Corvette Summer

Dobrodružný / Komedie

USA, 1978, 105 min

• danecek24

36. Zlatý Glóbus za rok 1978 - nominace (1) - Objev roku (herečka) - Annie Potts(28.12.2008)

Hamill nic extra nepredvadi, Annie je bezvadna, corvettka pekna. Ale nejlepsi z celyho filmu je Give Me the Night od Dusty S. :-) Odpocinkova roadmovie.(11.9.2013)

Vůbec jsem od toho nic nečekal a byl jsem mile překvapen. Ze začátku mě to moc nebralo, ale jakmile Mark Hamill ztratí Korvetu, začne ji usilovně hledat po Vegas a vystřídá několik prací, začalo mě to taky bavit. Rozhodl jsem se na to podívat kvůli Markovi, kterého jsem chtěl vidět v jiné roli než je Luke Skywalker ze SW. V momentě, kdy potká prostitutku Vanesu, je to o něco zajímavější, vtipnější a Annie Potts je tu prostě suprová. Její vzhled a hlavně hlas mi velmi připomínají Audrey Hepburn, která je podle mého také výtečná herečka. Lehká erotika se tu taky najde. Nakonec vše dobře dopadne a Korveta se vrátí domů. Je to pěkný a oddychový filmeček, u kterého jsem mohl konečně vypnout. Občas taková komedie neuškodí, než jen sledovat vážná, psychologická dramata... :D 80 %.(23.9.2017)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $15,514,367Tržby Celosvetovo $-(24.1.2009)