poster

Hrůza na londýnském mostě (TV film)

 • Česko

  Teror na londýnském mostě

 • USA

  Bridge Across Time

 • Slovensko

  Teror na Londýnskom moste

Horor

USA, 1985, 96 min

Scénář:

William F. Nolan

Kamera:

Gil Hubbs

Hudba:

Lalo Schifrin

Střih:

Thomas Fries
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV filmu (16)

 • Cival
  **

  Ale když by hrůznost tohoto filmu neterorizovala mou mysl už v nevyspělých sedmi letech, určitě bych se neodvážil jít nad jednu ušmudlanou hvězdičku....(1.8.2004)

 • choze
  odpad!

  David si mezi "MLADÝMI A NEKLIDNÝMI", "KNIGHT RIDEREM" a "POBŘEŽNÍ HLÍDKOU" připsal něco video (REVENGE OF THE CHEERLEADERS, HVĚZDNÁ SRÁŽKA, WITCHERY, POSLEDNÍ MSTITEL, FOTOGRAF) a TV béček (LAVINA, KOLAPS, NICK FURY). Tenhle televizní horůrek patří k jeho prvním snímkům a i když vysílá Jacka Rozparovače originálně do současné Ameriky, nezaujme ani banálním scénářem a nudnou režií, ani ošmelenými vraždami, ani Davidovými úžasnými kudrlinami. Zajímavostí budiž, že nijak zajímavou hudbu k filmu složil autor znělky "MISSION: IMPOSSIBLE" Lalo Schiffrin.(31.1.2008)

 • ScreamJay
  *

  Báchorka o Jacku Rozparovači přiživuje už několik desetiletí podhoubí hororového průmyslu, jenž ji někdy slušně a jindy uboze převádí do filmové podoby. No ale jak slušně ohodnotit tuto variantu? Stačila by věta, že Haselhoff opět nezklamal! Teď už i mírně natvrdlý jedinec pochopí, že asi zrovna o extratřídu nepůjde. I na televizi je tohle dost chudý pokus, asi stejně jako když si objednáte zeleninovou polívku a jediné co v ní krom vody najdete je kraulující masařka. Autoři se totiž jali využívat, jak já říkám, předpřipraveného napětí. To funguje na principu seznamu scén co v hororech působí a ty se nervomocí snažili vecpat kam jen to šlo. Hlavní hrdina mi spíš než jako drsnej polda připadá jako muž z domácnosti. Krom toho že sám sobě dost odporuje, neb nejdřív s ledovým klidem tvrdí jak jsou vraždy jeho denním chlebem a pak srdceryvně popisuje traumatizující zážitek, kdy zastřelil kluka při vloupačce. Já nevim, ale detektivové na vraždy asi řadový vloupání neřeší. Takže spíš než na Londýnském mostě je tohle hrůza na televizní obrazovce a úplná ztráta času. Sorry Davide ale sou i jiný povolání než herec.......(31.7.2004)

 • Ruut
  *

  Tohle si matně pamatuju a raši bych ale neznal. Koukal jsem kdysi jako malý capart jen kvůli Mitchovi z Pobřežní hlídky a už tehdy jako desetiletý jsem se hrozně nudil.(19.2.2011)

 • kingik
  *

  Film je dost bez života. Nápad vyslat Rozparovače do současné Ameriky je zde zcela promrhaný. Režisér Swackhamer posílá nedobře hrajícího Hasselhoffa od záběru k záběru a přitom ho nenapadne dát těmto záběrům a scénám něco co by diváka probudilo z nudy. Příběh s motivem Jacka Rozparovače přímo vybízí k naturalisticky pojatým mordům, ale tady se ani ty vraždy nepovedly. Jsou příliš uměle inscenované a stereotypně podané. Nuda si zahrála hlavní roli a vyšoupla z filmu všechny důležité ingredience, které dělají film zajímavým.(21.2.2011)

 • Campbell
  ***

  Na tenhle film jsem se dost těšil, už jen kvůli Barbeau nebo Gulacerovi a i kvůli Hajzhofovi. No a nakonec se z toho vyklubala průměrná detektivka, Schifrinova hudba byla sice parádní, ale ani po kotníky nedosahovala genialitě Howlingu. Bohužel režisér nevěděl co chce točit, vyšetřování vražd, nebo horor s dusnou atmosférou, která se ale bohužel po půli filmu totálně vytratila. Ne nemusel to být špatný film, ale je až moc nevyváženej, ale ztracenýho času mi líto není.(1.1.2012)

 • Terter
  odpad!

  Další z řady "perel" hollywoodské kinematografie, kde David opět předvádí jeden ze svých dechberoucích "výkonů". Pokud máte rádi opravdu blbé filmy, budete u tohohle chrochtat blahem. Scénář je pitomý jak nudlový vývar, řádně ochucený nelogičnostmi a nereálnostmi (pokud něco o Jacku Rozparovači a jeho vraždách víte, u tohohle budete trpět). Celé to korunuje opravdu trapné finále, které je předvídatelné asi jako finále Superstar. Prostě ztráta času.(2.6.2005)

 • SOLOM.
  **

  Filmů o legendárním Jacku Rozparovači již bylo natočeno opravdu hodně, ale jen málokterý z nich stojí opravdu za to. Tento televizní snímek však patří do kategorie těch lehce podprůměrných a to i přesto, že tvůrčí myšlenka je do jisté míry docela originální. Nápad přenést londýnský most do Ameriky je vskutku zajímavý a do jisté míry i netradiční. Nicméně to však nemění nic na tom, že celková lacinost a místy až nudnost jeho kvalitu docela znevažuje. Samotné vraždy jsou místy totiž opravdu sterilní, stejně jako výkon hvězdného Davida. Ten zde vážně zazářil především svými kudrlinami a bělostí zubů.(21.2.2011)

 • xaver
  *

  David Hasselhoff měl smůlu, že jsme tento snímek viděl později, než jeho "klenot" Pobřežní hlídku. Primitivní seladon, který neumí hrát, ale ženám se asi líbí.(16.6.2012)

 • colapso
  **

  Nakonec jsem to přežil,byť dávám nízké hodnocení,určitě to nebyla vyložená ztráta času.(28.7.2012)

 • krvavamera
  **

  nedostatky tohoto filmu jsou jeho přednostmi. jedinými, zato velkými. dokonale špatný český dabing, policista který nemůže střílet, David Bukačka si krásně probrečí a herecky naprosto "exceluje" a ohromuje svými dedukčními, až paranormálními schopnostmi... a jako správní amíci si tu hodně povídají, většinou jsou to naprosto šílené pindy o ničem, zdroj potencionální škodolibé divácké zábavy. jo a spíš než horor je to prostě detektivka, pomineme-li fakt, že se na začátku vrah "vynoří" z kamene, po zbytek filmu má normální lidské vlastnosti a ani hrůzu nijak nebudí (není náhodou u hororu zvykem, že by se člověk měl bát... aspoň trochu... aspoň chviličku? tak to tady rozhodně nehrozí) "Cítím tu vražedné vibrace" / "Zavřete mi tu to městečko." "Městečko v žádném případě nezavřeme" atd.(21.2.2011)

 • Gardenboy
  odpad!

  ehm ...(19.3.2006)

 • kkarx

  Viděl jsem tenhle horor, nebo spíš jeho část než jsem musel do postele, když mi bylo něco mezi 7-9 lety na dovolené v chatě Srní v hlubokých šumavských lesích (chata je v prudkém svahu poblíž Srní na cestě z Čeňkovy pily). A v tom věku mě to úplně hrozně vyděsilo. Ale můžu říct, že i dospělí, v té době ještě nejspíš nezvyklí na horory, sěděli přikovaní na židli a ani nedutli. Byla polovina 90. let a na tu dobu mám krásné vzpomínky z dětství, takže jsem to už takových 20 let neviděl a nemůžu to hodnotit. Dneska mi přijde jako větší hrůza, jak rychle utíká čas.(1.1.2015)

 • Cechyno4
  odpad!

  Každého slova, které k tomuto filmu napíšu by byla velká škoda. Prostě odpad !(31.12.2009)

 • MonarC
  odpad!

  Film se snaží být velmi vážný a seriozní. Bohužel snaha byla marná a díky dementnímu oživení Jacka Rozparovače působí spíš jakopohádka. Prostě nemůžu dát vyšší hodnocení až jen kvůli té pitomé cihle.(9.5.2013)

 • leonskennedy
  ****

  Pěknej horor o Jacku Rozparoviči,napínaví i celkem strašidelný.Hasselhoff dobrej výkon!(13.9.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace