Izolace

• Velká Británie Severance (více)

Pracovat od 9 do 5 je skutečně horor, ale teambuilding může být ještě daleko horší. Firemní výlet do hor východní Evropy se stává adrenalinovým, když je skupina objevena bláznivými zabijáky, kteří touží po smrti celého teamu. (oficiální text distributora)

MareT.

Vubec ne spatny britsky thriller, ktery ma necekane zajimave vyusteni, protoze celou tu dobu to vypada jako dalsi slasher...ale neni to tak, jak se zda.... ()

AngiS

Tak jo :D Tenhle styl humoru mně teda sedí :D Tak člověk se i poučí.. Třeba o tom, že hlava po useknutí vnímá ještě 2-3 minuty :D ()

NeosinneR

[MFF Cinematik 2011, Piešťany] Má to všetko, čo by hororová komédia mala mať. Horor aj komédiu. A keď sa to spojí s výborným publikom na Cinematiku, vznikne nezabudnuteľný zážitok. Funny scénok sa našlo neúrekom, tých hororových tiež zopár bolo no a ukrajinské prostitútky so samopalom to len zaklincovali. Foursome? ()

F.W.Colqhoun

You've made a recruitment video for the Hitler Youth.  Kanclovsky šmrncnutá satira praxe vypočítavě vřelého posilování pracovně-právních pout, v níž neutrpí pouze duše, ale i tělo - aneb jak se mít sluníčkově v openspace zbrojařské firmy. Dobrý komediální scénář ještě povyšují britsky kvalitní herecké výkony v čele s Dyerem v jeho prvotřídní feťácké manýře, a pro našince zábavně strašidelné středoevropské reálie. ()

Haymar

Pro horory mám slabost, ale nemám rád exploitation a slasher subžánr! Proč? Protože se většinou tváří děsně vážně a málokdy jde o víc než jen o explicitní násilí! Izolace je ovšem jiná! Nechybí ji sice potřebné ingredience (brutalitka, krev, ruce/nohy/hlavy tam a sem) ale nepostrádá ani notnou dávku nadhledu a humoru (gilotina, letadlo, koláč), což z ní dělá velice zábavnou a "veselou" podívanou (svým způsobem samozřejmě) u které se nelze než dobře bavit... Hezky pěkně Pane Smithi! ()

Mírouš

No vida, jeden z mála hororů, co vám vyloudí i úsměv na tváři. V jednu chvíli jsem byl napjatej jak sviňa a za dalších pár vteřin jsem se řehtal jak kůň :-) Prostředí nemělo chybu. Ty lesy, chajda, hlavně to její sklepení a ve finiši i to starý skladiště, opravdu špička. Za jiných okolostí, nebýt to lehce komediální film, si dokážu představit jak by se z toho mohl stát plnohodnotný a hodně zajímavý slasher, kterej by neměl konkurenci. ()

Zombi

Hodně příjemná a zábavná záležitost, až se divím, že tu nemá lepší hodnocení. První půlku se celkem zdárně buduje hutná atmosféra, což u hororů, které obsahují i nějakou tu nadsázku, zdaleka není běžná věc, v druhé půli se pak rozjede lesní vyvražďovačka a celým filmem se prolínají, dle mého, hodně povedené vtípky, které ale snímek neshazují z hororové škatulky do vyloženě komediální roviny. Úmrtí nejsou přehnaně brutální a žádné extra nechutnosti tu také nejsou, takže film zvládne i běžný divák. Dobré jsou charaktery postav a nikdo nemá tendenci k naprosto nelogickému chování, jako je to jinde. Musím říct, že jsem se u filmu překvapivě dost nasmál. ()

Phorbo

To je přesně něco co mě šmakuje. Lehký horor s tak decentním anglickým humorem. Nemůže být snad nic lepšího. Noha v mražáku? Polemizace nad tím jeslti člověk vnímá po useknutí hlavy? Foursome? 8/10 ()

mosnak

Podobných vyvražďovaček existuje asi spousta,ale tahle mě nějak dostala a ani nedovedu říct jak a proč. Líbilo se mi herecké obsazení a skrytý humor. Pro mě je to jeden z nejlepších filmů,který mě pokaždé zahřeje u srdéčka :-) ...ale nikomu to nahlas neříkám :-))) ()

mazadlo

Tento film je hlavně komedie parodující všechny film s danou tématikou . Pokud ho tak budete brát nezklame vás britským ostrovtipem s velmi černou tématikou. Konečně pasáže ale začínají trochu nudit a ani sexuální hlášky to nespasí. Prostě start je příjemný a trochu mi připomínal ,, Horší než smrt" ale pak se to najednou zvrhlo a všude běhali srbové , les byl plnej pastí a já se tak trochu začínal ztrácet v tom o co tam vlastně jde. Ono to totiž defakto nějaký podstatnější příběh nemá. Spíž je to úplná smažba černého humoru postavená na motivu slasher hororu. No budiž , kdyby se tvůrci snažily o kapánek víc nebo kdyby tohle točil Wright věřím že dám pět hvězd. Takhle je to na tři s odřenýma ušima. ()

tenebrae86

Tak ne už jen na Slovensko, ale i výlet do Maďarska vás muže stát život. Holt, východ je i v dnešní době nehostinná divočina plná psychopatických individuí. O tom se ostatně přesvědčili i hrdinové britského, černě-humorného hororu Severance, kteří se rozhodli trávit firemní dovolenou v maďarských lesích. Styl humoru mi vyhovoval, i když některé scény (např.sestřelení letadla) byly trochu přehnané. Hororová atmosféra byla solidní a krev tekla doslova proudem. Připočtu dobré prostředí a kvalitní výkony herců. Jo, líbilo se mi to. ()

mira007

Tambuilding kdesi v lesích východní Evropy v žánru hororu je jasná řežba. Řekl bych, že i v rámci béčkového stylu to je slabší akorát okořeněné humorem, který i funguje. Jednu hvězdu za Juli Drajkó a Judit Viktor, které tento film otvírají a zavírají. ()

wampire23

Nevýhodou tohto filmu je, že prvá polovica príjemne navnadí, ale koniec to celé pochová. Na začiatku sa človek smeje na typicky anglickom humore, po príchode na chatu prichádza tajomnejšia atmosféra. Po prvej vražde je to stále celkom dobré, ale keď príde na radu zabijácke komando film je pre mňa skončený (až na scénu s bazookou:D). Mohlo to byť lepšie. ,,Nedá si niekto hubičky?" ()

RomeroIsGod

No tak tohle teda pobavilo. Permanentně sjetej Danny Dyer, medvědi, Rumunsko/Maďarsko, teambuilding a postupný vyvražďování celý ujetý zbrojní firmy. Já se bavil, né že ne. Od Smitha doporučuju i Triangle. 75% ()

LordBeeDoO

Film, který se tváří jako horová (spíše thrillerová) komedie. Ve skutečnosti ovšem není v žádném případě horor, protože chybí jakékoliv scény kde by se měl člověk bát, možná 5 % thriller díky těm pár momentům, kde je divák udržován v napětí a 1 % komedie, díky vysoké stupiditě humoru. Nadhled, kterým se film prezentuje, působí spíš dementně, než odlehčujícím dojmem. Výsledkem je tedy film, který je pohodová zábava ke svačině na dlouhé cestě vlakem, ale v žádném případě film na příjemný hororový večer. Prostě, 1,5 hvězdičky :-) ()

johnymdoe

Jedna hvězda za Lauru, druhá za raketu..Jinak film nudný a nezábavný. Naštěstí poslední čtvrthodina se trošku rozhýbe,jinak by ta hvězda za mně byla jen jedna. ()

Venous666

Někdo má vdolky a někdo zase holky. V tomto snímku jsem se dočkal všecho co mám rád, britský humor, spousty užitých drog zkonzumováno Danny Dyerem, bandou sovětských pošuků a snad všechen vojenský arzenál, který dokážeme naložit na záda. Jednotlivé vyvražďovačky by mohly být více brutální, ale pro mě to vynahradili členové teambuildingu se svým rádoby debilním humorem. Myslel jsem, že to bude nelogické, ale opak pravdou. Členové se chovali dosti přirozeně, sám bych se v té situaci nezachoval lépe. Bavil jsem se celou dobu a vřele doporučuji... PS: Dávejte pozor na poslední větu, ta mě rozsekala jak sviň :-) ()