Svět ve válce

Tí, čo zostali 2: Armáda súženia

Akční / Drama / Thriller / Sci-Fi

USA / Kanada, 2005, 95 min

• Rozumchin

Kdo by chtěl vidět svět válce bude zklamán... Válka se (asi kvůli rozpočtu) omezí na telekonferenci. Veškeré postavy jsou hloupé až to bolí. Proč Bojovníci trýzně kradou Bible, to nemají kopírku? Proč proti nim Carphatia neudělá razii? Jako zakončení série to také nefunguje poněvadž se nic nevyřeší. Dokonce i kamera šla o úroveň dolů. Co dodat? Přečtěte si knížku :)(25.7.2012)

Rozpočet $4,6milióna(19.10.2009)

• Wacoslav1

Celou dobu jsem chtěl vidět ten Svět ve válce, ale viděl jsem jenom další tragickou náboženskou agitku. Něco ve stylu druhýho dílu. Možná ještě horší. Craig R. Baxley už režisérsky ve sračkách. Příběh co není příběhem. Herci co nehrají jenom mají plnou hubu boha. No aspoň občas je to zvrácená zábava, ale moc ne.15%(24.10.2014)

• Chrustyn

Skoro nesnesitelná nuda. Film je zde označen jako drama ve skutečnosti se však snaží se tvářit jako akční thriller, ale vůbec nefunguje. Na drama zde chybí emoce a na akční thriller akce. Herci jsou neuvěřitelný dřeva a pan režisér jako vždy absolutně nezvládá. Baxley nezklamal a opět natočil hroznou shitovinu.(4.10.2008)

Třetí díl LEFT BEHIND série. Tento díl, ikdyž založen na Biblických základech, je už rozpracován zcela podle fantazie. Výsledkem je tedy jakési sci-fi ve stylu "představuju si to asi tak..." TIPseznam dalších křesťanských filmů.(11.5.2012)

• pájap

na pokraji odpadu .antestorixi chtěl bych tě potkat. proboha co se ti na téhle agitce pro nábor křestanstva tak líbí. ale jo spánembohem je to tvuj názor.inshalah.(12.5.2008)

• Odar322

Strašne nudná kresťanská propaganda. Chvíľami sa film tvári ako akčný film, chvíľami ako dráma no nie je ani jedným ani druhým.1 * za akčné scény ktoré boli jediné boli ako-tak vydarené. Ešteže bola projekcia zadarmo, aspoň mi nebolo ľúto že som to nedopozeral.(19.10.2010)