Na ostrově Galmoral probíhá krutý válečný konflikt, ve kterém jsou zapojeny i francouzské jednotky. Protistrana vyslaná od CIA začíná být postupně likvidována. Právě proto unáší francouzského velvyslance i s jeho rodinou. Na příkaz CIA se tak do akce zapojuje John Seeger se svými lidmi. Jemu i žoldákům je sděleno, že mají před francouzskými vojáky chránit místní obyvatelstvo. Ti také unesli velvyslance, kterého se však zbavují. John Seeger se vrací na Floridu. Zde navštíví manželku svého kamaráda Jonese, který přišel o život na Galmoralu. Je sledován muži Johna Dreshama, muže ze CIA, který zde dělá „špinavou práci“. Řídil též jejich operaci na Galmoralu. Svých pronásledovatelů se Seeger zbaví. Nakonec ho násilně odvážejí jeho spolubojovníci z Galmoralu za Anthonym Chapelem – ředitelem tajných operací CIA. Ten ho pod nátlakem donutí, aby vedl operaci na záchranu syna miliardáře Ahmeta Dasana. Jako rukojmí totiž drží rodinu jeho zabitého přítele. Jeho syna právě dalo americké ministerstvo spravedlnosti přivézt z Jižní Afriky. Chapel  je však již sledovaný Dreshamem, který na letišti zahlédne Maxime Barnolovou. Je to žena, která má pro Seegera slabost, ale momentálně pracuje pro Chapela. Zmocňuje se jí... Seeger a ostatní přilétají do Afriky. Seeger začíná plánovat osvobození syna Ahmeta Dasana z věznice. V Africe je ale i Dresham, který vysílá Maxime, aby zjistila, co se děje. Ta ho mylně informuje, že Seeger prý chce důležité materiály z místní nedobytné banky, kde se oba byli podívat. To už ale o nich Seeger ví... (TV Prima)

Heroine odpad!

Strašný film, blbý děj, blbé postavy, idiotské dialogy, otřesná "kráska", a nekoukatelný, nechutný Seagal! ()

Hapretor

... úplná kokotina ... Stevn Fekál tam prochází jako kdyby se nic nedělo - kulka ho neškrábne, nikdo ho nestrefí, nikdo se ho ani nedotkne, ... chodí jak tučňák a nic nikdy se mu nemůže stát - schopnější než Batman a odolnější než Superman ... břečka ... už mě strašně nudí ten chlap ... poslední jeho filmy jsou pořád to samý a jsou čím dál tím horší ... vlastně všechny "jeho" filmy až na ty první - abych byl přesnější ... ()

MickeyStuma

Druhý snímek režiséra Dona Edwarda FautLeRoye se Stevenem Seagalem, který se dá po akční stránce považovat za zajímavý, o čemž svědčí už dvacetiminutový válečný úvod, který je prostě fenomenální. To je ale asi tak vše, neboť dál není nic, co by jsme už v oblasti segalovek neviděli. Snímku v roli záporáka výrazně dopomohl i Luke Cross, který se v pozici, nepřekvapujíc, zkorumpovaného člověka ze CIA snaží Seagalovi pořádně ztížit život. Ale jak už to v segalovkách bývá, tohle prostě neměl dělat. Cross na sebe v podstatě krade pozornost, čímž se stává hlavní hvězdou celého dějství. Akce tu mimo onen válečný úvod zase tolik není, v čemž je zřejmě ono kouzlo nechtěného. Jako celek tak vše vyznívá daleko lépe, takže pokud porovnáme Seagalovi předchozí snímky, v jeho filmografii se jedná o mírné zlepšení. Scénář si sice jede svou hlavní dějovou linku a nezdržuje se nějakými odbočkami, ale v takovém nízkorozpočtovém rozhraní by to bylo spíše na škodu. Jednoduchý videofilm jen tak na odreagování, u kterého se však stále raději doporučuje nic zvláštního neočekával. ()

Torgal

Samozrejme že to nie je žiadny extra film, ale vzhľadom na súčasnú Seagalovu produkciu som bol veľmi príjemne prekvapený. Akcia je celkom slušná, bojová scéna v úvode je veľmi dobrá. Steven je síce rovnako tlstý ako v iných jeho sračkách, ale tu má po boku aspoň celkom peknú partnerku. Celkovo som bol spokojný, možno aj preto, lebo som nemal žiadne očakávania. 5/10 ()

Nekroskop

I když mám Stevena rád, už to není, co bývalo (jasně, není nejmladší). Film začíná akční melou, jak z Vojína Ryana, což je možná fajn, ale od filmu se Stevenem Seagalem čekám spíše bojové umění a toho tam (opět) moc není. Navíc dosti slabý scénář, no prostě Seagal poslední doby (včetně podobných hadrů). Trošku lepší než např. Cizinec, ale i tak platí „jednou a dost“. ()

BLADER

Nebudem klamať, od toho filmu som očakával celkom dosť. No, a rozhodne som toho veľa nedostal. Ani neviem prečo, veľmi ma zaujal už samotný poster tohoto filmu, ale keď som ho pozeral, všetko sa mi zdalo veľmi zmätané, akoby scenáristi vlastne ani nevedeli, o čom rozprávajú. Na druhej strane, niekoľko schopných momentov to má. Pekné dve. ()

Alexandre

Pro mě nezáživná a nudná podívaná, která se snažila tvářit napínavě a přitom to za moc opravdu nestálo. Děj byl pořád stejný od začátku až do konce, kde se neustále střídaly jen střílečky a rvačky, žádná překvápka, žádné zvraty, místy předvídatelný děj. Kdyby byl film zaměřený více na ten příběh a odpustil by si těch pár přestřelek, už by to bylo něco jiného. Ale takhle jsem byl rád, že jsem se na to vůbec vydržel celou dobu koukat. ()

rublik05

Opravdu jsem nečekal, že se režisér vrhne hned na začátku filmu do akce, která se přižene jak divoká voda a dokonale zaskočí svým syrovým zobrazením válečného konfliktu. To jsem opravdu nečekal. Dál se film vyvíjí lehce pomalejším tempem, kdy se víc než na akční scény a přestřelky klade důraz na napětí a jakousi špionážní (žoldáckou) hru. Steven zde má několik dobrých soubojů a přestřelek, po celý film působí velmi pozitivním a uvolněným dojmem, natáčení si asi užíval. Ostatní herci celkem ujdou, děj filmu je spíše takový průměr, přesto dokáže diváka zaujmout. Co mě naopak štvalo, byla kamera, která byla místy dost roztřesená a některé přestřelky a souboje taktéž mizerně natočené a sestříhané. Celkově však snímek hodnotím kladně, je to jeden z těch lepších filmů se Steven Seagalem a z roku 2006 jednoznačně nejlepší. 6/10. ()

Likan7 odpad!

Skoro mám pocit, že odpady dávám u Seagalových filmů už ze zvyku, ale není tomu tak. Byl bych nadšený, kdybych s ním viděl nějaký stravitelný a zábavný film. Jenže tady to je opět velký špatný. Akce ze začátku ještě ujde, taky je vidět, že většina rozpočtu padla právě na tuhle přestřelku, ale hned po ní se zase dostaneme někam k žumpě žánru. Blahoslavený budiž den, kdy budu mít Stevenovu kariéru komplet a půjdu nakoukávat někoho jiného, tohle totiž skoro nejde.. ()

CerKar

No tuhle lahůdku jsem byl doslova nucen shlídnout na lince Brusel-Amstrdam a s francouzským dabingem to teda byl extra zážitek... Na Seagalovy novější filmy si po tomhle už asi nikdy netroufnu. ()

Paviozo odpad!

Seagalovi odpustím hodně, fakt že jo, protože ho mám rád. Ale tady moc nechápu nadšené (relativně) komentáře některých uživatelů, že se na to nechá i dívat. Vážně, nenechá. Od prvních chvil jsem měl pocit že se jedná o nějaký nezávislý film študáků, kteří si chtěli vyzkoušet nějakou akci. Že je příběh debilní, to by mi nevadilo, o to tady vůbec nejde. Ale jak je to natočené, to je vážně děs. ()

Shitonit

Ježíši.. to je blbost.. Na začátku to působí jako reklama na válku, postupně se to žánrově stáčí spíše k pohádce o sedmi dementech. Seagal se tváří jak kdyby sežral ropuchu chytrosti, všici ho mají za extremě nebezpečný likvidovadlo, pro mě z toho celýho guláše vychází jediný. Blbost. Blbost plná sraček úplně o ničem. P.S. Snad jsem tím někoho neodradil.. ()

me_george

Vtipný film. Že příběh bude stát za nic, to bylo jasný. Ale že bude postrádat i logiku, to jsem nečekal. Jinak Seagal jede tak na 20% toho, co dřív, což sice může být zlepšení oproti jeho posledním filmům, ale jelikož jsem je neviděl, nemůžu být shovívavý :-) Jedna hvězdička za to, že jsem to přežil. ()

Pitryx odpad!

Hluboce podprůměrná akční slátanina, kde jsem vůbec nepochopil, kdo s kým a proti komu a proč a jak atp. Už ten stupidní důvod, přivézt mrtvolu, je tak jeblý, že nemá smysl o tom psát. O dalším Johnově jednání v tomto filmu hanba mluvit. Pan seagal už by se měl jít zahrabat. Tady nic nepředvedl, snímek je v podstatě bez bojového umění. Zaujala snad je Jacqueline Lord. Zahodit a nedívat. 191220108832/9225 ()

ostravak30

Je to pořád dokola - nesplnitelný úkol, tajný agent atd. Tentokrát jde o nějakou zemi, kde probíhá válka. Západ se zde opět angažuje, ale to přináší oběti. Steven Seagal se tak musí vypořádat s mnohými protivníky a zároveň naplánovat něco velmi složitého. Pravda je, že tady ani moc nevyužívá svého bojového umění, zde hlavně střílí. Jenže taky se občas pohybuje takovým způsobem, že by i Superman valil kukadla a to už opravdu není uvěřitelné. Aby v jedné vteřině zmizel o sto metrů... ()

smrtubohem

Ououou, to se nám to zase nevyvedlo. Střílečky v posledních Stevenových filmech mě začínají velmi nudit a iritovat, ničeho nového(dobrého) se tu nedočkáme, fanoušci Stevena zase budou trpět a film je zase zklame ve všech ohledech. Žádný posun vpřed, jen babrání se stále ve stejném bahně marnosti a unylých scénářů. ()