Čapí dobrodružství

Čápi nosí děti... nebo alespoň nosívali. Teď nosí balíčky pro celosvětového internetového giganta Cornerstore.com. Nejlepší doručovatel společnosti, čáp Junior, má být zanedlouho povýšen, když náhodně aktivuje stroj na výrobu dětí a ten bez jakékoliv autorizace vyrobí rozkošnou holčičku. Junior a jeho kamarád Tulip, jediný člověk na Čapí hoře, v zoufalé snaze doručit zásilku dřív, než se to dozví šéf, a závodí s časem, aby doručili své první dítě – na divoké a objevné cestě, která by mohla pomoci k úplnosti nejedné rodině a vrátit čápům na celém světě jejich původní poslání. (Freeman Ent.)

zuzza11

Jsou animáčka, na které se dívám stále dokola dokola i jako kulisa, ale jsou animáčka, která se podívám jednou a už vím, že nikdy více. Bylo to docela vtipný, takže za vlčí ponorku dávám hvězdu, za nápad a obsazení dávám hvězdu druhou.... žádné další klady mě dále nenapadají... ()

Vasyl

Vlčí minivan a bitka s tučňákama mě fakt dostaly. Jinak na můj vkus moc uječený. Ala aspoň jsem konečně viděl jak se dělají děti. Že je nosí čáp jsem věděl, ale že si musím napsat dopis s požadavkama, to nás v sexuální výchově neučili. ()

blondboss

Keď už máte pocit, že sa v animákoch už nič nové nedá vymyslieť, príde Stoller so Sweetlandom a natočia bravúrny unikátny animák s množstvom gagov a neskutočne milou atmosférou. Rozprávka o bocianoch, čo nosia deti, pričom si trošku zmenia svoje portfólio? WTF? :) Naozaj sa niekedy čudujem, kde tí ľudia berú tie nápady. Každopádne toto na mňa zabralo a ja som sa bavil, hlavne na vlčích formáciách - to bolo ozaj cool. Záver veľmi pekný. Škoda, že animácie neboli na trošku lepšej úrovni, inak by to bolo do plných. 75 % ()

JenYu

Takový klasický americký animák. S obvyklými plusy i mínusy. Roztomilé dětičky, vtipné hlášky a zábavné téma filmu. Vadila mi však přílišná rychlost, užvaněnost, ukřičenost, grimasy a pištění (ostatně jako u většiny amerických kreslených filmů). A vlastně by se mi líbilo víc, kdyby v popředí byli pouze čápi, takhle je to opět variace na známé téma kamarádství člověka a zvířete. Sečteno a potrženo: nenáročná oddychovka pro celou rodinu. ()

marrrrian

K svojmu prvému animáku roku 2016 som sa dostal až v septembri a asi aj preto hodnotím tak vysoko. Ale keby som aj mal nejaké iné aktuálne rozprávky na porovnanie, asi by som tu ten plný počet dal znova. Zaokrúhlene... Nadupaná jazda, postavičky povahovo skarikatúrované na maximum a preto je každá z nich jedinečná, v rámci príbehu nezameniteľná a nepostrádateľná. Čo sa týka humoru, v kinosále boli okrem nás samé rodinky s deťmi a prekvapivo sa najviac smiali dospelí a deti bolo počuť zriedka, čo vypovedá o pointovaní, ktoré oslovilo hlavne nedetského diváka, ktorý už pochopí sarkazmus, iróniu a ktorý vidí vo vtipoch a ďalších zobrazených situáciách zmysel aj na základe životných skúseností. Niektoré scény boli slabšie, ale tie, čo sa podarili (a bola ich väčšina a bolo ich mnoho) to hravo potiahnu. Určite odporúčam! ()

LeniRo

Nelogické, praštěné aneb naprostá blbost a ptákovina. Ale já se u toho neskutečně bavila od začátku do konce a některý hlody stály za to. 5* z 5 s čistým svědomím :) ()

janinka123

Je fajn si někdy od živých herců odskočit k animáku. Tento mě celkem příjemně překvapil. Celkem zajímavý příběh a tisíce roztomilých miminek. ()

LencaN

Víc dětský animák. Musíme se smířit s tím, že ne každý animovaný film je určený pro 18+ :D proto nebudu fouňa a házet na Čapí dobrodružství špínu, když prostě jen nejsem cílovou diváckou skupinou. Předně - bylo to taaaaak roztomilé! Zrzavá slečna byla místy trochu psychoidní a dost bláznivě ukecaná, ale vyrovnala to svou normální rozumnou stránkou. Animace taková klasická, pěkná, nic převratného. A scénář byl úsměvný hned od začátku. Čápi, kteří přestali roznášet děti, ale stroj na děti se stále skrývá v útrobách jejich firmy na Čapí hoře. Omylem se vyrobí jedno škvrně a dvojice hrdinů je nucena ji přes ukončenou donášku dětí doručit rodičům. Na cestě potkají různé překážky a přijdou na zajímavá zjištění. Nevím, co to se mnou provedlo, ale na konci jsem dojetím uronila pár slz. Proto nemůžu film hodnotit hůž než 4*. ()

kolly13

Rozjelo se to tak, že jsme se smáli i s dětmi a opakovali se některé pasáže. A to už se dlouho nestalo, takže dám plný počet. A nebudu řešit, že je to omšelé vystupňování děje a že útočí na rodinné city. ()

bigmatko

Tento rok priniesol viacero animákov Bociany určite patria k tým najlepším. Je to zábava pre celú rodinu každý si v tom nájde to svoje. Film má dobrý nápad, pekne spracovanie, humor, pointu a aj morálne a mravné ponaučenie. Určite sa to oplatí vidieť. ()