Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Není tábor jako tábor, zvlášť když ho vede takový svéráz jako Tripper Harrison. Jeho celoživotní náplní je zábava. Ale veškerá legrace jde stranou, když dojde na každoroční sportovní zápolení s vedlejším táborem… (oficiální text distributora)

Recenze (21)

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Z čias, keď Bill Murray bol kráľom komédií a dievčatá zásadne nenosili podprsenky. Nenáročná letná oddychovka, ktorá síce nenatrhne bránicu, ale má úžasnú pohodovú atmosféru letného kempu. No finále s olympiádou je vynikajúce! Prekvapí Bill Murray, ktorý je nevídane uvoľnený. Zrejme ho vtedy ešte hranie v komédiách tak nesralo ako už o pár rokov neskôr... ()

Vajonek 

všechny recenze uživatele

Bill Murray je zde ve skvělé formě, je vidět, že si to náramně užívá, je uvolněný, předvádí vícero zábavných poloh, které mu všechny jdou (vedle takové té jeho "uřvanější" právě z jeho mladších let vidíme už i tu umírněnější s typickou výmluvnou tlumenější mimikou a gestikulací a chytrými bystrými hláškami - tu mám mnohem radši a myslím, že právě ta dělá z BM vysoce nadprůměrného (nejen) komika). Murray se mi hodně líbí i ve vážnější, kamarádsko-otcovské poloze, kterou ve filmu předvádí ve scénách se svým malým outsiderským svěřencem. Celkově je tenhle film ale spíš takovým souborem více či méně zábavných letních příhod, které zhlédnete, ale kdybyste to neudělali, taky se vůbec nic nestane (až tedy na to, že přijdete o nějaké ty minuty skvělého herectví BM, což je skoro vždycky škoda:D). Snímek postrádá nějaký výraznější příběh, zápletku, chybí mu směr, kterým by s ním divák mohl jít. Prostě takové to dílo na jedno podívání, které vám asi dlouho v hlavě neutkví (nemá krom BM totiž moc čím). 55 %. ()

Reklama

inutihar 

všechny recenze uživatele

Představte si, jak vám dva až tři lidi líčí zážitky z nějaké akce, kde jste vy ale nebyli. Oni skákají od příhody k příhodě, překřikují se, smějí se a vy nechápete. A pak vám řeknou něco jako "no, to bys tam musel být". Přesně stejný pocit mám z tohoto filmu, který vypadá, jako náhodně slepené scény z táborového seriálu. Bill Murray je výborný, je vidět, že ho to baví, že má verbální i fyzickou komiku zajetou z SNL a někde evidentně volnostylově improvizuje, ale zbytek herců a hereček vedle něj je vysloveně marný, nemluvě o tom, že některé postavy řeknou za celý film jednu, dvě věty. ()

FilmFaktor 

všechny recenze uživatele

Jednou na táboře, bylo mi cca 11-12 let, chýbal mi tam inštruktor ako je Bill Murray. Tábor vtedy dopadol pochopiteľne dosť napiču. V tomto tábore Bill Murray nechýba a celkovo teda film pôsobí veľmi srandovne a príjemne. S ľahkosťou natočené, inšpirácia pre mnohé ďalšie táborové voloviny a btw jedna z prvotín Ivana Reitmana. Potešilo. ()

aLPaC 

všechny recenze uživatele

Pohodová odpočinková komedie. I když není z osmdesátek, dalo by se říct má typicky osmdesátkový feeling. Možná takový průkopník, jehož finanční úspěch zametl cestičku ostatním. Možná se dokonce letním táborovým prostředím inspiroval i Pátek třináctého. Who knows. Každopádně zde vlastně ani není žádný pořádný děj, jen kupa scének, které táhne Bill Murray. ()

Galerie (45)

Zajímavosti (3)

  • Matt Craven v tomto filmu debutoval. (Pumiiix)
  • Keith Knight v tomto filmu debutoval. (Pumiiix)

Reklama

Reklama