Bezva finta

• Československo Bezva finta (více)
TV spot

lenzi

Belmondove komédie nepovažujem za úplne najvydarenejšie. Toto je však jedna z mála výnimiek, aj to možno len preto, že to malo vtipný nápad a bolo to aj napínavé. ()

Stanix

Maličko jiný typ komedie, než jak je u Bebela zvykem. Důvodem je zřejmě vliv kanadské koprodukce. Přesto je výsledek velmi dobrý a do Belmondovského zlatého fondu rozhodně patří. PS: Scéna z Villeretem jak prchá před jízdní hlídkou mě vždy dostane :D ()

kyLuke

Fantasticky napsaná francouzská komedie . Občas obdivuji kam až francouzi dokážou se svou genialitou dojít . Negativ je možná trochu nedotažená druhá půlka filmu , ale stejně musím dát plné hodnoceni . Jako nezapomenutelné musím vyzdvihnout - Belmonda , scénář a pak především fantastickou hudbu . Takto výborné hudební motivy jsem ve francouzské komedii ( pokud hudbu neskládal Vladimir Cosma) asi skutečně neslyšel . ()

Bezda22

Ten film si pamatuju od dětství. Viděl jsem ho snad stokrát a spoustu dalších z Belmondem, ale tenhle patří k mým oblíbeným. Je škoda, že ta humorná stránka filmu se odehrává zhruba v první polovině a neprolývá celej film. Jinak by to bylo 5*... 75% ()

Duke90

Teď asi půjdu proti proudu, protože mě právě všechny scénky z banky připadaly jednoznačně nejslabší a nevím jestli Belmondo tolik přehrával nebo Krampol tentokrát tak nepovedeně daboval. Prostě samotná loupež začala být zajímavá nejdřív v momentě, kdy si náš Klaun objednal pizzu a do té doby nic moc.... Zbytek filmu, tedy cestu na letiště, už považuji za jiné kafe, to jsem se bavil královsky, protože se neustále něco dělo a byl jsem strašně zvědavý, jak to nakonec všechno dopadne. Nuže, závěr je vynikající! ()

topi80

Nahláškovaná taškařice, jejíž první polovina je tak nahláškovaná a originálně vtipná, že ta druhá půlka skutečně nutně musí být trochu slabší. Ovšem klaun vykrádající banku, který lítostivě vyčítá jednomu z klientů, že ho chtěl okrást tím, že nedal všechny peníze k ostatní klaunově kořisti, je skutečně výtečný. ()

Amonasr

Vtipná krimikomedie s nepřekonatelným Belmondem, který se nikdy nepřejí. I když určitá stereotypnost už ke konci malinko hrozila. ()

Cortesz

Další parádní Belmondovka. Naprosto geniální první polovina o vyloupení banky s trefnými dialogy a vypointovaným útěkem z banky, druhá polovina filmu už sice tak zábavná není, ale i tak film jako celek skvěle funguje. Belmondo jako obvykle hlavním tahounem a skvěle sekundující Kim Catrall a Guy Marchand. ()

Stejšn

Jak už tu mnozí napsali, všecko podstatné se odehrává v první půlce filmu, druhá už je o poznání nudnější. Ale i tak bych v ní vypíchl jednu pasáž - zajímavou honičku kamiónu a školního autobusu. Čili první půlce filmu bych dal klidně 4****, druhé jen 2**, celkově tedy za tři. A Kim Cattrall je tu opravdu krásná. ()

adamix

Bezva finta je u mňa najlepšia Belmondovka. Nápad, ako vykradnúť banku je excelentný, taký by som vživote nečakal. Ale v skutočnosti by nevyšiel. To preto, lebo Belmondov spoločník v banke v role vystrašeného rukojemníka bere situáciu až moc komicky a zase Belmondo ho upozorňuje až moc nahlas. Ale berme to ako komédiu. Takže ako vravím, dej to má skvelý, aj hudba je dobrá, ak sa jedná o dve základné pesničky, herecké výkony sú výborné a geniálny klaun v banke je suprový. U mňa 5* a 95%. ()

majky19

Komedií v hl. roli s J. P. Belmondem byla natočena celá řada, včetně těch s kriminální tématikou. Tento film patří rovněž k těm úspěšnějším, ale zdaleka na mě nezanechal takový dojem, jako např. "Velký šéf", kde Belmondovi zdatně sekundoval v roli "parťáka - zlodějíčka" další slavný francouzský herec "Bourvile". Tento snímek hodnotím třemi hvězdičkami, protože jsem viděl nejen lepší a zábavnější filmy s Belmondem, ale i daleko horší. ()

Zemřel Jean-Paul Belmondo

Zemřel Jean-Paul Belmondo