Sám doma a bohatý

Sám doma a bohatý

Komedie / Rodinný

USA, 1994, 95 min

• sakko

Sám doma a bohatý_po prvých dvoch dieloch s Macaulay Culkinom vcelku sklamanie. Keď som bol ešte malý tak sa mi film vcelku lúbil, ale čím som starší tak sa mi zdá byť nudnejší a nudnejší. Tento film nemá s klasickými Sám doma skoro nič spoločné. Nudný dej, žiadne pasce, Culkin ani nie je doma sám, dej nieje cez Vianoce.(2.1.2012)

Rozpočet: 40 000 000 $ Otvárací Víkend: 5 830 302 $ (v 1 748 Kinách) Tržby USA: 38 087 756 $ Tržby Celosvetovo: 47 300 000 $Keď som bol malý nechápal som,prečo má Kevin veľa peňazí a ako sa ocitol v tom honosnom dome.Samozrejme s pribúdajúcimi rokmi som tomu prišiel na koreň.No aj tak je to celkom slušná zábava ktorá nenudí a vždy keď ten film vidím,neodolám a dopozerám ho do konca.(21.6.2012)

Jediné, čemu nerozumím je, proč to ti naši praštění filmaři pojmenovali tak blbě. Se Sám doma a Sám doma: Ztracen v New Yorku to nemá vůbec nic společného. To si myslím, že je hlavní neúspěch filmu u našich diváků. Všichni to porovnávali s těmito filmy, ve kterých M. Culkin debutoval a pak není divu, že to tak dopadlo nejen s hodnocením. Jako komedie se mi to celkem líbilo. Jen nejsem na ten svět těch zbohatlíků. Výborný "sluha" (J. Hyde ??).(13.2.2010)

od ságy Sám doma (mám na mysli první dva díly, to ostatní už pro mě není Sám doma) je znatelný pokles, ale Culkin už jako dítě měl velké charisma a hrát uměl. Díky čemuž tento film také dosahuje hodnocení 3*.... Vtipné scény a hlášky se zde objeví, ale někdy to postřádá šmrnc. V celku vzato je to hezká rodinná komedie na kterou se dá jednou za rok kouknout, když na to přijde chuť ;) 55%.(27.12.2010)

• uiu

Když jsem byla malá, tak mě vždy udivovalo, proč se to jmenuje Sám doma, když to není o Kevinovi z původního Home Alone, ale jen tam hraje ten samý herec. Tenkrát dávali na Cartoon Network seriál Richie Rich o bohatém chlapci a jeho eskapádách se psem Dollarem a tato spojitost mi dávala více smysl. Proč se český distributor odvážil k tak hloupému kroku pojmenovat film podle vysoce úspěšné komedie, ačkoliv s ní má společného jen hlavního herce? Naprosto ubohé parazitování. Film sám o sobě je hodně slabý a Macaulay Culkin v něm bohužel jen dokázal, že je přeceňovaná dětská hvězda.(11.7.2010)