Izolace

• Velká Británie Severance (více)

Pracovat od 9 do 5 je skutečně horor, ale teambuilding může být ještě daleko horší. Firemní výlet do hor východní Evropy se stává adrenalinovým, když je skupina objevena bláznivými zabijáky, kteří touží po smrti celého teamu. (oficiální text distributora)

evelouch

Slušná hororová gore vyvražďovačka, která je obohacená o dost legrační vtípky. Nejvíc mě pobavily ty dvě rusky na konci. :-). Také lesní naháněčka dodala tomuto filmu na atmosféře. Spokojenost, v rámci žánru jsem už delší dobu nenarazila na nic pořádného. A hudba? Balzááám pro uši. ()

BigJohn02

Vcelku zábavná volovina, na kterou jsem se podíval hlavně kvůli Lauře Harris. Zaměstnanci (asi) americké zbrojařské firmy pořádají teambuilding v chatě kdesi na jihu Maďarska. Tak nějak to nevyjde a dorazí do jiného domu, kolem kterého pobíhá banda ozbrojených vyšinutých Rusáků. No a dál je to klasický lov na lidi. Spoiler: Procento přežití je u zbrojařů poměrně nízké - 2 z devíti ( 22,2 %). Štětky z eskortu jsou o dost úspěšnější (100 %). Jasné poselství: Make love, not war! ()