Reklama

Reklama

Mini (Nikki Reed) rozhodně není žádný andílek, spíš nezávislý ďáblík. Její matka Diane (Carrie-Anne Moss) je na práškách a úplně neschopná, ale i tak by ji přece šlo alespoň respektovat. Mini však její eliminaci vezme od lesa a svede svého fešného nevlastního otce Martina (Alec Baldwin) a společně se rozhodnout ušít na Diane boudu. Aby se mohli nerušeně muchlovat a u bazénu velikosti tenisového kurtu popíjet drinky s deštníčky, nechají ji prohlásit za šílenou. Aby toho nebylo málo, dojde i k vraždě. Sexuální idyla natož vzájemná náklonnost nemůže trvat věčně a tak se v době, kdy do případu začne šťourat detektiv Garson (Luke Wilson), jeden obrátí proti druhému. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (57)

MISSha 

všechny recenze uživatele

Tak tohle bylo docela překvapení. Od snímku jsem nic extra nečekala a to bylo i dobře, protože tahle černohumorná satira s notnou dávkou ironie mi sedla. Kdo čeká originálni námět, bude zklamán. Protože děj není kdovíjak inovativní, v úkladné vraždě jde spíš o poutavé pojetí a dobře napsané postavy, včetně evil bitch v hlavni roli. ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Všechny trumfy filmu jsou hned na začátku. Spočívají v tom, že matka obtáhne nějakýho svýho náhodně zbalenýho nabíječe v posteli svý dcerunky a ta zase uleví svému nevlastnímu tatínkovi. Pak už je to jen rutina viděná mnohokrát a většinou lépe, ve stylu umím každýho ojebat a taky umím s každým vyjebat. Jinak bych si dovolil ještě mírně zchladit potencionální diváky z řad mužského rodu, pokud čekáte, jak bývá v těchto filmech zvykem, alespoň hezkou sexy kočku musím vás zklamat, hlavní hrdinka je mírně tlustá, s tunou make-upu na ksichtě, šestnáctiltá kráva romského původu /nic proti zdejší menšině /. Navíc pointa filmu je až směšně průhledná, já jí odhallil v ten okamžik, jak seděla se svým otčínem v tom autě. Schválně napište, při jaké scéně jste to odhalili vy, ať zjistímte, kdo z nás to odhalil dřív ! ()

Reklama

Falko 

všechny recenze uživatele

Nemal som ziadne velke ocakavania a nakoniec z toho vzisla celkom dobra cierna komedia plna ironickeho humoru. Takmer nikto z hrdinov vo filme nie je neviniatko a to plati nielen o Baldwinovi, ale hlavne Nikki Reed (TRINASTKA, LEGENDY Z DOGTOWNU), ktora je vo filme dost velka mrcha a viacmenej mi pripominala postavu Kathryn stvarnenu Sarah Michelle Gellar z filmu VELMI NEBEZPECNE ZNAMOSTI (1999). Jeff Goldblum si tu zahral len vedlajsiu postavu suseda, ktory mal moznost kadeco vidiet, len skoda, ze nedostal väcsi prietor na zobrazenie hereckeho talentu. Rad by som ho uz konecne videl v zapornej ulohe. Luke Wilson ako policajt bol dobry a hlavne, ze dokazal postavy vo filme poriadne znervoznovat, pretoze vdaka nemu vymazal akukolvek nudu, ktora by mohla pocas filmu prist... 29.05.2008 _________ Alec Baldwin - (Martin) +++ Nikky Reed - (Mini) +++ Carrie-Anne Moss - (Diane) +++ Jeff Goldblum - (Mike Rudell) +++ Luke Wilson - (Policajt Garson) +++ Hudba: Cato +++ ()

castor 

všechny recenze uživatele

Relativně slušné obsazení (Jeff Goldblum i Alec Baldwin jsou i v pokročilém věku sekáči) vévodí téhle báchorce o zhýralé morálce zazobaných, ve kterém růžky vystrkuje ďábelsky andělská Mini, předčasně vyspělá a emotivně chladná dcerka bohatých rodičů, jejichž náplní dnů i nocí je kariéra (nevlastní otec) a alkoholo-drogové tripy (matka). A tak se začne rozmazlená lolitka nudit, okořeňovat si život a zaplétat se s nesprávnými muži. První desítky minut jsem si říkal, že tohle půjde odnikud nikam. Jenže jakmile scénu „nedobrovolně“ opustí otravně přehrávající Carrie-Anne Moss, začnou se dít příjemně mrazivé věci. Řeknu to asi takhle.. nenudil jsem se, ba naopak jsem byl několikrát mile překvapen, ale dospívající dračici a spoluscénáristce z Třináctky Nikki Reed chyběla po herecké stránce větší dravost i drzost (omezila se jen na to, co ji dovolil scénář), čímž by pomohla celému tomu umělému oparu, který se nad snímkem debutujícího režiséra vznášel!! Ale jinak docela spokojenost.. ()

Deimos 

všechny recenze uživatele

TV/// Obsazení 8/10 Děj 8/10 Hudba 7/10 Efekty 8/10/// +příběh, kvalitní herecké výkony, Nikki Reed, pěkně se na to (na ni) kouká, závěr -je to možná zbyčečně krátké, závěr není špatný, ale je trošičku urychlený, vadila mi Carrie-Anne Moss, přišlo mi, že přehrává/// Film sice stojí na známé zápletnce, ale tentokrát je zpracovaná kvlitně a s nadhledem. Film mě hodně bavil. To co se v něm odehrávalo se mi hodně líbilo. Největší dík patří hercům. (Alec Baldwin, Luke Wilson). Nechybý tady napětí, mrazení, očekávání jak to dopadne. Přitom děj slušně odsýpá, nějaká nuda se tu ani nevyskytuje. Tenhle film jsem si užil a řekl bych, že Nikki Reed se na thle roli pěkné mrchy dost dobře hodí. Rozhodně jim budete fandit./// Celkem 79%/// ()

Galerie (20)

Zajímavosti (2)

  • Celosvětová premiéra proběhla 1. května 2006 na filmovém festivalu Tribeca v New Yorku. (BMW12)
  • Natáčelo se od 11. října do 19. listopadu 2004 v Calabasas (Kalifornie, USA). (BMW12)

Reklama

Reklama