Ročník 1991 právě odmaturoval. Koná se slavnostní předávání výsledků zkoušek. Student Michael Corben ke svému zděšení zjišťuje, že profesorka Groberová ho nenechala projít z francouzštiny. Otec je sice silně rozezlen, ale nakonec svolí, aby jel Michael s klubem francouzštiny, který vede právě paní Gruberová, na prázdniny do Francie. V té době CIA ztrácí svého vynikajícího agenta Bladea, jehož v Evropě zabili, protože toho příliš věděl. Byl tam se supertajným posláním, totiž objasnit sérii záhadných úmrtí ministrů financí evropského společenství. Agenti CIA jsou toho názoru, že další obětí bude Augustus Steranko, vlivný muž, který se právě stal vrcholným představitelem evropského společenství. Je třeba ho za každou cenu ochránit. O to se má postarat agent britských tajných služeb, který má zanedlouho přiletět a který bude pracovat pod krycím jménem .... Michael Corben. Pravý agent je ovšem zastřelen už na letišti a zcela pochopitelně dojde k záměně se studentem Michaelem, který se spolužáky a paní Groberovou právě nastupuje do letadla... (oficiální text distributora)

celticek

Kdysi se mi to celkem líbilo, ale dnes to už opravdu není ono. Pár vtipných hlášek a hustá je hlavně ta malá mrdka s bičem v náhrdelníku. Grieco patří navždy do Jump street 21, nic víc nikdy nedokázal a nedokáže. Obstojný soundtrack. ()

stacey99

Priznávam, že to nie je žiadny umelecký skvost, ale ja proste tento film zbožňujem. Takže toto hodnotenie je silne neobjektívne. ()

Via

Co se stane, když si tajná služba zvolí jméno, které už existuje... aneb jak se z jednoho studentíka z hodiny na hodinu stane skrytý agent... a on si jel jen na prázdniny zpravit známku... Dobrá komedie na relax... ale nehledejte v ní nic hlubokého, není nijak moc originální, ale za jedno shlédnutí a pobavení myslím stoji :) ()

kenny79

Naprostá pecka. Skvěle jsem se u ní bavil kdysy, skvěle jsem se u ní bavil i po 19 letech, proč se sakra netočí takové filmy :( ()

ESNYR

Zajímavá blbina, která neurazí a není úplně debilní. Takovej jakože puberťáckej Bond. Docela to odsejpá a má to jen hodinu a kousek, takže se vlastně ani nezačne člověk nudit. ()

Dexter666

O ano... "Kazetovka miho mladi". Videl som to aspon 50-krat. Skvela zabava, poznam kazdu scenu. Richard Grieco a Linda Hunt priam ziaria v tomto trocha prostoduchom ale o tom zabavnejsom filme. Kvoli spomienkam, ako sme na to s kamosom vzdy znova a znova cumeli pridavam jednu hviezdicku. Jasnych 80% ()

P@\/EL

Dosti povedená komedie plná svižných akčních scén, za kterými rozhodně nepokulhává ani humorná stránka filmu. Zápletka založená na nedorozumění se shodou jmen je fantastická. Zejména část děje, jenž se odehrává na letišti a v letadle, je velice zdařile zpracována a pořádně jsem se u ní nasmál. Děj má celkově rychlý spád a ani na chvilku nenudí. A co týče té malé panovačné mrchy, tak mě velice potěšilo, že byla na konci filmu zlikvidována. ()

mpet

Na svou dobu to byla docela celkem povedená komedie, ale po dnešním zhlédnutí už ji víckrát vidět nechci. První půlka je docela zábavná, ale druhá půlka to kazí. Prostě už mě neberou filmy, ve kterých se vystřílí tisíce nábojů, ale vždy se trefí jen hlavní hrdina. (výjimkou jsou snad jen Expendables) ()