Na ostrově Galmoral probíhá krutý válečný konflikt, ve kterém jsou zapojeny i francouzské jednotky. Protistrana vyslaná od CIA začíná být postupně likvidována. Právě proto unáší francouzského velvyslance i s jeho rodinou. Na příkaz CIA se tak do akce zapojuje John Seeger se svými lidmi. Jemu i žoldákům je sděleno, že mají před francouzskými vojáky chránit místní obyvatelstvo. Ti také unesli velvyslance, kterého se však zbavují. John Seeger se vrací na Floridu. Zde navštíví manželku svého kamaráda Jonese, který přišel o život na Galmoralu. Je sledován muži Johna Dreshama, muže ze CIA, který zde dělá „špinavou práci“. Řídil též jejich operaci na Galmoralu. Svých pronásledovatelů se Seeger zbaví. Nakonec ho násilně odvážejí jeho spolubojovníci z Galmoralu za Anthonym Chapelem – ředitelem tajných operací CIA. Ten ho pod nátlakem donutí, aby vedl operaci na záchranu syna miliardáře Ahmeta Dasana. Jako rukojmí totiž drží rodinu jeho zabitého přítele. Jeho syna právě dalo americké ministerstvo spravedlnosti přivézt z Jižní Afriky. Chapel  je však již sledovaný Dreshamem, který na letišti zahlédne Maxime Barnolovou. Je to žena, která má pro Seegera slabost, ale momentálně pracuje pro Chapela. Zmocňuje se jí... Seeger a ostatní přilétají do Afriky. Seeger začíná plánovat osvobození syna Ahmeta Dasana z věznice. V Africe je ale i Dresham, který vysílá Maxime, aby zjistila, co se děje. Ta ho mylně informuje, že Seeger prý chce důležité materiály z místní nedobytné banky, kde se oba byli podívat. To už ale o nich Seeger ví... (TV Prima)

mzss1

Vynikající akční film. Začátek je dost povedenej, kde je Seagal na misi v Africe. Poté začnou Seagala vydírat únosem ženy a dítěte jeho zemřelého partáka na téže misi. Seagal rozpotává klíčovou hru na všechny podvodníky atd. Je zajímavé jak to má vše Seagal promyšlené. Souboj se najde jeden větší na záchodech, který je dost dobrý. Dále je tu hodně akčních střílecích scén, hudba dobrá. 90% = ***** ()

Smok

Steven tu podlieza latku, ktorú aj sám vo svojich začiatkoch nasadil pre akčný film o dosť vyššie. ()

klerik

Po niekoľkých poriadnych slabotinách som sa opäť odvážil pozrieť si seagalovku. A som milo prekvapený. Film síce do polovice vyzerá ako scenáristická hovadina, no nakoniec všetko zapadá na svoje miesto a je to fajn zábava (tým však nevravím, že scenár nie je zlepenec). Kamera je zaujímavo surová, Steven robí len to, na čo stačí - strieľa, hláškuje a decentne sa bije. Akcia tak vyzerá celkom dobre a z filmu sála pohoda. Pri dnešnej video produkcii sa mi chce priam povedať, že ide o klenot, no to by bolo asi príliš odvážne. Moje hodnotenie však jasne naznačuje, že toto akčné béčko malo niečo do seba... ()

SeBig

Zajímavé že film m á 90 minut a já viděl jen 70 minut filmu..vážně zajímavé.. no nic zpátky k filmu. Začátek mě celkem nudil málo akce, libila se mi bitka se Seagalem na hajzlech jak to tam celý rozmlátil a týpkovi zlámal kosti, libily se mi přestřelky na konci a hláška ,,špatně zaparkoval". Jinak průměr s odřenýma očima. ()

korbitch22 odpad!

Steven nás bude dál a dál přesvědčovat otom že jeho kariéra je v hajzlu jako posranej papír.Kdo už proboha spláchne???? ()

Chrustyn

Opravdu to není dobrý akčňák ale ze současné Seagalovské produkce se jedná o jeden z těch lepších kousků. Obtloustlý Steven se sice moc nepředvede ale přestřelky jsou docela slušné. Jen jich klidně mohlo být více. ()

Yardak

Steven natáčel film v Jižní Africe, aby tam zrovna mohl zůstat na dovolenou nebo tam natáčel, aby tam nejezdili turisté? Teď si nejsem jistý, zjistím to :--)). ()

jojinecko

Celkom svižne natočené béčko, jeden z naj filmov Seagala posledného obdobia:))))...Steven je úplne otrávený a znudený, katastrofa na neho pozerať...Ale tentokrát nebol tou najodpudivejšou persónou, týpek čo hral "Chapela" bol tak neznesiteľný a rozčuloval ma tak, že Seagal je proti nemu nič!!! Celkovo to vidím ako mierny podpriemer, čakal som niečo horšie... ()

eraserhead666

Příběh je takový trochu dost zamotaný, docela jsem se ztrácel v tom, kdo s kým, proti komu, proč a za co/kolik, ale tak nějak mi to bylo i jedno. Překvapí nasazení filmu od samotného začátku (bojová akce s tanky, vrtulníky atd.) i když spousta věcí (přepadení ochranky francouzského velvyslance a jeho samotné unesení) je tak logicky pofidérní, až k smíchu. Ale Seagal se s tím pořád nesere, mlátí lidi s ksichtem v záběru a sekunduje mu hezká slečna. Takže... Osmdesátky ani devadesátky se nevrátí, takhle to alespoň stačí. 2.5* ()

Karamanlis

Tentokrát mi Štefanova akčná nemohúcnosť, v rámci ktorej sa zmohol iba na demonštráciu pár pohybovo nenáročných aikiďáckych techník kupodivu zvlášť nevadila a Žoldnieri spravodlivosti mi odsýpali vcelku plynule. Seagal tu bol vlastne skôr iba do počtu, rovnako ako postava jeho kamarádíčka, priblblo sa ksichtiaceho a trápne vtipkujúceho Bulldoga, dostávajúceho pred kamerou zbytočne veľa priestoru. ()

ARI50

Pro mě nabízí tenhle herec béčkovou akční podívanou na jedno zhlédnutí a obávám se že nikdy nenabídne víc protože jeho postoj a chování a ty vlasy a to vše okolo se mi nelíbí. ()

Bauer

Tento film už nespadá snad ani do kategorie B, ale určitě spadá do kategorie C a možná je na tom ještě hůř!! Odkud začít? Vememe to hezky pěkně po pořádku. Takže Steven Seagal by to měl už vážně zabalit. Bohužel comeback se nekoná a asi ani konat nebude (zatím jako dobrý film by se dal hodnotit Zákon Ulice). Seagal je stále prase tlusté, kterému asi nezáleží na své postavě a tak se cpe o sto šest. A i přesto, že ve filmu předvede nějaké to bojové umění, tak je to hrůza, protože nemůže se prostě tak rychle hýbat. Příšerné herecké výkony, něco tak toporného jsem opravdu dlouho neviděl. Příšerní padouchové, jen sem se ptal, kde to sakra vyhrabali. A úplně debilní scénář filmu. Není divu, že tohle je jen video film, ačkoliv nechápu, proč vůbec něco takovéh vzniká. Jediný co se i jakžtakž líbílo, tak byla akce. Jeden z těch filmů, na který mám nervy, že jsem s tím ztratil hodinu a půl života a jeden z těch filmů, kdy se po skončení ptáte sami sebe, jestli to tvůrci mysleli vážně a nevěřicně kroutíte hlavou! ()

becki_tu

Dal jsem Stevenovi další šanci a zase nic. Začínám Stevena a jeho tvůrčí partu podezřívat z toho, že scénář vymýšlejí přímo na place, neboť je zase dost debilní a marně se snažím najít vůbec něco pozitivního. Kromě několika úderných Seagalových hlášek toho nejhustšího kalibru jsem opět dostal naservírovanou těžko stravitelný akční guláš z více či méně povedených akčních scén, demetních dialogů, směšných hereckých výkonů a chaotických střihů. Zkrátka stárnoucí Steven Seagal zase ničím nepřekvapil. ()

Lacike

Po produkcnej stranke este dost velkolepa Seagalovka, ktora ponuka dost prestreliek a vybuchov. Bohuzial vsetka ta akcia je natocena sterilne a nezaujimavo. Prestrelky su fadne a tych par bitiek v druhej polke filmu je dost divne nasnimanych. V lepsom pripade su strihane prilis rychlo, aby ste si uzili nejaky chvat a v tom horsom zase kamera zabera superov z tak blbych uhlov, ze vidno ako Seagal mlati vzduchoprazdno desiatky centimetrov od protivnika. Ale aspon sa Seagal este snazil a bitiek sa zucastnoval. A par drsnych chvatov predsalen predvedie. Skoda, ze nema ziadnu bitku s Luke Gossom. Pravdepodobne by dopadla podobne uboho ako bitka s Danielsom v Submerged. Snad sa ich stretu dockame aspon v Killing Salazar a vytru nam zrak. :). No a teraz k zapletke. Absolutne nemam sajnu o co tam islo. Totalny chaos. Po chvili mi zacalo byt uplne jedno co sa tam deje, ci uz islo o akciu alebo dialogy. Je dost skoda, ze film dopadol tak mizerne vzhladom na solidny rozpocet. Holt Don E. FauntLeRoy je packal, nemehlo a antitalent v jednom. Film nedava zmysel a akcne sceny su nudne a bitky neprehladne. Bez pretacania je ten film pre mna k neprezitiu, ale dokazem pochopit, ze fanusikom nonstop prestreliek bez akehokolvek zmyslu by sa to mohlo pacit. 2/10. ()

Marek1991

Vynikajúci scenár to zachraňuje, trocha aj akčnosť a stvárnenie, ale celkovo je to len ďalšia seagalovka, ktorá nevybočuje ničím z podpriemeru. ()

corpsy odpad!

Dať si pri tom pol liter pálenky a určite to zbehne. Ináč vás čakajú muky. Odpad hodný svojho hodnotenia. ()

Philippa odpad!

Tak včera dorazím domu a naši zahledění do filmu.No a po dlouhé době vidím ,že Seagal ještě hraje? Páni, je ale od posledně ,co jsem ho spatřila nějakej oteklej (trochu "zvláštní" akční hrdina). Pravda přiznávám, nejsem jeho fanouškem a nejsem ani fanouškem těhle béčkových snímků....Je mi líto.Fakt jsem se snažila ,ale tohle já fakt nedám! ()

MartinezZ odpad!

Puchejř si hraje na drsňáka, křoví mu dělá parta kolemjdoucích neherců (jako by pujechř byl kdy herec) v debilitě s tak briskním scénářem, že jsem se, už ani nevím kdy, ztratil v tom, kdo proti komu vlastně co a proč má, A je to jedno. Tady, stejně jako v pornu, nejde o příběh, tady jde o akci. O to, aby se střílelo, nelogicky všude a po všem, a aby všichni, nelogicky a všude, hodně umírali. Prostě proto, že je to ve scénáři. Úděsný, příšerný, děsuplný - typická novodobá Seagalovka. ()