Mahó sensei Negima! (TV seriál)

魔法先生 ネギま!

Mahou Sensei Negima!

Mahō sensei Negima!

Negima!

Animovaný / Fantasy / Komedie / Romantický

Japonsko, 2005, 26x24 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

Je to vůbec možné? Tak dobrý seriál a žádné bližší informace ani hodnocení od zdejších otaku?! Tak to trošku napravím. Negi Springfield je chlapec, který právě přicestoval z Walesu, má učit třídu plnou holek, je kouzelník, ale nikdo se to nesmí dozvědět, naneštěstí pro něj to zjistí žačka Asuna(která pálí za jiným učitlem a chce jeho pomoc za mlčení), tahle dvojka spolu bude za jistých podmínek spolupracovat. Ano je to trhlá harem comedy, ale zároveň shojo-kouzelnická akce, charaktery některých dívek vás určitě pobaví, spousta situací a zápletek má vtipné zakončení, nestaví to pouze na vtípcích, série občas i zvážní nečekaně. Muzika je také poněkud "divná", ale oblíbil jsem si ji, zejména opening a některé melodie ze série. Ještě existuje série Negima?! z letoška, ale tu jsem bohužel ještě neviděl, bere si premisu z této série a zpracovává ji trochu jinak.(28.12.2008)

Jak se předloha tohohle seriálu může ve všech žebříčcích řadit mezi shoneny je mi celkem záhadou, ale jako shojo nebo slice of life to je asi docela ucházející.(18.1.2010)

• mota

Desetiletý kouzelník učí angličtinu na dívčí internátní.(20.3.2010)