poster

The God

 • Rusko

  Божество

  (neoficiální název)

Krátkometrážní / Animovaný

Rusko, 2003, 4 min

(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (34)

 • igi B.
  *****

  Božínku! Jeden se až musí nebes bát, když se i božstva musí občas podrbat! Největšího pak i ducha, může zrušit prudná mucha... %-[] . . . Bzzzzzzzzzzzz... Amen! - - - K obzuku pro věrce i bezvěrce zděs: http://www.youtube.com/watch?v=93xY06Sh7FE&feature=related - - - - - (Poprvé viděno 16.12.2011 na YouTube, hodnocení 153., komentář zde s lehkým svěděním jako osmnáctý - 16.12.2011)(16.12.2011)

 • Hal_Moore
  ***

  Animací nejspíš nejkvalitnější Bronzitovo dílko. Téměř fotorealistická grafika a velice jdnoduchá zápletka, zpracovaná naprosto neoriginálně až otřepaně. Škoda, tady byl potenciál hodně velký.(2.9.2007)

 • Le_Chuck
  *****

  Šiva je najviac uctievaný indický boh - perzonifikácia rozkladných kozmických síl, ničiteľ všetkého, čo bráni duchovnému vývinu. Šiva je boh, ktorého bezmedznú silu zvývajú milióny, ale ktorý si nevie poradiť s obyčajnou posratou muchou. Byť z bronzu môže byť občas celkom peklo:) Konstantin znova boduje!(24.6.2006)

 • Jezinka.Jezinka
  *****

  "Chtěl bych radit nijak vás však nenutím. Malé věci řešte ruky mávnutím. Nedopadnete tak jako Škrhola, nebudou vás považovat za .... císaře pána." A když těch rukou máte tolik jako Šiva, to je už nějakého mávání.(10.5.2013)

 • petero
  ***

  http://www.youtube.com/watch?v=OG5VyAt3GGA(12.8.2008)

 • Tom_Lachtan
  ***

  zpočátku vskutku dobré, leč pak trochu jednotvárné (možná by pomohlo výraznější zapracování hudební složky, kakofonické zvuky sice sedí perfektně, ale bohové ví proč, měl sem pocit, že brzo začne hrát Morricone a na oči obou zúčastněných zabrousí špageťácká kamera). Kde si mne film ale definitivně ztratil, byla část s "průletem", která dle mého soudu dost výrazně narušila atmosféru. " Bzzzz, bzzz "(23.2.2013)

 • nunka
  ***

  Bezbranný "Boh" očami Konstantita Bronzita v úsmevnom súboji s nanervylezúcou otravnou muchou, ktorej to predsa len niekto nedaruje:)(31.10.2006)

 • hippyman
  ****

  animace vynikající, děj úsměvný, padnoucí hudba, prostě je to celkově docela povedené... 70%(9.6.2008)

 • darkrobyk
  *****

  Joj, ani bozi to nemají jednoduché. Stačí vzpomenout na hromovládného Dia, který byl proti síle boha spánku, Hypnose, zcela bezmocný. A to nemluvím o dlouhověkých, leč smrtelných bozích Vikingů. Jinak potyčka s mouchou připomíná bajky Slon a mravenec či Komár a kůň s dovětkem, že kdo se směje naposled, nemusí se smát jako poslední. Nejvtipnější momenty: moucha na chodidle, zamotané ruce a průlet skrze boha...(26.6.2013)

 • Snorlax
  *****

  Chudák malej, zauzlovanej, ten dopadl. Však byl také pomstěn.(23.8.2011)

 • Adam Bernau
  *****

  JÁ JSEM SPOILER: Šest rukou mají a mouchu nelapí. Z jejich místa moucha je svrhne, je výrok Hospodinův. ...Potom jsem uviděl, jak moucha zaujala místo té sochy a byla proměněna...(11.1.2012)

 • PetrPan
  ****

  Hmmm, na jednu stranu oplývající jednoduchým a nešetřícím humorem , který jednoho dokáže pobavit a na druhou stranu skvělá myšlenka, že jakýkoliv bůh je jen omezenou součástí (kruh kolem Šivy) veškerého bytí ( skutečný Bůh), které si nakonec přirozeně poradí se vším ( kde se vzal tu se vzal, byl tu pavouk) a tak se na každou svini (moucha) vaří voda.. Jin a Jang, vole .(12.6.2013)

 • Stanislaus
  ***

  Až na celkem ucházející animaci Boha nemá tento snímek co nabídnout, ikdyž samotná myšlenka všemohoucího proti nicotnému nebyla špatná.(29.9.2011)

 • Katullka
  ***

  Pixare, ach Pixare. // 5. Noc animace, Kyjov(15.12.2012)

 • J_Fiu

  Konstantin Brozit točí velice vtipné, originální i když trošku jednodušší kraťasy. Tenhle je o bronzové šestiruké soše versus......Moucha:) Ach jak ta malá potvůrka dokáže potrápit a ať se všechny ruce i nohy snaží sebelíp na mouchu si jen tak nepřijdou, nejspíš asi pochází ze supermanského rodu. Protože tolik různých, bezúspěšných kombinací jak jí zneškodnit jsem ještě neviděla, taky proto, že šestruká socha se jen tak často nevidí. Tak jsem si zas jednou řádně prodloužila život.(11.11.2006)

 • blackrain
  ****

  A pak, že bozi jsou všemocní. Stačí jedno malé otravné zvířátko a jsou v koncích. Bylo to předvídatelné a jednoduché. V té jednoduchosti je právě jeho síla. Zajímavé byly detaily té sochy. Bavila jsem se hodně, protože jsem si představila na místě boha sebe. Dopadlo by naprosto stejně a to nemám šest rukou.(23.1.2013)

 • ledzepfan
  ***

  Nešlapej kobře na ocas, netahej tygra za fusy a nelez božstvům do nosu.....a nebo jó?(28.8.2013)

 • ABLABLABLA
  **

  Taky nesnáším neodbytné mouchy! Pobavilo, animace dobrá, a snímek ukazuje, že s blbými muchami bychom se neporadili ani se šesti rukami.(14.10.2012)

 • Aelita
  *****

  Kde nemůže Bůh, tam nastrčí Word Wide Web. Sotva se člověk vymanil z osidel víry, zapletl se do osidel internetu. Internet je emanace a inkarnace Lidstva stejně jako The God i samotné lidstvo. Jedna inkarnace překonává jinou stejně jako ve hře kamen-nůžky-papír. Link: http://www.youtube.com/watch?v=93xY06Sh7FE&feature=related(16.12.2011)

 • easaque
  ***

  poněkud jednoduchý námět s mouchou se mi docela líbil, až se za to stydím. Sice je to mírně urážející, ale ty tři hvězdy dám - úsměv na tváři to přece jen vyloudilo. Škoda, že to nikde není v HD kvalitě. [ PŘÍBĚH: 1 /// ATMOSFÉRA: 2 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: X (3*MAX) ](5.8.2013)

<< předchozí 1 2