poster

Pomsta šprtů 3: Nová generace (TV film)

 • český

  Pomsta šprtů III - Další generace

 • anglický

  Revenge of the Nerds III: The Next Generation

 • slovenský

  Pomsta šprtov: Nová generácia

Komedie

USA, 1992, 100 min

 • freddy
  ***

  Nevím, proč má tento snímek takové špatné hodnocení. Já od tohoto filmu očekával pouze pobavení a odreagování, a toho se mi dostalo. Ano, třetí díl "šprtů" je možná slabší než předchozí díly. Ale mně se to líbilo a nebyl jsem nikterak zklamán. Za sebe říkám, že se jedná o průměrnou komedii, které bez jakýchkoliv výhrad dávám tři hvězdičky, protože tak špatné mi to zase nepřišlo.(21.4.2008)

 • freeze.art
  **

  Zdálo se, že se časy už natrovalo změnily, že Šprti už nebudou bráni za ty nevkusně oblečené hlavouny a loosery. To se ale nelíbilo bývalému absolventu Adamsovi university...A tak se spojil s bývalým lídrem Alfa Bety a snaží se šprty zničit za pomoci falešného přátelství s Luisem, který je teď důležitým fukncionářem university...Bylo by se jim to bývalo i povedlo, kdyby se neprojevila loajálnost bývalých členů Lambdy a toho, že Stan Geble ukázal, že má v sobě taky trochu lidskosti....(18.5.2007)

 • Kletus
  *

  První dva díly to byly opravdový komedie. Když se objevil Ogre se svou typickou hláškou a ve dvojice když pronesl úvahu: ...a co když kočka, vlastně znamená pes? mohl jsem se potrhat, jenže v tomhle díle přichází nová generace v podobě buzíka z My name is Earl a nějakýho nesympatickýho blbečka. Lewis zde haní a popírá vše co první 2 díly dělalo komedii komedií a vypadá jak debil (jinak než v prvních dvou). Zápletka taky není nic moc a rozuzlení alá deus ex machina taky příliš nefunguje. Známé hlavní postavy se objevují až na samém závěru filmu. Nemohu si pomoct, ale tenhle díl je o dvě třídy horší než 4. díl, který díky návratu známých postav funguje daleko lépe.(6.2.2013)

 • 5150
  *

  30%.. Přestože se zde objeví řada nových postav, potěší zejména staří známí. Lewis "říkejte mi Lú", Booger a navrátilec z jedničky Stan Gable. Slabý scénář jim však nedává šanci a například z Boogera se už zde začíná stávat pitvořící se figurka, která dosáhne maxima ve čtyřce. Písničkový doprovod prakticky chybí (jen v úvodu je slyšet něco jako titulka). Nicméně ještě jsem se vcelku bavil..(3.7.2007)

 • BMAJTZ
  odpad!

  Nebál bych se použít slovo "sračka". Tatam je nějaký vtip (počítal jsem si to a za celý film jsem napočítal nula úsměvů) tatam je nějaká akce nebo vůbec cokoli co by vás udrželo u obrazovky. Druhý díl byl již dost špatný ale v porovnání s tímto byla dvojka oskarový velkofilm. Až je mi líto jak tvůrci celou sérii pohřbili, tohle je totiž 100 minut neuvěřitelně nastavované vaty. Noví šprti jsou totiž neuvěřitelnou skupinou nudných blbečků kteří se bez pomoci nezmůžou vůbec na nic a hlavně se snaží podobat původní partě, což se jim vůbec nedaří. Příběh je strašně trapný a v závěru jsem se až styděl, že na něco takového vůbec koukám. Přirovnal bych to asi k posledním dílům série American pie. Fuj fuj fuj nezbývá než doufat, že aspoň čtverka bude o něco lepší.(8.9.2009)

 • - Tento film se točil v Los Angeles (Kalifornie, USA). (reich)