poster

Sám doma a bohatý

 • USA

  Ri¢hie Ri¢h

 • Slovensko

  Sám doma a bohatý

Komedie / Rodinný

USA, 1994, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sakko
  **

  Sám doma a bohatý_po prvých dvoch dieloch s Macaulay Culkinom vcelku sklamanie. Keď som bol ešte malý tak sa mi film vcelku lúbil, ale čím som starší tak sa mi zdá byť nudnejší a nudnejší. Tento film nemá s klasickými Sám doma skoro nič spoločné. Nudný dej, žiadne pasce, Culkin ani nie je doma sám, dej nieje cez Vianoce.(2.1.2012)

 • Don Jebal
  ***

  Rozpočet: 40 000 000 $ Otvárací Víkend: 5 830 302 $ (v 1 748 Kinách) Tržby USA: 38 087 756 $ Tržby Celosvetovo: 47 300 000 $Keď som bol malý nechápal som,prečo má Kevin veľa peňazí a ako sa ocitol v tom honosnom dome.Samozrejme s pribúdajúcimi rokmi som tomu prišiel na koreň.No aj tak je to celkom slušná zábava ktorá nenudí a vždy keď ten film vidím,neodolám a dopozerám ho do konca.(21.6.2012)

 • Prochy38
  ***

  Jediné, čemu nerozumím je, proč to ti naši praštění filmaři pojmenovali tak blbě. Se Sám doma a Sám doma: Ztracen v New Yorku to nemá vůbec nic společného. To si myslím, že je hlavní neúspěch filmu u našich diváků. Všichni to porovnávali s těmito filmy, ve kterých M. Culkin debutoval a pak není divu, že to tak dopadlo nejen s hodnocením. Jako komedie se mi to celkem líbilo. Jen nejsem na ten svět těch zbohatlíků. Výborný "sluha" (J. Hyde ??).(13.2.2010)

 • Ice123
  ***

  od ságy Sám doma (mám na mysli první dva díly, to ostatní už pro mě není Sám doma) je znatelný pokles, ale Culkin už jako dítě měl velké charisma a hrát uměl. Díky čemuž tento film také dosahuje hodnocení 3*.... Vtipné scény a hlášky se zde objeví, ale někdy to postřádá šmrnc. V celku vzato je to hezká rodinná komedie na kterou se dá jednou za rok kouknout, když na to přijde chuť ;) 55%.(27.12.2010)

 • uiu
  *

  Když jsem byla malá, tak mě vždy udivovalo, proč se to jmenuje Sám doma, když to není o Kevinovi z původního Home Alone, ale jen tam hraje ten samý herec. Tenkrát dávali na Cartoon Network seriál Richie Rich o bohatém chlapci a jeho eskapádách se psem Dollarem a tato spojitost mi dávala více smysl. Proč se český distributor odvážil k tak hloupému kroku pojmenovat film podle vysoce úspěšné komedie, ačkoliv s ní má společného jen hlavního herce? Naprosto ubohé parazitování. Film sám o sobě je hodně slabý a Macaulay Culkin v něm bohužel jen dokázal, že je přeceňovaná dětská hvězda.(11.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace