Magazín o filmových novinkách z domova i ze zahraničí. (Česká televize)

aronofsky

Kinobox je objektivní a seriózní. Pro příklad: 29.7.2008 se u třetí Mumie objevilo hodnocení 8/10! To myslím mluví za vše. ()

cz.arlie

Kinobox ´96, můstek Enterprise: Dat: "Kapitáne, Kohoutovi vzali minulý týden papíry!" Pickard: "Jen ho nechte." Kohout: "Jasně, pohoda..." Holý: "Bacha, Mléčná dráha!" CÁK! (cosi jogurtoidního dopadne na Holého) Holý: "Sakra, škraloup...!" ()

veere

Jak ostatní, tak hlavně z nostalgie po výstupech Holého s Kohoutem, teď již nesleduji a ani Čtvrtníček mě nepřiměl změnit názor. ()

Monyfik

jak už někdo psal dříve, zlatý Kohout a Holý. Za časů Kohouta a Holého to byla jiná káva, přímo filmovomagazínové orgie:))) ()

e-pilot

Kinobox zažil tři etapy. První, které kralují Roman Holý a Miloš Kohout, v níž šlo o filmy a skeče byly vtipnou třešničkou na dortu (Pamatujete na Miloše-lidojeda???) Druhou, ve které zněl už jen hlas Holého v monotónních promluvách. A třetí, ve které převtipovaný Čtvrtníček zabil film. Co je moc, je moc. Z Kinoboxu vzešla snad jen jedna jediná trvalá hodnota - cena Český lev. ()

WhiteKokser

Celkem zajímavý pořad o novinkách v kinech. S Holým a Kohoutem to byla zábava, ale jak se tam objevil Čtvrtníček, tak to šlo do háje (aspoň pro mě, protože na trapné vtipy Čtvrtníčka jsem alergický). V dnešní době Kinobox vůbec nepostrádám, protože je zde mnohem lepší MZ LIve... ()

Zix.

Na svojí dobu to byl hodně dobrý pořad pro milovníky filmů, na který jsem občas rád kouknul a dozvěděl se zajímavý novinky nebo ukázky z filmů. Dnes už by podobný pořad samozřejmě kvůli internetu neměl šanci dlouho přežít, protože by nejspíš tvůrci zopakovali to co fanoušci filmů už dávno ví. ()

burg

On jako pořad za moc nestál, ale kde jinde se měl člověk dřív dozvědět co nového se natáčí, co se připravuje a vůbec. Hvězda navíc za Čtvrtníčkovo komentáře. ()

RADX1

Abych řekl pravdu u tohoto pořadu mě nejvíce zajímalo co Holý s Kohoutem vymyslí za ptákovinu. Informace o žebříčcích a novinkách byly bonusem. A jejich hodnocení/recence jsem nikdy zvlášt neřešil. ()