poster

Sám doma a bohatý

 • USA

  Ri¢hie Ri¢h

 • Slovensko

  Sám doma a bohatý

Komedie / Rodinný

USA, 1994, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Compadre
  ***

  Přijít potřetí s úplně tím samím by byla asi sebevražda....jednička byla skvělá, dvojka taky v pohodě, ale trojka už je fakt dost o něčem jiným. Docela obyčejný rodinný film jakých je k vidění každý den deset. Jediné co ho udržuje jakeš takeš v pozornosti diváků je značka "Sám doma" v názvu a Macaulay Culkin. Dost průměrná záležitost.(30.12.2007)

 • marek29
  ****

  Já samozřejmě stejně jako všichni jsem byl v mládí frustrovaný nesouvislostí s díly Sám doma 1 a 2, ale jinak jsem se bavil. Film sem měl vždycky rád a brousil ho na kazetě dokud video fungovalo. Přání být jednou Richie Richem si v sobě nesu od mládí. Škoda že Culkin je teď jako velkej takový drogový zvířátko zazobaný :((20.12.2015)

 • LadyPig
  ***

  Nemohu si odpustit komentář k tomuto filmu, který není žádná sláva, ale taky úplně neurazí - když ho dávají, zapnu si ho... Co má ale znamenat ten název v češtině: Sám doma a bohatý?! To je přece hnus. Nemá to s filmem Sám doma absolutně nic společného. Původní název Richie Rich má rozhodně svůj důvod, a to ten, že to, že hraje ve filmu Culkin, neznamená, že jde o nějaké rádoby pokračování! Kdyby to tak pojmenovali Amíci, řeknu, že těží na popularitě filmu (což je trapné), ale proč my Češi? Nechápu, nerozumím, udivuje mě to...(28.12.2014)

 • sima275
  ****

  Tak zas tak hrozné to nebylo. Právě naopak, bylo to vynikající. Podle zdejšího hodnocení jsem čekal, že to bude už jenom hrabání peněz ze slavného názvu, ale tady tenhle film měl parádní děj, bezva herecké výkony i dobré vtipy. Macaulay Culkin provedl doopravdy úžasný herecký výkon. Nechápu, proč Macaulay Culkin končil tak, jak skončil, protože měl našlápnuto na doopravdy dobrou kariéru. Kdybych byl Richie, tak bych to asi nevydržel, furt jezdit na nějaké politické schůze a tak. Mě stačí, že musím chodit do školy. Závěrečná pasáž byla super, obvzlášť super byl sluha od Richieho. Bezvadné pokračování série, i když námět je trochu jiný. 80%(31.3.2012)

 • filmmovier
  *

  Viděl jsem to už před mnoha lety, společně s jedničkou a dvojkou Sám doma. A zatímco dva jmenované díly jsou fantastické i teď, tohle mi už v raném dětství připadalo jako jedna dlouhá, otřesná a nezajímavá nuda - a to už je co říct. Ovšem asi dvě vtipné scény si vybavuji ještě teď, a tak je to aspoň za jednu hvězdu. Jinak je to ale děs a hrůza....(24.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace