Reklama

Reklama

Big Hit

  • USA The Big Hit (více)
Trailer

Obsahy(1)

Sympatický mladík Melvin Smiley (Mark Wahlberg) působí na první pohled nesmělým dojmem, nicméně na živobytí si vydělává jako nájemný zabiják. Pro dobré profesionály je práce stále dost a i když je velmi dobře placená, musí Melvin z finančních důvodů brát vedle seriózních zakázek i menší melouchy. Proč? Jeho krásná snoubenka potřebuje peníze, jeho krásná milenka potřebuje peníze, každý potřebuje peníze. Kdo chce snadno přijít k balíku, může přijít za dobrákem Smileyem a prostě ho o něj požádat. Melvin se totiž nedokáže smířit s představou, že by ho někdo neměl rád a tak se lidem snaží za každou cenu vyhovět. Z těchto důvodů se také připojil k menší akci svého kolegy Cisca (Lou Diamond Phillips), který naplánoval únos dcerky japonského šéfa hollywoodského studia. Nikdo nepochybuje o hladkém průběhu standardní akce, ovšem dokonalý plán bere za své ve chvíli, kdy se zdrcený otec obrátí s žádostí o pomoc na svého přítele, který je kmotrem unesené dívky. A co čert nechtěl, je také mafiánským bossem, který si pravidelně najímá Melvinovu zabijáckou partu. Konsternovaný Cisco je pověřen tím, aby vypátral a zlikvidoval únosce, tedy vlastně sám sebe. Jak se dostat ze zapeklité situace? Což takhle hodit všechno na dobráka Melvina... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (219)

Gemini 

všechny recenze uživatele

Je to ujetost, ale se skvělými akčními scénami, s rozumnou mírou přehánění (je to přece jen komedie, že ano), s nesmělým nájemným vrahem Markem Wahlbergem, se kterým všichni včetně jeho snoubenky a milenky (přesně takováhle mrcha by vyrostla z Melounka, vítej zpět Kelly Bundová :)) vytírají jak se jim zlíbí. Tenhle typ lidí nesnáším, ale nakonec je to na pohodu... ()

Lima 

všechny recenze uživatele

Místama velmi vtipná akční komedie.Akčních momentů (jako je úvodní strhující scéna) tu mohlo být klidně více, ale přesto se člověk rozhodně nenudí. Některé gagy jsou skutečně podařené a některé přímo smrtící (viz. zdařilá pointa s pilným zákazníkem videopůjčovny :o) Z herců tu kraluje Lou Diamond Phillips, Wahlberg je překvapivě nevýrazný. ()

Reklama

Radyo 

všechny recenze uživatele

Naprosto nečekaný skutečný "big hit". Ani ve snu mě nenapadlo, že se u tohoto filmu budu tak skvěle bavit. Každý, kdo má rád takové ty krimikomedie, kde dochází k nečekaným zvratům a kdy se hrdinové (z nichž nikdo není vyložený klaďas) občas chovají, jako by neměli všech pět pohromadě, by si tento film měl půjčit na videu a podívat se na něj. Nedosahuje sice kvalit např. Sbal prachy a vypadni, ale stejně je to dobrý nářez. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $13miliónovTržby USA $27,007,143Tržby Celosvetovo $27,038,143║ Bláznivá uletená akcia, v podstate štýl filmu ktorý môžem, len keby to nekolísalo v úrovni všetkými smermi a nabralo to aj na nejakom výraznejšom charaktere postáv, veru nedokázal som sa pri tom až tak zabaviť ako napríklad pri Shoot 'Em Up. /50%/ ()

Fr 

všechny recenze uživatele

RETRO Je pochopitelný, že dokonce i pro ty co žijou mimo zákon existují určitý zásady, který se musí dodržovat. Jinak vypukne anarchie.…. Úvodní akční scéna, obohacená střelbou z ,,breaku“ a jinými akrobatickými kousky připomíná videohry. Každej tu má nějakou úchylku nebo poruchu osobnosti, proti čemuž je prkotinou zjištění, že rušička rušičky rušičky je k ničemu. Nádhera! Všichni zažijou a někteří i přežijou neuvěřitelný věci. Bláznivá černohumorná akční komedie, která se dá vidět víckrát. Sednout, vypnout (mozek) a bavit se. A je škoda, že tý akce není víc! PŘÍBĚH **** HUMOR *** AKCE *** NAPĚTÍ ne ()

Galerie (24)

Zajímavosti (3)

  • Na soundtracku k filmu je mj. píseň "Don´t Sleep", kterou rapuje Mark Wahlberg. (5150)

Reklama

Reklama