Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Sympatický mladík Melvin Smiley (Mark Wahlberg) působí na první pohled nesmělým dojmem, nicméně na živobytí si vydělává jako nájemný zabiják. Pro dobré profesionály je práce stále dost a i když je velmi dobře placená, musí Melvin z finančních důvodů brát vedle seriózních zakázek i menší melouchy. Proč? Jeho krásná snoubenka potřebuje peníze, jeho krásná milenka potřebuje peníze, každý potřebuje peníze. Kdo chce snadno přijít k balíku, může přijít za dobrákem Smileyem a prostě ho o něj požádat. Melvin se totiž nedokáže smířit s představou, že by ho někdo neměl rád a tak se lidem snaží za každou cenu vyhovět. Z těchto důvodů se také připojil k menší akci svého kolegy Cisca (Lou Diamond Phillips), který naplánoval únos dcerky japonského šéfa hollywoodského studia. Nikdo nepochybuje o hladkém průběhu standardní akce, ovšem dokonalý plán bere za své ve chvíli, kdy se zdrcený otec obrátí s žádostí o pomoc na svého přítele, který je kmotrem unesené dívky. A co čert nechtěl, je také mafiánským bossem, který si pravidelně najímá Melvinovu zabijáckou partu. Konsternovaný Cisco je pověřen tím, aby vypátral a zlikvidoval únosce, tedy vlastně sám sebe. Jak se dostat ze zapeklité situace? Což takhle hodit všechno na dobráka Melvina... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (222)

sedm.1 

všechny recenze uživatele

2 shlédnutí srpen 2013 - Big Hit je paradox jak kráva. Přestože jde totiž o totálně ujetou podívanou, kde zápletka nerespektuje svou šíleností absolutně žádné mantinely, kde se všechny postavy a vlastně i jejich herečtí představitelé chovají buď jako naprostý retardi nebo jako hovada utržený ze řetězu, kde akce je tak nesoudná a praštěná až je to k neuvěření, tak i přesto všechno je celá tahle asurdita zároveň i tak nehorázně zábavná, našláplá a lahůdková, že se snad u ní nelze ani nebavit a ten paradox spočívá v tom, že většina takovýchto filmů se s těmito ingrediencemi vždy nakonec utápí ve vlastní trapnosti a nefunkčnosti, což ovšem neni případ právě Big Hitu, neboť přestože jde totiž o extra koninu, tak je celý film doslova až po hrdlo napumpovanej testosteronem a adrenalinem, kde neni ani vteřina času na oddech, protože je to jednoduše po celou dobu jízda s plynem na podlaze, kde se náramě působivě prolíná perfektně choreograficky zvládnutá akce s funkčním humorem a vlastně i tak trochu milostnou vsuvkou 8D a vše to i přes onu zmiňovanou tvůrčí nesoudnost náramně ladí a baví. Big Hit je tak zkrátka hodně nenáročná blbůstka se začínajícím Markem Wahlbergem a excelujícím Lou Diamond Phillipsem a přesně tomuto typu filmu se kdykoliv poddám, protože mi vždy na 200% dobije energii a šťávu. /////////////////////////Super akční jízda,nenáročná,vtipná,nadupaná,hodně,hodně moc se mi to líbilo.Ten film má neuvěřitelné tempo. DOPORUČUJI!!!!!!!!!!!! ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Já miluji tyhle devadesátkové čerhohumorné akční thrillery. Skvělá zábava od začátku do konce s naprosto ujetou a překvapivě i originální zápletkou, je zde spousta pamětihodných situací, nikomu se nedá věřit, každý vyjebává s každým + skvělý mladý Wahlberg a nechybí i slušná dávka akce. Stojí za zhlédnutí. 75% ()

Reklama

Snake.Charmer 

všechny recenze uživatele

Late nineties - ideální doba tak trochu sentimentálně zavzpomínat, co nám ta filmová devadesátá léta přinesla a náležitě to zparodovat. Chviličku mi trvalo než jsem se naladil na vlnu filmu, ale za chvíli to přišlo a pak už jsem se vezl až do konce. Střízlivá stopáž, úchylný postavy a tuny nadhledu a humoru i spousta WTF scén - docela se divím, že toto dílko není známější a "kultovnější" - atributy na to má. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

RETRO Je pochopitelný, že dokonce i pro ty co žijou mimo zákon existují určitý zásady, který se musí dodržovat. Jinak vypukne anarchie.…. Úvodní akční scéna, obohacená střelbou z ,,breaku“ a jinými akrobatickými kousky připomíná videohry. Každej tu má nějakou úchylku nebo poruchu osobnosti, proti čemuž je prkotinou zjištění, že rušička rušičky rušičky je k ničemu. Nádhera! Všichni zažijou a někteří i přežijou neuvěřitelný věci. Bláznivá černohumorná akční komedie, která se dá vidět víckrát. Sednout, vypnout (mozek) a bavit se. A je škoda, že tý akce není víc! PŘÍBĚH **** HUMOR *** AKCE *** NAPĚTÍ ne ()

Fakipics 

všechny recenze uživatele

Nádherná, přehnaně svižná momentka pro neandrtálské líné zadnice, co mají rádi akční střih, pevnou řiť, japonské, jebavé oči a King Konga. Wahlberg ohromil svou rolí, jakožto citlivý nájemný zabiják se svědomím v konečníku, vypadal daleko víc přirozeně oproti filmům, které jsem s ním viděl naposled. Zápletka jednoduchá, přímá, zábavná, jo a používám stejné posilovací zařízení jako ten černý pán, zákazník měsíce. ()

Galerie (24)

Zajímavosti (3)

  • Na soundtracku k filmu je mj. píseň "Don´t Sleep", kterou rapuje Mark Wahlberg. (5150)

Reklama

Reklama