Intacto

Každý má svůj osud. On jediný je nedotknutelný. Dokud se štěstí nestane příčinou jeho pádu. Mají dar okrádat jiné o štěstí a ještě na tom vydělat. Tomas přežil leteckou katastrofu, Federico zemětřesení, Sam vojnu a Monica dopravní nehodu. Tomas se živí zlodějinou, Federico je pojišťovací agent, Monica pracuje na policii a Sam pátrá po lidech, kteří mají tentýž dar jako on - štěstí. Svůj osud pak pokouší ve hře na život a na smrt. (oficiální text distributora)

mirec88

"Štěstí, co je štěstí? Muška jenom zlatá." Tento výrok z úplne iného filmu charakterizuje tento film. V Intactu sa to šťastnými ľudmi len tak hemží. Či sú naozaj šťastní? Asi nie. určte by som ja osobne nechcel žiť s pocitom, že len ja mám šťastie a nikoho sa nesmiem dotknúť, pretože budú mať smolu. Veľmi depresívna myšlienka. Film sa mi veľmi páčil - mám rád takto ťažko postavené filmy o šťastí, náhode a podobne a rád sa zaoberám takýmito vecami. Dávam plný počet, pretože takýchto neotrelých filmov nie je veľa. ()

phata

Chtělo by to větší důraz na příběh a trochu charismatičtější herce, takhle jsem se chvilkama docela silně nudil. Highlights: běh lesem, žid a 5/6 revolver ;) ()

Looser

Hodně zvláštní film, námět se dal určitě zpracovat lépe a po chvíli film člověka přestane zajímat. Konec je lehce předvídatelný. Ale i tak bych ho doporučil protože je to zase něco nového. ()

sedm.1

Špatně natočený film s dobrou ústřední myšlenkou.Autorům se z dobrého námětu zkrátka nepodařilo "vytřískat" vůbec nic,krom stominutové nudy. ()

Chris Wulf

Geniální nápad s trochu horším zpracováním. Některé věci jsou zmateně vysvětleny a některé vůbec...závěr mi přišel poněkud nedotažený. Celkově průměrný film, který mě, jako rozeného smolaře, docela bavil.:) ()

BlackTom

Pri španielskej produkcii som si pomerne rýchlo zvykol na päťhviezdičkové hodnotenie (Mechanik, Amorres Perros, Sirotinec) a Intacto mi toto pravidlo len potvrdilo. Námet filmu je veľmi originálny a už v počiatku ma zaujal a nepustil. Takisto tomu pomohli vynikajúci herci v čele so skvelým Maxom von Sydow. Intacto ma držalo v napätí celých 105 minút a ja nemôžem inak, ako ho odporučiť. O dokonalý filmový zážitok by bola hanba nepodeliť sa. Ten, kto si pozrie desivo-bizarnú scénu v lese, mi iste dá zapravdu. ()

cold

Dobrá látka, kterou jsem takto zpracovanou ještě neviděl (štěstí je tak krásná věc). Myslím, že na to jaký měla potenciál, byla trochu odfláknutá. Za nápad bych dal 4*, ale za zpracování tak max. 2*. Až to někdo vezme příště, tak to snad dopadne lépe. ()

Hopper

Myslím, že tu sa dá konštatovať len to isté, čo tu už odznelo niekoľko krát - príbeh a myšlienka nadpriemerné, ale spôsob podania na vraždu. Kvantum nudy pretkávané kde tu skvelými nápadmi ako je beh cez les, ale v globále sa film topí v neprehľadnosti, chaose a škoda že aj v nude... ()

cab

Zdanlive originalni snimek o vyjimecnem muzi nedokaze zachytit pevne jeho osudy do srozumitelneho pribehu a podat o nich vypoved hodnou pozornosti. Smutnych zatuchlych 30% ()

Haymar

Námět výborný, zpracování tristní... Spoustu dobrých nápadů a stylizací (běh lesem, přebíhání silnice, sázky, ruská ruleta) je vzápětí zabito nudným tlacháním a vleklými scénami, což film jako celek děsně shazuje... Líbilo se mi to ale zároveň Intacto nedokázalo udržet v permanentním napětí ()

ThomasCrown

Zaujímavý nápad a nemenej pútavé spracovanie. Ak je osud tým čo nás ženie vpred, čím je potom šťastie? Zahráva sa s nami, občas na nás sadne (skvelá metafora s veľkou "kobylkou") a občas nás iba tak opustí. No je to naozaj tak? Nie je naša cesta už daná a šťastie je potom iba sladké slovíčko, za ktoré mnohé skrývame? Našú lásku, bolesť, stratu.... Intacto ponúka práve tieto otázky a pri pozeraní som si uvedomil, čo ak som aj ja nedotknutý.... ()

willis

Zajímavý námět se kterým by D.Lynch udělal zázraky. Takhle vznikl zajímavý film, ale pocit že se z námětu dalo vytěžit ještě víc přetrvává. ()

Pedro

Scénáristicky absolutně nezvládnutý film, který i přes slibný námět a některé veskrze originální scény (závody v lese), alespoň na mně zanechal spíš rozpačitý dojem. ()

Jiu

Niektoré filmy musím vidieť dva razy aby som vedel o čo tam šlo, niektoré aj tri - štyri razy. Ale keď si pozriem film päť krát a stále nechápem poriadne, o čo tam ide... Dosť nudná záležitosť so síce originálnym príbehom, ale nie príliš zaujímavým spracovaním. ()

Perfo

Originální Thriller, který si mě podmanil svou atmosférou a zpracováním... Kdo má víc štěstí, ten vyhraje! ()

wampire23

Slabšie 4*. Nápad je skvelý, niektoré scény sú dychberúce, ale nakoniec to nejak vyšumí do prázdna. Keby sa to uchopilo zručnejším režisérom a pritvrdilo sa, mohlo to byť za čisté 4. ()

pend

Tenhle film je hrozně natočen - nudně, zdlouhavě. Samotný nápad je pěkný, ale hrdinové žijí jakoby za sklem odděleni od "normálních" lidí. Ve filmu je celá řada nelogičností. ()

Hledá se režisér!

Hledá se režisér!