Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Není tábor jako tábor, zvlášť když ho vede takový svéráz jako Tripper Harrison. Jeho celoživotní náplní je zábava. Ale veškerá legrace jde stranou, když dojde na každoroční sportovní zápolení s vedlejším táborem… (oficiální text distributora)

Recenze (18)

Georgex 

všechny recenze uživatele

Ivan Reitman a Bill Murray byli začátkem osmdesátých let ve svých vrcholných formách, proto není divu, že spolu upekli skvělou letní komedii, která i v dnešní době dokáže vykouzlit úsměv na rtech a neztratila nic ze svého kouzla, ba naopak. Svůj podíl na tom má poměrně zdařilý scénář, pohodová hudba Elmera Bernsteina, ale hlavně zmiňovaný herec, který se zde doslova utrhl ze řetězu a sází jeden vtípek za druhým. Moje hodnocení 75%. ()

Xmilden 

všechny recenze uživatele

Začínám chápat, proč bývá Bill Murray některými lidmi považovaný za komediálního génia. Ten člověk jel ve svých raných komediích na neskutečném levelu. Meatballs jsou nenáročná ztřeštěná podívaná, která vlastně předběhla svou dobu, protože takové odpočinkové bijáky vznikaly hlavně o zhruba 5 let později. 60% ()

Reklama

aLPaC 

všechny recenze uživatele

Pohodová odpočinková komedie. I když není z osmdesátek, dalo by se říct má typicky osmdesátkový feeling. Možná takový průkopník, jehož finanční úspěch zametl cestičku ostatním. Možná se dokonce letním táborovým prostředím inspiroval i Pátek třináctého. Who knows. Každopádně zde vlastně ani není žádný pořádný děj, jen kupa scének, které táhne Bill Murray. ()

inutihar 

všechny recenze uživatele

Představte si, jak vám dva až tři lidi líčí zážitky z nějaké akce, kde jste vy ale nebyli. Oni skákají od příhody k příhodě, překřikují se, smějí se a vy nechápete. A pak vám řeknou něco jako "no, to bys tam musel být". Přesně stejný pocit mám z tohoto filmu, který vypadá, jako náhodně slepené scény z táborového seriálu. Bill Murray je výborný, je vidět, že ho to baví, že má verbální i fyzickou komiku zajetou z SNL a někde evidentně volnostylově improvizuje, ale zbytek herců a hereček vedle něj je vysloveně marný, nemluvě o tom, že některé postavy řeknou za celý film jednu, dvě věty. ()

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Z čias, keď Bill Murray bol kráľom komédií a dievčatá zásadne nenosili podprsenky. Nenáročná letná oddychovka, ktorá síce nenatrhne bránicu, ale má úžasnú pohodovú atmosféru letného kempu. No finále s olympiádou je vynikajúce! Prekvapí Bill Murray, ktorý je nevídane uvoľnený. Zrejme ho vtedy ešte hranie v komédiách tak nesralo ako už o pár rokov neskôr... ()

Galerie (27)

Zajímavosti (3)

  • Keith Knight v tomto filmu debutoval. (Pumiiix)
  • Matt Craven v tomto filmu debutoval. (Pumiiix)

Reklama

Reklama