Epizody(6)

Americká verze slavného sitcomu britské BBC od Rickyho Gervaise. V roli Michaela Scotta, zoufale neschopného manažera papírenské společnosti, září Steve Carell. (Netflix)

P_Neubauer

Občas se to trefí do naprosté geniality a občas je to docela mimo a trapné. Představilo nám to ale fajn postavy, fungující koncept a to vše jen v 6 epizodách, z postav mě trochu zmátl Novak který je sice v úvodní znělce ale dohromady dostal v celé první sérii tak 5 minut, nemá pořádný charakter a moc jsem nepochopil proč ho tedy prezentují jako jednu z hlavních postav. 8/10 ()

motyka52

Úplně chápu, že to někomu nemusí sednout, ale pro mě je tohle trefa přímo na komoru. A vedle toho ještě musím říct, že Jenna Fischer je nejvíc sexy uťáplá sekretářka ve vesmíru ever. ()

FawayitanaXX

Jako první řada je za mne šedivý průměr. Humor slabý, že bych se zasmál tak to tak maximálně dvakrát za díl. Je vidět, že asi seriál hledá směr kterým se vydá, ale s takovouhle řadou se fakt nedivím, že někteří si další řadu už nepustí. Seriál má skvělé obsazení a ke konci se seriál už začal zvedat na nohy. No tak uvidíme... ()