Mini (Nikki Reed) rozhodně není žádný andílek, spíš nezávislý ďáblík. Její matka Diane (Carrie-Anne Moss) je na práškách a úplně neschopná, ale i tak by ji přece šlo alespoň respektovat. Mini však její eliminaci vezme od lesa a svede svého fešného nevlastního otce Martina (Alec Baldwin) a společně se rozhodnout ušít na Diane boudu. Aby se mohli nerušeně muchlovat a u bazénu velikosti tenisového kurtu popíjet drinky s deštníčky, nechají ji prohlásit za šílenou. Aby toho nebylo málo, dojde i k vraždě. Sexuální idyla natož vzájemná náklonnost nemůže trvat věčně a tak se v době, kdy do případu začne šťourat detektiv Garson (Luke Wilson), jeden obrátí proti druhému. (oficiální text distributora)

Trailer

Petrus1

Jelikož sem se celkem nudila, tak se rozhodla, že na to kouknu. No, a zjistila sem, že už sem to kdysi viděla...snímek je nic moc, závěr vás taky ničím nepřekvapí (a to ani napoprvé), ale Nikki je neskutečná rozhoďnožka a taky pěkná mrcha a to mám ráda! :-) Sice sem ji v ničem jiným hrát neviděla a nemyslím, že je až zase tak krásná a úžasná, ale tahle role ji sedla! Tak já bych se asi taky s Alecem "pobavila" (na svůj věk je to celkem fešák! ;-)) No a "Trinity" tady ve zcela jiné roli - mě celkem pobavila (hlavně scéna u maséra, šukálisty! :-D) Jak říkám, snímek celkově nic moc, ale celkem dobré herecké obsazení a sem tam nějaká perverznost (píchat nevlastního tatíka už je teda asi běžnou záležitostí a ne perverzností...), ale nakonec je z toho pro mě slušnej malinkej nadprůměr. ()

Balu...

Na Nikki jsem se vydržel dívat i s českým dabingem na Nově a upřímně bych se díval i na záznam z mistrovství houbaření, kdyby tam vystupovala. Film si udržuje pozornost přes ne příliš nápadité dialogy bikinama a smyslnými rty; ten zbytek je jaksi jen do počtu a vlasně mě to ani neirituje.. ()

MISSha

Tak tohle bylo docela překvapení. Od snímku jsem nic extra nečekala a to bylo i dobře, protože tahle černohumorná satira s notnou dávkou ironie mi sedla. Kdo čeká originálni námět, bude zklamán. Protože děj není kdovíjak inovativní, v úkladné vraždě jde spíš o poutavé pojetí a dobře napsané postavy, včetně evil bitch v hlavni roli. ()

eye candy

Teda nic proti ale Nikki Reed byla vzrušující a smyslná asi jako faktura za plyn, hlavně její elegantní chůzi na podpatcích bych na stupnici anti-afrodiziak zařadil přibližně někam mezi studenou sprchu a hemeroidy. Čímž pádem odpadla veškerá radost ze hry ukáže/neukáže a žádný jiný hlubší smysl jsem v tomto barevným výplodu Gutheovi fantazie také bohužel nenašel, i když tam očividně (podle Mininých blábologů o nových výzvách -např. stát se kurvičkou a vyspat se s nevlastním otcem) někde schován byl. Btw některým hercům fakt chybí soudnost. ()

Slartibarkfast

Hloupý, neoriginální a nevýrazný film. Baldwin to sice v některých chvílích zachraňuje hereckým uměním, ale to zkrátka nevylepší už tak debilní scénář ve spojení s hrůzostrašnou nesympatickou obludou v roli jeho nevlastní dcery, která se někde na začátku stane jeho milenkou. Dva další potenciálně zajímaví herci jen štěkají zpovzdálí a z Mossové je jen nasáklá fetka. Inu, zklamání a nechuť. 35% ()

• Celosvětová premiéra proběhla 1. května 2006 na filmovém festivalu Tribeca v New Yorku. (BMW12)
  • Natáčelo se od 11. října do 19. listopadu 2004 v Calabasas (Kalifornie, USA). (BMW12)