Intacto

Každý má svůj osud. On jediný je nedotknutelný. Dokud se štěstí nestane příčinou jeho pádu. Mají dar okrádat jiné o štěstí a ještě na tom vydělat. Tomas přežil leteckou katastrofu, Federico zemětřesení, Sam vojnu a Monica dopravní nehodu. Tomas se živí zlodějinou, Federico je pojišťovací agent, Monica pracuje na policii a Sam pátrá po lidech, kteří mají tentýž dar jako on - štěstí. Svůj osud pak pokouší ve hře na život a na smrt. (oficiální text distributora)

Anderton

Videl som v dnes už nebohom kine Istota v Karlovej Vsi, čiže mám na tento film nostalgické spomienky. Navyše som bol na ňom so svojou budúcou priateľkou. Spomínam si na sľubné recenzie, príjemnú tajomnú atmosféru, nejaké tie podnety na zamyslenie a nie príliš dotiahnutý scenár. Film postupom času zapadol v mori španielskej hororovej a mysteriózno- trilerovej produkcie. Škoda, niekedy by som si ho v tv rád pozrel znova. ()

Slarque

Zajímavý námět, který vychází z podobného místa jako Vyvolený, ale směřuje úplně jinam. Mozaika osudů několika lidí, kteří mají z pekla štěstí, je chytře poskládaná a sestříhaná. Jen takových scén, jako je běh lesem, mohlo být i víc. Ve Španělsku zkrátka nepotřebují Nezvratný osud, tam si stačí sami. ()

FrodoF

Námět je výborný, se zpracováním je to horší. Nejsilnější je film určitě ve chvílích zápasů (nejlepší je běhání po lese), ale takové scény jsou tam jenom tři, mezi nimi je víceméně nuda. Ale určitě nelituji, že jsem tento film viděl. ()

klerik

Keby som to videl v nejakom artovom kine, asi by som uvažoval nad 4*, ale obyvačka skrátka nemá tu atmosféru a nedokáže zakryť dojem, že išlo "len" o zaujímavý nápad v jedoduchom a miestami nedotiahnutom prevedení. Určite však ponúkne aspoň malé zamylsenie nad otázkou, čo je to vlastne šťastie... ()

LaciLC

Originálny a výborný nápad+veľmi dobré herecké výkony, bohužiaľ veľmi nezáživne a nudne spracovaný. ()

bassator

Originální nápad je to co si na filmu cením vždy skoro nejvíce. Pak filmu odpouštím cokoliv. A tento nápad byl geniální... - 80% ()

lola3121

Mysteriozní thrilery miluju, ovšem tohle bylo zklamání na celé čáře. Námět vynikající, realizace bohužel ne. Celé jaksi podivně překombinované, naznačené, ale nedotažené, místy nudné. Tohle jsem si fakt nezasloužila. Ještě vyzkouším větu "Už tě nemiluju". Schválně, jestli tím někomu zachráním život, v tom případě jsem ochotna přihodit další hvězdu. ()

Morholt

Nápad s lidmi obdařenými nadprůměrným štěstím, které využívají k vzájemnému zápolení, se mi líbil, ale nebyl využitý. Především se tu strašně kecalo. Sice rozumím tomu, že film musel nastavit jistá pravidla a vysvětlit, proč jsou někteří šťastní šťastnější, ale upřímně řečeno vůbec jsem z toho nebyl moudrý a tudíž na mě drtivá většina dialogů působila bezobsažně. Co se týče samotného pokoušení Fortuny, tak to docela ušlo a kupříkladu běh lesem byl naprosto vynikající, ale i v tomto ohledu mi přišlo, že se mohli tvůrci trochu víc odvázat. A tak jediné, s čím jsem neměl vůbec žádný problém, byl casting, ale ani herci to přes průměr vytáhnout nedokázali. 50% ()

Z0oMb3E

Taký výborný námet a také mrhanie a nevyužitie potenciálu. Režisér sám nevedel, čo chce z filmu vytĺcť. Či chce z filmu spraviť len nejakú ukážku bizarných súťaží o pokúšaní štastia, alebo chce z filmu detektívku kedy policajtka hľadá utečenca. Vznikol z toho nesúladý film, ktorý síce neomrzí, ale ani nenadchne. Avšak na to, že sa jedná o európsky kúsok španielskej produkcie má u mňa film jednu hviezdu navyše. Záverečné vystupňovanie atmosféry vôbec nefungovalo a tak film skončil, že ste to ani nezaregistrovali. ()

YURAyura

V americke sedi lehky spanelacky nadprumer s dobrou myslenkou, bohuzel vsak s horsim prevedenim do filmove podoby, to ale jaxi plati u vetsiny filmu z jihu... Dostat to do rukou nekdo schopnejsi mohl to byt kult, ale i tak je tam par zaberu, co utkvi v pameti - pobihani v lese,... Stesti je vrtkave ()

Damiel

Skoro tři čtvrtiny filmu to jede, že člověk tají dech. Ke konci ale napětí padá a konec jako takový mi úplně unikl - tedy jeho smysl. Přišlo mi, že Fresnadillo a spol. se nedokázali se zajímavým nápadem srovnat a hlavně nevěděli, jak ho ukončit. ()

Toshiro

Nepřehledná nuda. Hlavním motivem filmu je štěstí - jeho kradení a využívání v podivných hrách. Děj je bohužel úmyslně vyprávěn naprosto nesrozumitelně. ()

Murrro

"Štěstí je tak krásná a přepychová věc, ale prachy si za něj nekoupíš." Naozaj? Intacto sa nám svojou absurdnou teóriou o zlodejoch šťastia snaží nahovoriť (a osudom hlavného hrdinu vlastne i vyvrátiť), že najšťastnejším človekom sveta sa stane ten, kto si dotykom ukradne najviac šťastia. A nahovoriť sa nám to snaží prostredníctvom plytkých postáv a neakčného príbehu, ktorý mal ťažiť z tajomnej atmosféry a bizarnosti myšlienky, ale sám seba degraduje snahou o realistickosť. ()

runner85 odpad!

Ťažko sa vyjadruje k filmu ktorý stojí za starú Bellu / pozor nemýliť si ju zo slečnou Stewartovou / ... Ale aspoň som sa dačo dozvedel o svojom živote, dakedy v dávnej minulosti prišiel dajaký chruňo a dotkol sa ma ! / nie, robím si prdel, ja som šťastný :P / ďakujem, film už nechcem ani cítiť radšej ... ()

Skip

Dost podivná záležitost o štěstí a smůle. Ti, kdo přežijí nějakou nehodu odčerpávají štěstí těm ostatním, takže ti jsou potom totálně v háji. Sází se o životy nebo duše ostatních lidí a vítěz různých kol se dostává až k tomu, co má již leta největší štěstí. Prostě totální ptákovina. ()

gumli

Dosť zložitý a zvláštny film.Mne sa zdá že režisér bol inšpirovaný Davidom Lynchom.Ale len inšpirovaný,Lynch to zďaleka nie je.Ten by s toho námetu urobil skvelý film.Film sa rozbieha dosť pomaly.Je o šťastí,o ľuďoch,ktorý majú šťastia viac ako iný,vedia ho ešte posilovať a vedia ho aj kradnúť iným ľuďom.Najlepšie z celého filmu je beh lesom so zaviazanými očami.Ináč priemerný film,pre niekoho až nudný.Zaujímavá je tam ešte ruská ruleta a Známy herec Max von Sydow. ()

Hledá se režisér!

Hledá se režisér!