Sám doma a bohatý

Sám doma a bohatý

Komedie / Rodinný

USA, 1994, 95 min

• Yardie

Celkem slušný rozjezd, kdy jsem se celkem bavil a to především u činností dospělých, které dělají děti. To mě bavilo. Nicméně potom se film přelil spíše do filmu pro děti, které určitě ty dětské vychytávky, atrakce apod. museli hodně bavit. Krom první zhruba půlhodinky, kdy to bavilo i mě je to film určený pro hodně mladé publikum. Howgh!(28.12.2010)

Já měl tento film vždycky docela rád, na nic si nehraje a působí jako příjemná rodinná komedie k pobavení. Videokazeta byla v mém videu dosti často :) Paradoxně filmu nejvíce uškodil český název. Kdyby ho nechali v originále, nikdo by pravděpodobně nic nenamítal. Takhle si to ale každý spojí jako pokračování série sám doma a špatné hodnocení je hned na světě.(26.11.2012)

• bax

No to je preklad. Keď som bol malý tešil som sa na nejaké dobré pokračovanie celkom vydareného Sám doma (5*) a Sám doma 2 (3*), ale toto je niečo úplne iné. Nie len že Macaulay Culkin neostane sám (má so sebou veľa priateľov a nejaké to služobníctvo), ale navyše film neponúka ani nič výrazne nové. Pozerať sa to dá (ale len vtedy ak v telke nie je nič iné), sem tam sa človek aj zasmeje (gag o Arnoldovy ma dostal), ale aj tak mne osobne chýbalo viac vtipu. Celý film bol len akýmsi posledným pokusom vytĺcť z popularity Macaulay Culkina čo sa dá.(3.7.2007)

• mrclTV

Keď som si myslel, že séria Sám doma nemôže byť horšia, dorazil ma tento kúsok. Nielenže je Culkin nesympatický ale je aj nesymaticky bohatý (asi to bol zámer tvorcov, škoda, nechytil ma). Opäť to isté ako predtým, len kulisy sa tvária drahšie a na záver nesmie chýbať plytké moralizovanie na tému priateľstva. Raz vidiet a nikdy viac.(1.2.2015)

• filmmovier

Viděl jsem to už před mnoha lety, společně s jedničkou a dvojkou Sám doma. A zatímco dva jmenované díly jsou fantastické i teď, tohle mi už v raném dětství připadalo jako jedna dlouhá, otřesná a nezajímavá nuda - a to už je co říct. Ovšem asi dvě vtipné scény si vybavuji ještě teď, a tak je to aspoň za jednu hvězdu. Jinak je to ale děs a hrůza....(24.3.2014)