Na ostrově Galmoral probíhá krutý válečný konflikt, ve kterém jsou zapojeny i francouzské jednotky. Protistrana vyslaná od CIA začíná být postupně likvidována. Právě proto unáší francouzského velvyslance i s jeho rodinou. Na příkaz CIA se tak do akce zapojuje John Seeger se svými lidmi. Jemu i žoldákům je sděleno, že mají před francouzskými vojáky chránit místní obyvatelstvo. Ti také unesli velvyslance, kterého se však zbavují. John Seeger se vrací na Floridu. Zde navštíví manželku svého kamaráda Jonese, který přišel o život na Galmoralu. Je sledován muži Johna Dreshama, muže ze CIA, který zde dělá „špinavou práci“. Řídil též jejich operaci na Galmoralu. Svých pronásledovatelů se Seeger zbaví. Nakonec ho násilně odvážejí jeho spolubojovníci z Galmoralu za Anthonym Chapelem – ředitelem tajných operací CIA. Ten ho pod nátlakem donutí, aby vedl operaci na záchranu syna miliardáře Ahmeta Dasana. Jako rukojmí totiž drží rodinu jeho zabitého přítele. Jeho syna právě dalo americké ministerstvo spravedlnosti přivézt z Jižní Afriky. Chapel  je však již sledovaný Dreshamem, který na letišti zahlédne Maxime Barnolovou. Je to žena, která má pro Seegera slabost, ale momentálně pracuje pro Chapela. Zmocňuje se jí... Seeger a ostatní přilétají do Afriky. Seeger začíná plánovat osvobození syna Ahmeta Dasana z věznice. V Africe je ale i Dresham, který vysílá Maxime, aby zjistila, co se děje. Ta ho mylně informuje, že Seeger prý chce důležité materiály z místní nedobytné banky, kde se oba byli podívat. To už ale o nich Seeger ví... (TV Prima)

slunicko2

Velmi nenáročná střílecí oddychovka. Svižný béčkový akční snímek s přestárlým a obtloustlým Steven Seagalem. Pár ošuntělých vtipů nikoho neurazí a vcelku jako velmi nenáročná oddychovka docela dobrý. ()

decouble

Standartní současná "Seagalovka". Jen mi nejde do hlavy, jaktože Steven, bojujíce za správnou věc, zabije spoustu nevinných policistů (dost možná otců rodin)!!! Ale závěrečná hláška: "Já vždycky myslel, že byl spíš výbušná povaha." dotlačila mé hodnocení alespoň na slabší dvě *. ()

CageDepp

Tak na konci se úplně rozhodlo mé hodnocení. Seagala hláška, že má výbušnou povahu byla tak trapná, až to bolí a on to ještě zopakoval. To mi vyrazilo dech. ()

OG_Swifty

Ač jsem velkým fandou Stevena Seagala, tohle si do své filmotéky asi nezařadím... Stárnoucí Steven pomalu vyměňuje svoje smrtelné údery za pistoli s tlumičem, ale stejně tomu chybí něco, co nechybělo třeba v Přepadení v Pacifiku. První půlku filmu jsem tak nějak prospal (doteď nechápu, jak přišla CIA na tu banku) a druhá pomalu ale jistě většinu děje vysvětlila. Nesmyslný teleport Stevena z auta agenta CIA do dodávky, nesmyslné zlikvidování policejních posil jedním kinder vajíčkem anebo tajné montování bomby na auto jednoho je záporáků. Prostě to není ono, jedna hvězda za to, že to je Seagal, druhá hvězda za celkem příjemný přestřelky v bance a letním sídle. Ačkoliv Maxine byla kočka, už to na třetí hvězdu nedotahuje - působila na mě spíš jako postavička z počítačový hry pro mladý honiče. ()

dyfur

.....ďalší film ,kde je S.S. dosť OBTLSTNUTÝ ....takže záver:väčšina filmov,ktoré som so S.S. videl sú tie kde je jeho Body mass index značne vyšší ako by mal byť... ()

Martin741

Stevo sa dlhej dobe vyhrabal z filmoveho hnoja. A Zoldaci Spravedlnosti ma dokonca aj obstojny scenar .... Osobne suboje sa konaju, Seagal je sice vyzraty, ale s prizmurenim oka sa daju tolerovat + nasiel som aj vybuch! No a za prestrelky 30 % ()

Wormboy odpad!

Tak toto bola fajnsmekerovina ako Seagalova tucna rit. Bozsky Steven je uz tak znudeny, ze aj skoky cez plot musi natacat kaskader, bitky su akcne ako moja praca v kancelarii,no a hlavny zaporak je tak drsny, ze proste zabuda mrkat ocami, co s jeho prehnanym "neviemakymdialektom" robi jedneho z najodpornejsich (v tom najnegativnejsom zmysle) zaporaka vsetkych cias. ()

Seag

Režiser Don E. FauntLeRoy po druhý krát so seagalom skúsil štastie a podarilo sa. Jedná sa o akčný film plný akce aj ked viac je strielania. myslim ze seagal sa snazí a zacína sa vracat do starých kolají. Aj ked seagal je uz starý, trochu tučný -moze si to dovoliť , ved uz ma 55 rokov a myslim ze sa este drzí. podla mna nam este seagal ukaze nieco co bude stat za to. ()

otík

Po docela přijatelném filmu „Dnes zemřeš“ přichází Steven Seagal s další naprostou blbostí, která je nudná, zmatená, špatně natočená a hlavně Seagal v ní opět vypadá jako akční stařík nad hrobem. Strašný účes, hrozný herecký projev, špatná volba oblečení, příšerné akční scény. Děj filmu je zcela nepodstatný a také naprosto zmatený. Seagal jako žoldák CIA bojuje kdesi v Africe proti francouzským jednotkám aby zjistil, že ho a jeho muže jejich pronajímatel využil k jakési své soukromé válce. Pak se angažuje v Kapském městě v další akci, z níž se vyklube místo osvobození něčího syna z vězení super loupež v bance, z níž si Seagal prostřílí a probojuje cestu ven, aby se na závěr pomstil onomu zrádci ze CIA (či FBI?). Prostě zmatek nad zmatek, jedinou hvězdičku si film zaslouží snad za slušnou hudbu a pár těch, i když notně nepovedených, akčních scén. Tentokrát je to opět bída s nouzí ()

E=mc2

Miestami velmi zaujimava praca kamery..:) pravda stale lepise nez atomka v kufriku a jej eliminacia - hodenie kufrika do mora..hm:) ()

Deyw

Koukatelny film,nevim proc se vam nelibil hlavne sem se unej nenudil a bavil sem se vcelku dobre sice je tam malo bitek ale ta na tech zachodech nema chybu :D jinak na shlidnuti to neni vubec spatny ;) ()

Beky

...druhý film pod taktovkou stejného režiséra ( Don E. FauntLeRoy ) opět nedopadl katastrofálně!!!!..jedná se o naprosto normální akční výplach z béčkové produkce S.Seagala!!!!!....tentokrát je méně aikida ale více střílení....znát je to zejména v prvních 20ti válečných minutách!!!!...nevyužit je Luke Goss ( Blade 2 )!!!...nemá cenu rozebírat nic do detailu!!!!.... ()

lennyd

Tak si tak říkám, že jsem asi nenapravitelný optimista. Pořád čekám, že i v Seagalově filmografii narazím na nějaký kousek, který ostatní jen nepochopili a mně se bude líbit. Zatím stále nic, a ani po Žoldácích se to nezmění. Sice po první čtvrthodince jsem začínal doufat (dobře, ona "válečná" akce nic moc, ale únos francouzského velvyslance se naopak docela povedl). Jenže pak začal Seagal ve filmu (a scénárista u psacího stroje) taktizovat, a po padesáté třetí kličce jsem se začal docela ztrácet. Nicméně se podivuji, jak se Stevenovi podařilo dotáhnout bojový styl Aikido k minimalistické variantě - žádné kopy, žádné rychlé údery (vlastně když nad tím přemýšlím, tak ani pomalé) - jen sem tam někomu zkroutit ruku a toť vše.. ()

ywo666

asi najhorší Seagalov film čo mi pamäť siaha. Možno okrem neakčného patriota. Nudil som sa, nechápal, o čo ide postavám, o čo ide režisérovi, nechápal som čo si z toho má divák odniesť. Strieľa sa tu hodne ale aj tak je to nuda. Hlášky som moc nezaznamenal. K Seagalovkám bývam väčšinou veľkorysí, ale toto ma ani trochu nebavilo. Luke Goss tam ani nemusel byť lebo nepredviedol nič. ()

liuk

Absolutně blbá zápletka o nějaké americko-francouzské válce o francouzský ostrov v okolí jižní Afriky (že tam o žádném nevím), celá Seagalova banda (včetně jeho) se chová úplně praštěně a divák se vůbec nedozví, na které straně vlastně postavy jsou a sám Seagal už umí zabíjet lidi jen lámaním vazu. Jenže tak nějak si mě získal tou svou snahou ukázat, že ještě pořád umí a také mě opravdu bavilo odhalovat ty další a další nelogické blbiny. Takže sakumprásk čisté 2* a určitě si nějakou další novodou STV seagalovku seženu. ()

m.a.t.o.

Ocean's Eleven po seagalovsky? Neviem. Vlastne doteraz ani len netuším o čom ten film bol. A to som chcel po úvodných 20 minútach zakričať, že Štefan je späť! Ale nie je. 20 % ()