Bola charakteristika ´´mizernej bitch´´ v tomto filme životnou skúsenosťou Paris Hilton? Tak či tak, hrať to príliš nemusela. Neviem ako dnes, ale táto slečna bola stále len akousi sexy atrakciou, ktorá to náležite prijímala a oceňovala. A snímok ťažko zaradiť do totálneho odpadu, alebo do kategórie aspoň priemernej komédie. Proste blud, ktorý možno nikto veľmi neocení, ale plakať kvôli vyplýtvanému filmovému materiálu naň, určite nebudem. ()

bubblebobble

Najtrápnejšie na tomto filme je to, že Paris Hilton sa snažila trošku sparodovať samu seba ale konie koncov z toho vyšla ako najväčšia "hviezda". Ǩeď sa snažili ju akože znemožniť s tým videom tak to dokonca niekomu mohlo pripadať cool a nie strápnenie sa. Tento film je jedno veľké podlizovanie sa rozmaznanej milionárke. Asi ho už fakt nikto nechcel keď na jojke to dali 4x za mesiac. ()

Víteček odpad!

Ať už tím chtěli říct autor a Paris cokoliv, tak se jim to extrémně nepovedlo. Druhá, mnohem děsivější je, že se jim to povedlo dokonale a myšlenka toho filmu byla velmi, ale velmi zvrácená. Totální blbost, na které není vůbec nic, co by stálo za vidění. Jedině, že by někdo neměl absolutně žádnou jinou možnost, jak se na pár vteřin podívat na prsa. 3,14 % ()

Marek1991 odpad!

Tejto veci by nepomohlo ani keby Paris Hilton bola v celom filme nahá! Je to jeden neskutočný odpad kinematografie, dal by sa zaradiť medzi to najhoršie, čo kedy v histórii vzniklo. Nebolo tam nič skvelé, naopak všetko katastrofálne, nebudem menovať, čo konkrétne, lebo sa tam hľadá ťažko vôbec jeden normálny dialóg, názor, dejová časť. Jeden veľký omyl a nezmysel, za ktorý nech si dajú tvorcovia a účinkujúci minimálne jednu facku! Mám doma veľa filmov a seriálov na nosičoch, ale toto odmietam si nahrať už len z princípu, že najbrutálnejší odpad nepodporím ani pošpinením nosiča. Bola to snaha o uvedenie jednej slečny, ktorá zlyhala. Moje hodnotenie vypovedá názvu filmu, aká náhoda - Trhni si! Možno je na toto škoda slov, ale nechcem aby sa s tým niekto niekedy trápil, tým že by to vzhliadol, nehovoriac, že u nás to vysielala jedná komerčná televízia. Aj keď sa snažím veci dopozerať dokonca alebo aspoň vidieť niečo podstatné, aby som film ohodnotil, nedokázal som to ani ja dopozerať do konca! Nikdy nikdy viac! V USA sa môžu hanbiť, niektorým ľuďom by po tomto počine mali úplne zakázať kinematografiu a aj iné veci! Stoka, hnoj, odpad! ()

Cucina_Rc

Typická ukázka toho, když máte peněz tolik, že byste je mohli přehazovat vidlema, můžete všechno. Třeba si i umanout, že si zahrajete ve "filmu". Bohužel musím konstatovat, že jaká je Paris "zpěvačka", taková je i "herečka". Tahle slečna mimo toho, že se umí parádně nakrucovat na molech a věčně dělat ostudu jménu Hilton, bohužel nic jiného neumí. ()

• Film se natáčel v Miami na Floridě. (rafix)
  • Nahé scény s Paris Hilton (Victoria) byly do filmu přidány bez jejího vědomí a povolení. Když se o nich dozvěděla, byla tak rozzlobená, že se neúčastnila premiéry filmu. V roce 2008 za to byla Hilton u soudu, neboť nedodržela smluvní dohodu o přiměřené propagaci a publicity filmu. Ve finále nemusela platit žádné odškodné, ale musela vrátit celý svůj honorář za film. (Petr.Penicka)