Izolace

• Velká Británie Severance (více)

Pracovat od 9 do 5 je skutečně horor, ale teambuilding může být ještě daleko horší. Firemní výlet do hor východní Evropy se stává adrenalinovým, když je skupina objevena bláznivými zabijáky, kteří touží po smrti celého teamu. (oficiální text distributora)

mliko

Dosti slabý horor,půlka filmu o ničem a druhá vyvržďovací nesmyslná a ubohá ... Mám rád dobré horory , ale todle je vážně o ničem... ()

Knor

Ani zdaleka jsem nečekal, že to je až tak moc zábavný. Skvělá kombinace klasický krvavý vybíječky s černou komedií. Sympatický obsazení jsem si oblíbil hned v ůvodu a každá postava měla ve filmu prostor se předvést a aspoň jednou hodit do placu nějakou hlášku. Film je zábavnej po celou dobu i když na mordování dojde až v polovině filmu a to se musí ocenit. Bavil jsem se a kdo má rád morbidní černou zábavu, určitě ho tento film bude bavit taky. ()

LukeSharp

Z počátku to vypadalo jako lehce vtipný horor s jedním masovým vrahem.A pak z toho vylezl prudce vtipný film ne s jedním,ale s několika mad'arskými (myslím) šílenci!! Film jede ve svižném tempu,vtípky se objevují i na těch nejvypjatějších místech(nejlepší asi scéna,kdy se jeden z myslivců snaží zapálit jednu z obětí a když mu nejde škrtnout sirka tak vytáhne plamenomet a nebo scénka se sestřelením letadla prostě nemají chybu a ještě Escort slečny v jámě byly dobré prostě bylo toho hodně) a závěrečné rozuzlení zdánlivě nesmyslného příběhu bylo docela zajímavé.A ještě nikdy jsem asi neviděl jak hlavní hrdiny tvoří banda absolutních dementů:-)) 85% ()

habertek

Rozhodoval jsem se mezi 3* a 4* dlouho, ale k těm 4* mě převážilo to, že opravdu povedených hororových komedií jako je tato je fakt hodně málo! Užil jsem si jak napjaté hororové a nechutné scény tak i výbuchy smíchu...opravdu povedené! 79% ()

Horxus

Ještě o trošku víc komediálních prvků a kečupovější krev a byla by to dobrá parodie na horor. Takhle to je ovšem průměrný, až podprůměrný snímek, který mě nijak moc nevyděsil, jak jsem původně doufala. Občasné nedostatky nebo potřeby schová za nálepku 'komedie' (ex. hřebíky a kladivo v tašce) a je to plné hororových klišé, která už mě, narozdíl od těch v perfektním Creep, vůbec nevystrašila. Navíc hrdinové byli nesympatičtí a je tam spoustu nelogičností. Smith už natočil mnohem lepší věci- Creep a Triangle. Tohle je o fous lepší než Black death, jenž jsem ohodnotila dvěmi hvězdami, ale ani trošku se to nevyrovná pro mě čtyřhvězdičkovému Creepu. Slabé 3*. Plus za dobrou hudbu. ()

Pitryx

V každém případě zajímavě uděláno. U scény s nohou jsem se královsky bavil, stejně jako u scény s letadlem. Bohužel stará bolest, zdlouhavý začátek. Myslím, že jde o průměrný film, s drobnou ambicí na víc. Konec mi přišel divný, náběh na dvojku?? 1211178749/9151 ()

Hemlock

No ještě štěstí, že mají v Maďarsku šlapky, protože jinak by tento firemní výlet skončil úplným fiaskem. Takhle je to alespoň lehce podprůměrný pokus o hororovou komedii, která ale vzhledem ke špatně zvolenému a bohužel ještě hůře načasovanému humoru působí spíše jako tragédie. Za ty dvě něvěstky tomu mrsknu dvě hvězdice, jinak nuda - 30%. ()

Mamlas

Škoda, že tak 80% stopáže byla otravná žvatlárna účastníků o úplných pitomostech. Zbytek pak byl braková vyvražďovačka s pokusy o černý humor. Ohledně vyvražďování a gore, tak bylo vše lacině mimo záběr kamery, takže Lite verze pro děti a mládež. Co se týká černohumorných pokusů, tak úspěšný nebyl žádný, ale našly se tam 4 kratičké situce, které zaujaly a aspoň zlehka pobavily. (16%) ()

Dr.Loomis

Super komedie s Danny Dyer. Tento týpek mě opět nesklamal se svým britským humorem :-) Suprová komedie s příchutí hororu. ()

White-Man

Některé dialogy jsou fakt hodně vtipně napsané. Fakt jsem se od srdce zasmál během některých scén. Jinak se jedná o „hororovou“ komedii s absurdním dějem, která ale během nudného večera dokáže pobavit. ()

djbarrel

Problém Izolace je fakt, že je taková nedotažená. Hororová komedie to není ani náhodou jako například Soumrak mrtvých. Ortodoxní komedie taky ne, postrádá vtip, je zde sice mnoho situací které by za úvahu stály, pořád se ale nemůžu zbavit dojmu, že vtipná místa jsou vtipná neúmyslně. A konečně hororová vyvražďovačka by buď měla mít hektolitry krve a nebo atmosféru, bohužel Izolaci se nedostává ani jednoho. Celkově slabší průměr, který sice neurazí, ale určitě nenadchne. Já jsem se teda nudil. 42 % ()

honzic

Relativně dobré záběry a efekty, průměrné napětí, průměrné herecké výkony leč ne zcela přesvědčivé a zajímavý námět dělají z tohoto "horou" zcela průměrnou podívanou. Hodnocení: 55 % ()