Izolace

• Velká Británie Severance (více)

Pracovat od 9 do 5 je skutečně horor, ale teambuilding může být ještě daleko horší. Firemní výlet do hor východní Evropy se stává adrenalinovým, když je skupina objevena bláznivými zabijáky, kteří touží po smrti celého teamu. (oficiální text distributora)

Beni1

Danny Dyere...drž se všeho, co se točí kolem fotbalu a rádoby horrory, thrillery či nedej bože válečné filmy už prosím nikdy ne.ztrácíš tam svoji soudnost a herecký talent. tento film je vyústění totální blbosti po celých 90 minut. ()

CrazymanM

Další z řady britských B-čkových horrorů,v hlavní roli opět s Danny Dyerem(podle mě už tak čtvrtý,pátý?).Nijak nevyčnívá,ale ani neurazí,dobrej relax! ()

george16

Tak tenhle snímek mi dlouho unikal a díky, že jsem se k němu dostal. Je to hezky hororové a chvílema dost surové a naopak i vtipné, ale podle mě ne na úkor atmosféry. Scéna s pastí musí pobavit každého. Slušný snímek - připomínalo mi to chvílema film Rovdyr, ale tento je ještě líp zpracovaný. ()

Aywes

Byl by to naprosto "trashový" slasher, ale je říznutý fajn britským humorem. Černý a vtipný, jak ho máme rádi. Přesto plně film nezvládá ani jedno na plné obrátky, proto za moc opravdu nestojí. Slasherovka je to moc něžná a humoru je moc málo. Není to absolutní kravina, ale blbost to je. Cítím, že brzy na filmboxu narazím na dobrej film. Cítím to! ()

MT_Y

Tento snímek nehodnotím ani jako nejlepší, ale ani jako nejhorší. Myslím, že každopádně měl něco do sebe. Možná, některé herecké výkony nebyli úplně nejreálnější a ''Nesnědl'' bych jim, nic. Každopádně, chválím nápad a celkem zrealizovaný spojit horor s komedii, je to jeden ze snímků které nejsou nějak trapně kombinované aj. Je to opravdu dle mého názoru dost správně použité. Místama jde o černý humor, neříkejme že ne ale myslím že to byl asi i cíl filmu. Každopádně, chci konstatovat, že závěr filmu byl opravdu pěkný a napínavý řekněme do poslední chvíle. Takže zhrnutě, snímek byl fajn, opravdu pobavil po komediální stránce ale i po samozřejmě hororové, ikdyž spíše než horor bych použil Thriler s prvky hororu než čistě horor. Hvězdiček 4 za určité menší chyby, né však podstatné. ()

J.Mayen

Debilní hororová komedie s ještě debilnějším hereckým obsazením. Jedna hvězda za gore nohu, jinak by si film zasloužil nanejvýš odpad. Něco tak zbytečnýho do ničí filmotéky nepatří. ()

sAreOn

Tenhle typ ztřeštěných filmů se mi poměrně líbí, tudíž jsem se na Izolaci těšil. Bohužel po velmi slibném začátku (pro mě velice vtipném, nevím, jak se zdál druhým) film pak ztratil spád a zapadl do průměru hororových snímků, neboť i těch vtípků a černého humoru už bylo po skromnu. Celkově jsem se však nenudil, takže hodnotím jako průměr. "Nedáme čtyřku?" ;-) ()

ijacobo

Co se mi po tomto hororu honilo hlavou... Doporučuji ho shlédnout jako já na samotě v horách a efekt je dokonalý. ()

veverysiak

Veľmi zaujímavý a zvláštny kúsok, rozhodne by som ho neškatuľkoval ako hororový,aj keď isté prvky mu nechýbali, ale ja som to v niektorých pasážach skôr pochopil ako pokus o parodovanie Wrong Turn či Blair Witch Project, skôr mi to pripadalo ako zhúlená krimoška s typickými anglánskymi odľahčujúcimi prvkami v gradujúcich scénach, ktorými sa napätie rozkúskuje a postupne rozpustí, veď aj hlavný poradca realizačného tímu v oblasti miestnych reálií musel mať v sebe za ešus kinedrilu, tak len námatkovo: anglánsky bus v Maďarsku, vysoké kopce a husté lesy v tej istej rovinatej zakukuričnenej krajine, Maďarky hovoriace po rusky, ozbrojená ruská čvarga špacírujúca po maďarskom území, a našlo by sa ešte niekoľko, takže mi z toho vychádza kategória segedínsky boršč, čo v konečnom dôsledku nebolo nestráviteľné, pobavil som sa na celkom vydarených dialógoch a hláškach a výborných hercoch, mierne mi zaškodila posledná tretina, keď na scénu v plnej kráse vybehla zbornaja komanda, to mi pripadalo, ako keby scenár a réžia nevedeli, akú taktiku majú zvoliť, a preto to nebolo ani smiešne, ani napínavé a ani strašidelné, bolo to také nijaké, ale našťastie to netrvalo dlho, takže 75%. ()

MFZB

No toto je to čo neznášam, otras. Síce bol film miestami vtipný, ale inakšie sprostosť, ktorú som ani pozerať nemusel. Prvých 50 minút je úplne o ničom, potom sa to dá ako tak. Nedávno som videl Turistas go home a to bola podobná blbosť. Nič nové neprinášajúce film. Turistas som troch prilepšil, ale rozhodol som sa, že takýmto vtákovinám neprileším ani za boha. Ani za tie maďarské kurvičky nedám tú hviezdu navyše. Nikdy viac. ()

jopal

Z kazdeho trosku a nenasilnou formou. Samozrejme bolo aj tam par nezmyselnych veci, ale co uz by sme od hororu chceli. ()

Skretule

S nadhledem a vtipen natočená vyvražďovačka, která má hlavu a patu. Když pominu Smithovu prvotinu Metro, velmi rád si ho kvůli Izolaci, Triangle a Black Death přidávám mezi oblíbené režiséři páč tenhle chlap prostě umí. ()

KKOALA

Film jsem si pustil v noci, že u něj v klidu usnu...kupodivu se tak nestalo. Komedie - určitě ne, až na scénu s useknutou hlavou:-) to se musí vidět. Horor - opakovaná záchrana nohy z medvědí pasti. Neříkám že jsem se nějak dobře bavil, ale to že jsem neusnul ač jsem chtěl je známka toho že nuda tento snímek určitě není. 65% ()

EnneX

škoda, že si nemohli rozhodnout jestli to bude komedie nebo horor. Ale najedno podívání se docela fajn.. 35 % ()

SelfishMan

Nakonec to nebyla až zase taková katastrofa, nic světoborného ani převratného na jednu stranu, ale rozhodne ne nudného nebo vyloženě zbytečného. Dobře poslouží jako výplň sobotního pozdního odpoledne, nebo večera a odreagování po pracovním týdnu... Dějová linie není nijak extra sofistikovaný ( možná bych vic vyuzil toho teambuildingu, který fakt že srdce nenávidím a je to horor sám o sobe), prakticky od začátku bylo více méně jasné kdo to nakonec dá a kdo ne, tvůrci se nijak nevyhýbají typickým žánrovým klišé...ale brali je relativní s nadhledem. Je to tak někde na pomezí 3 a 4 * ( 70% ) ()

moriero

Když zkřížíte Pustinu, Hostel, Paintball a Scary Movie, dostanete přibližně toto. A víte vy co, já se docela překvapivě bavil. Určitě se to nezapíše do zlatého fondu ani hororu ani komedie, ale mně to dneska nějak sedlo. ()

zaack

Drsnější než většina hororů, vtipnější než většina komedií. Absolutní úchylárna, která jde se svým černým humorem až na doraz. Buď to diváka nadchne, nebo znechutí, ale rozhodně nenechá lhostejným. ()

DevilBoy

Musím uznat že jde o zajímavou kombinaci žánrů. Po pár desítkách minut je ve filmu docela hustá atmosféra. No pak to možná trošku ztrácí, ale na konec se tomu zase trocha tempa vrátí "komickými" situacemi. Potažmo termálně naváděná raketa, to jsem fakt nečekal. A ten konec s tou prostitutkou a samopalem to jsem taky nečekal. Souhrně: nic nečekejte a asi se budete dobře bavit ()

fakáč

Úvodní lesní sekvenci si film mohl odpustit, dalo se vytušit, že se někde později ve filmu objeví znovu (i když v jiném rozpoložení). Vložení na začátek mi přišlo bezdůvodné a laciné. Jinak to celé působilo vcelku kompaktně, míra vtipů a hlášek je na stravitelné úrovni (až na ten raketomet se střelou země-vzduch), nic nepůsobí uměle. Příjemná změna oproti zavedené šabloně osamělého vraha vyvražďujícího zásadně teenagery. ()

ostre_pero odpad!

sori, ale toto čo malo byť akože? ževraj maďarsko a zábery zo SVK??? ževraj napätie?! a kde? tešil som sa na tento film, ale sklamal ma. a to naozaj a doslova! ()