poster

Sám doma a bohatý

 • USA

  Ri¢hie Ri¢h

 • Slovensko

  Sám doma a bohatý

Komedie / Rodinný

USA, 1994, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ice123
  ***

  od ságy Sám doma (mám na mysli první dva díly, to ostatní už pro mě není Sám doma) je znatelný pokles, ale Culkin už jako dítě měl velké charisma a hrát uměl. Díky čemuž tento film také dosahuje hodnocení 3*.... Vtipné scény a hlášky se zde objeví, ale někdy to postřádá šmrnc. V celku vzato je to hezká rodinná komedie na kterou se dá jednou za rok kouknout, když na to přijde chuť ;) 55%.(27.12.2010)

 • castor
  **

  Když si vedle sebe postavím pokračování Sám doma: Ztracen v New Yorku a tohle, tak mám v Kevinu McCallisterovi jasného vítěze.. Culkinova kariéra výrazně bledla, škoda, že si na jeho jméně chtěl někdo pořádně nahrabat!! Ta horší stránka chamtivosti Hollywoodu se tu projevila v plné síle.. a bez vtipu a citu na jakýkoliv slibný moment, který by si chtěl divák zopakovat!!(8.7.2009)

 • Prochy38
  ***

  Jediné, čemu nerozumím je, proč to ti naši praštění filmaři pojmenovali tak blbě. Se Sám doma a Sám doma: Ztracen v New Yorku to nemá vůbec nic společného. To si myslím, že je hlavní neúspěch filmu u našich diváků. Všichni to porovnávali s těmito filmy, ve kterých M. Culkin debutoval a pak není divu, že to tak dopadlo nejen s hodnocením. Jako komedie se mi to celkem líbilo. Jen nejsem na ten svět těch zbohatlíků. Výborný "sluha" (J. Hyde ??).(13.2.2010)

 • Jello Biafra
  **

  Názov distribútora je abolútne zavádzajúci, pretože film má so sériou Home Alone spoločného leda tak aktéra Macaualay Culkina. Príbeh je prostý a zobrazuje chlapca z extrémne bohatej rodiny, ktorý sa rozhodne si nájsť kamošov a zároveň musí ubrániť rodinný majetok proti chamtivému podvodníkovi. Moc veľká zábava to ale nie je a priznám sa, že ani ked som bol v detskom veku mňa tento film moc nebral. Mohol tomu český distribútor dať treba aj názov: "Sám doma a Brzobohatý".(10.12.2014)

 • Don Jebal
  ***

  Rozpočet: 40 000 000 $ Otvárací Víkend: 5 830 302 $ (v 1 748 Kinách) Tržby USA: 38 087 756 $ Tržby Celosvetovo: 47 300 000 $Keď som bol malý nechápal som,prečo má Kevin veľa peňazí a ako sa ocitol v tom honosnom dome.Samozrejme s pribúdajúcimi rokmi som tomu prišiel na koreň.No aj tak je to celkom slušná zábava ktorá nenudí a vždy keď ten film vidím,neodolám a dopozerám ho do konca.(21.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace