Sám doma a bohatý

Ri¢hie Ri¢h

Sám doma a bohatý

Komedie / Rodinný

USA, 1994, 95 min

Já samozřejmě stejně jako všichni jsem byl v mládí frustrovaný nesouvislostí s díly Sám doma 1 a 2, ale jinak jsem se bavil. Film sem měl vždycky rád a brousil ho na kazetě dokud video fungovalo. Přání být jednou Richie Richem si v sobě nesu od mládí. Škoda že Culkin je teď jako velkej takový drogový zvířátko zazobaný :((20.12.2015)

• Derek

český názov parazituje na úspechu série sám doma (a to robí v podstate i tento film), inak ide o adaptáciu u nás neznámeho komixu richie rich (postava richieho sa objavila i v jednom diele simpsonovcov). culkin je tu klasicky otravný a neznesiteľný ako i všetko ostatné v tomto filme. je to strašná nuda (existujú však i horšie filmy).(24.3.2004)

TV/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Prostředí 8/10/// +Macaulay Culkin, zábava, příběh, prostředí, postavy -vždycky mi bylo líto, že to nemá pokračování, vždycky jsem si myslel, že to je pokračování Sám doma 1,2, ale už tehdy mi to přišlo dost rozdílné a říkal jsem si, kde má zbytek rodiny/// Říkali jsme tomu Richie Rich nebo taky Sám doma 3. Tehdy mě to velice bavilo a tento film jsem si užíval.. No a dnes? Dnes jsem se bavil stejně dobře, jen to bylo občas moc dětinské, občas málo drsné, a hlavně "moderní technika" dnes působí směšně, ale zábava je to pořád. A už se těším až se na to za pár let podívám znova./// Celkem 72%///(27.12.2010)

• Skarface

Nemůžu říct že by se mi to nelíbilo ale prostě všecko jinak když už chtěli dělat toto "pokračování " tak měli místo Culkina obsadit jiného herce ! Jestli čekáte že se mužete těšit něco podobného jako je Sám doma 1,2 tak vám předem říkám že to nemá nic krom hlavního hrdiny společného . Ve "třetím" díle je z našeho malého kevina o něco starší Richie Rich rozmazlenej hajzlík ! Svou "akčnost" to sice má ale celkově to diváka zklame !! Asi záleží jak ten film berete. Jestli film berete jako pokračování předchozích dílu tak bude zklamaní , kdyby ste brali film jako jediný film s názvem sám doma tak vás to nadchne ale bohužel už se stalo a nedá se změnit(2.11.2011)

• bax

No to je preklad. Keď som bol malý tešil som sa na nejaké dobré pokračovanie celkom vydareného Sám doma (5*) a Sám doma 2 (3*), ale toto je niečo úplne iné. Nie len že Macaulay Culkin neostane sám (má so sebou veľa priateľov a nejaké to služobníctvo), ale navyše film neponúka ani nič výrazne nové. Pozerať sa to dá (ale len vtedy ak v telke nie je nič iné), sem tam sa človek aj zasmeje (gag o Arnoldovy ma dostal), ale aj tak mne osobne chýbalo viac vtipu. Celý film bol len akýmsi posledným pokusom vytĺcť z popularity Macaulay Culkina čo sa dá.(3.7.2007)