Je rok 1987 a nesmělá mladá žena se v přímořském městě setkává s dívkou, která se umí bavit. Vzniká mezi nimi pouto, které jako by neomezovaly zákony času a prostoru. (Netflix)

Esgalnor

Výborný, strhující, odlišný. Skvěle dotažený originální námět, který táhnou především úžasný herecký výkony hlavních představitelek a výborně napsaný postavy. Jen v popisku je celkem solidní spoiler, který člověka v půlce může ochudit o to překvápko. Epizoda je oproti všemu ostatnímu z BM strašně jiná, ale možná se to po vší tý depresi hodí. A konec byl vynikající. ()

Yardie

Takové jiné pojetí než jsme zvyklí. Pozitivní, příjemné, taková spíše romantické. Samozřejmě upozorní na nějakou otázku a jisté dilema, ale není to nic negativního, něco co by hýbalo společností. Takový díl na oddych, odreagování, pohodovka. Howgh! ()

Haniczka

Až bude moci být přeneseno vědomí do náhradního těla, které si každý (kdo na to bude mít) bude moci vypěstovat ze svých buněk, pak budeme skutečně nesmrtelní. Kde bude pak etická hranice? ()

majec4

Trochu nestandartne ponata cast. Az niekde v 3/4 pribehu to uplne pochopite. Bolo zaujimave predpokladat co bude premisou. Postavy sem tam nieco naznacia, no odhalit to ide tazsie. Esteze som necital obsah, lebo uzivatel Maslord to plno ludom urcite zbytocne pokazil. Bolo to sice zaujimave, hlavne ten zaver, kde sa uz trochu pritlaci aj na emocie, no na plny pocet to aj tak nestaci. Natocene super, ale ta tema dvoch dam ma az tak nechytila. A najviac ma sklamalo to, ze to nebolo az take kontroverzne. Po titulkach sme s kockou nemali obvyklu potrebu vyrozpravat si pocity z danej epizody. ()

poet

Videl som vela dielov Black Books ale tento vyčnieva nielen v rámci série ale v aj rámci žánru sci-fi. Charlie Brooker to napísal skvelo...Užasny príbeh, herci a tá hudba to je niečo prečo si tuto epizódu budete pozerať dookola :) ()

IvcaSammet

Něco mezi třema a čtyřma hvězdičkama. Ze začátku mi to přišlo všechno takové nemastné neslané, i když jsem si několikrát přečetla obsah, stejně mi trvalo asi 30 minut než mi konečně došlo, co se to tam vlastně vůbec děje. Stopáž mi přišla zbytečně dlouhá, ze začátku šlo pouze o "romantické" seznamování, což mě nijak zvlášť nebere. Závěr sice hezký, ale na mě to bylo prostě moc přeslazená. Taková sci-fi romanťárna ... ()

Flopik

Život je krásny tým, že raz skončí. Čo keby ste však mali možnosť ako to obísť, viac nepoviem lebo by som prezradil základnú pointu. Koniec sa mi veľmi nepáčil, vzhľadom k príbehu by som si to predstavoval inak. SPOILER: Takže 49 ročný vzťah, dcéra a namiesto šance vidieť ich znova, si vybrala nezbedné dobrodružstvo so svojou lesbickou kamoškou... Manžel sa musel hrobe obracať. ()

Tunri

Nejdřív jsem si říkala, že je to na nic, utahané, nijaké, nudné. Ale jak už to u Black Mirror bývá, je nutné to dokoukat do konce. Pak se ti twistne do Black Mirror a je to 100%. A  úplnej konec v titulkách naprostej kult. ()

ladno

Charlie Brooker prekvapil. Na rozdiel od všetkých ostatných dielov tento nebol katastroficky zdrvujúci a zničujúci... Alebo žeby predsa? Však, čo môže byť zdrvujúcejšie ako ten mix šťastia, nešťastia, beznádeje, života a smrti v jednej epizóde, v jednom San Juniperu? Asi je fakt jedno, či Brooker píše pozitívne alebo negatívne ladenú epizódu, výsledok je nemenej ničivý. Akurát tentokrát nie som pohltený smútkom a zdesením, ale eufóriou a radosťou. Intenzita zážitku je však stále rovnaká. Hodnotenie: 100% ()

Lukin413

Netradiční milostné drama na jehož pozadí se odehrává asi nejčastější motiv tohoto seriálu - etická stránka nové technologie. Nicméně výprava, herecké výkony a dávkování emocí je naprosto bezchybné. ()

djfun

Pro mě jeden z nejúžasnějších příběhů celého seroše! A navíc ta hudba! Zatímco v osmdesátkách u nás frčely přitroublý Sandry a Modrý Tanky, tady zazní průřez skvostů, na které se tehdy pařilo v UK či v US, doporučuju full soundtrack: Living in a Box, Salt-N-Pepa, Palmer, Simple Minds, Janet Jackson, Eric B. and Rakim, Alexander O´ Neal a jeho strhující Fake, INXS, luxusní pecka C´est La Vie od Nevila nebo kultovní Pump Up The Volume od MARRS, nejzásadnější hip hopové klasiky od Run DMC a Public Enemy, nechyběj FGTH, T.T. D´Arby, Yello, funkovej megahit Word Up od Cameo, dnes už zapomenutá lahůdka Lean On Me od Club Nouveau, ale ani topovky od Madonny, Whitney či Depeche Mode. Prostě parádní hudební společnost z doby, kdy ještě pop (nejen) nebyla taková sračka! ()

dudunecek

Vynikající nápad, který nestojí jen na jedné myšlence jako většina dílů. Tohle má mnohem více vrstev, velmi symtické a skvěle napsané charaktery a skvělej retro feeling alá Stranger Things. Skvělej díl, ale ne nejlepší. ()